Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2007-ben esküvő fórum

2007-ben esküvő (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
842. gpetra (válaszként erre: 840. - Gardiedi)
2007. jún. 8. 08:26

Nagyon szép lettél az új hajaddal, nekem nagyon tetszik!


Azért valamennyit próbáljatok meg aludni, bár nem hiszem, hogy nekem menni fog majd. Alszotok vasárnap :)

841. szika (válaszként erre: 840. - Gardiedi)
2007. jún. 8. 07:24

:)) Lélekben ott leszek. És majd jól meghatódok. :)


Nagyon dögös lett az új frizurád. A kedves épp itt volt a hátam mögött, mikor megnéztem. A következő párbeszéd zajlott:

- Ki ő?

- Edina.

- ?

- Nem ismered. Ugye, milyen szép? Jó lett angyon az új frizurája...

- Ahha... és normális? (ez arra vonatkozik, hogy szerinte a túl szép nők általában halál bunkót...szóval ez legyen Neked egy hatalmas bók...ezek szerint túl szép vagy.... :DDD)


Persze megnyugtattam, hogy még szép, hogy normális...sőt. És különben is, még a feltételezés is sértő. :))


Holnap sokat gondolok Rátok. Gyönyörű időtök lesz.

2007. jún. 7. 21:51

Szika, pedig eljöhettél volna a templomba!:) Pont meg akartalak hívni:)


Ma szépítettek, kozmetikus, fodrász....tök jól jártam a fodrászváltással, az adatlapomra tettem pár képet, tetszi a színe és a foemája is (ez hétköznapi frizu)


Nem tudunk aludni a leendő férjemmel, netezünk, dumcsizunk...

839. szika (válaszként erre: 837. - Gardiedi)
2007. jún. 7. 19:07

Nem...hazahúztam, mint a vadliba..sajna nincs már meg a lakás, így nem tudok ott aludni :D


Gyönyörű lesz minden..főleg te. :D

838. gpetra (válaszként erre: 835. - Gardiedi)
2007. jún. 7. 13:23

Minden passolni fog, és nem leszel hulla, majd meglátod. Úgy el fog repülni az egész nap, nem lesz időd elfáradni sem :)


Hűha, már csak két nap :)))

837. gardiedi (válaszként erre: 836. - Szika)
2007. jún. 7. 12:06
3napja hajnal 4-kor felkelek.....nem izgulok csak kicsit, azt is azért, hogy minden jó legyen. Miskolcon vagy még?
836. szika (válaszként erre: 835. - Gardiedi)
2007. jún. 7. 11:59

:D köszönöm.


Minden passzolni fog, ez tuti... lassan jobban izgulok, mint te. :)


Készülődj, próbálj pihenni nagyokat, hogy üde legyél szombatra...

És majd jövő héten jelentkezz...

2007. jún. 7. 11:57

Sziasztok!


Szika gratula! Petra Te is ügyi vagy, hogy befejezted a vizsgákat!


Szaffi! A Lorenzo-ban többféle fehér öltöny is volt, gyönyörűek!


Ma voltunk szertartáspróbán, tökre meghatódtunk. Amúgy rohanás van minden nap én már hulla vagyok most, nem tudom mi lesz szombaton.


Egyelőre még hihetetlen, hogy minden passzolni fog.


Majd jelentkezem:)

834. gpetra (válaszként erre: 833. - Szika)
2007. jún. 6. 13:44

Én most kifejezetten örülök annak, hogy ezt kell mondanod :)) Remélem, hogy a műtét után és közvetlenül az esküvő előtt is mondogathatod majd :))


De én tényleg úúúúúúúúúúúúútálom a szoknyát! :)) A táncolást nem, azt kifejezetten szeretném.

833. szika (válaszként erre: 831. - Gpetra)
2007. jún. 6. 13:40

:))) Az biztos, hogy kell idő a tudatosuláshoz.


És nem szeretem ezt mondani, de na látod, hogy minden rendben van? Pozitív gondolatok, és rögtön egyenesbe kerülnek a dolgok.

Gratulálok a vizsgákhoz. :)


És lám,a táncolásts em úszod meg....sőt, a szoknyát seeeeeem. :P

832. gpetra (válaszként erre: 830. - 6a1456582a)
2007. jún. 6. 13:24
Ügyesek vagytok :) Ezek szerint szépen haladtok az előkészületekkel. Öltöny ügyben nem vagyok valami nagy szakértő, de talán valamelyik esküvői internetes lapon találsz üzletet/szabót. Különösen akkor, ha a párod konfekció méret. Nálunk szóba sem jöhet más, csakis a méretre készíttetés, mivel a párom úszóversenyző volt, így a karja, a válla és a háta az átlagnál nagyobb méretű :)
831. gpetra (válaszként erre: 829. - Szika)
2007. jún. 6. 13:22

Gratulálok kedves doktornő :)) Majd akkor lesz ez nagyon jó érzés, ha tudatosul bnned, hogy vége van. Egyébként tegnap én is befejeztem a vizsgaidőszakomat :))


Ma pedig beszéltem az orvosommal, aki azt mondta, hogy július elején végzett műtét esetén akár táncolhatok is a lagziban, csak alkalmanként zargassam a sebészt, hogy minderről ő is tudjon, és előre vegyen. Úgyhogy van remény :)


Ennek ellenére a szoknyát úúúúúúúúúúúúúúúúúútálom!!!

830. 6a1456582a (válaszként erre: 819. - Gpetra)
2007. jún. 6. 10:07

Szió!


Igen a Dj is megvan már..nem volt könnyű, de sikerült!! A gyűrü is megvan... gyönyörűűű. Már csak fehér öltönyt kell vadásznom az emberemnek!Nincs 5let hol találok?

829. szika
2007. jún. 6. 09:33

Üdv a hölgyeknek!


Ezúton jelentem, hogy tegnap óta dr Szika a hivatalos megszólításom. :DDDD

Nagyon örülök neki, de igazán még felfogni sem tudtam, hogy vége a sulinak, befejeztem...


Petra - pozitív hozzáállás. Mi az, hogy nem lezs lagzi. Addigra szépen meggyógyulsz és kész. Max nem te fogsz egész éjjel táncolni. :) Na de annyi baj legyen.


Edi: KOhász? az ő himnuszukat szeretem a legjobban, persze a jogászon kívül. Az övék oylan lendületes, és egyszerűen libabőrös leszek mindig, ha hallom. :)

Minden rendben lesz nlatok, ne aggódj. :D

828. gpetra
2007. jún. 6. 07:52
Azt hiszem, hogy lemondok a szoknyás menyecske ruháról. Mivel lehetséges, hogy elmarad a lagzink (jó, nem lehetséges, de ha mégis), akkor teljesen fölösleges varratnom egy olyan ruhát, amit soha többet nem fogok felvenni. Inkább varatok egy nadrágkosztümöt. Abban jól is érzem magam, és a lagzi után is tudom hordani.
827. gpetra (válaszként erre: 825. - Gardiedi)
2007. jún. 6. 07:50
Jaj de jó. Hol volt?
826. gpetra (válaszként erre: 824. - Gardiedi)
2007. jún. 6. 07:50

Kohász a leendő férjed?


Nem mondanám, hogy idegesít, elhatároztam, hogy idegesíteni semmi nem fog, csak olyan hülye ez a félreértés... Olyan fölösleges. Na mindegy. Egyébként biztos, hogy így is jó lesz. Annyira azért nem lehet rontani ebben a műfajban. Legalábbis bízom benne.

2007. jún. 6. 06:04
Megvan a gyűrűm:)
824. gardiedi (válaszként erre: 822. - Gpetra)
2007. jún. 5. 19:41

Nem, most kohász konferencia lesz, vagy kiállítás...tegnap tudta meg.


Nekem mindegy milyen, nem szeretek itthon gyűrűben lenni...emlékszem is, hogy levettem az előszobában, siettem talán telefonhoz és azóta semmi......mindegy.


Biztos jó lesz a meghívó, de elhiszem hogy idegesít, pláne így hogy direkt rákérdeztél.

823. gpetra (válaszként erre: 821. - Gardiedi)
2007. jún. 5. 19:20

Pont ez jutott az eszembe nekem is. Hogy kezdődnek a "gondok". Az a dühítő, hogy direkt megbeszéltük... Grrrrrr.


Ne is izgulj, nincs miért. A gyűrűt pedig keressétek! Nem emlékszel, hogy mikor és hol vehetted le? Én ezért szeretnék teljesen egyszerű karikát, hogy ne kelljen soha levenni.

822. gpetra (válaszként erre: 820. - Gardiedi)
2007. jún. 5. 19:18
Egyáltalán nem :) Sokat van külföldön?
821. gardiedi (válaszként erre: 817. - Gpetra)
2007. jún. 5. 19:18
Kezdődnek a bakik...és még mennyi lesz. Ma már nem voltam olyan izgulós, csak a gyűrű idegesít.
820. gardiedi (válaszként erre: 816. - Gpetra)
2007. jún. 5. 19:17
Július utolsó 2 hetében lesz itthon Tomi, akkor megyünk, az már nem olyan sok idő:)
819. gpetra (válaszként erre: 818. - 6a1456582a)
2007. jún. 5. 18:00

Hova mész?


Tényleg, elfelejtettem Neked megkérdezni a dj-t... Ne haragudj! Találtatok alkalmas személyt?

818. 6a1456582a (válaszként erre: 817. - Gpetra)
2007. jún. 5. 17:57
Én is pont a meghívó projecten vagyok rajta!! Holnap megyek csináltatni!
817. gpetra
2007. jún. 5. 17:51
Ma felhívott a meghívós nőci, hogy homokszem került a gépezetbe, mert az idézetet letakarja a szalag, amit a meghívóra tettek... No comment, direkt rákérdeztem, hogy ugye nem megy majd át a szalag a betűkön. Neeeeeeeeeeeeeeem, dehogy. Paff. Mégis. Mindegy, mondtam a nőnek, hogy kkor tegyék át a másik oldalra az idézetet, persze csak akkor, ha szerintük nem néz ki hülyén. Kérdezte, hogy be akarok-e előtte menni. Mondtam neki, hogy megbízom az ízlésében, emiatt tuti nem megyek be a belvárosba. Kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak össze...
816. gpetra (válaszként erre: 815. - Gardiedi)
2007. jún. 5. 17:49
És akkor mi lesz a nászúttal? Vagy nem most mnnétek?
815. gardiedi (válaszként erre: 814. - Gpetra)
2007. jún. 5. 12:25

Itten vagyok:)


Tudok nyilatkozni az egyházi esküvő (katolikus) Áráról: 15ezer Ft és 1500 a csütörtöki mise.


Gyűrűért felforgattuk a házat, még mindig nincs. Végszükség esetén majd a drága nagyimé lesz, max. nem lesz gyűrűs képünk.


Mi anno egy egyszerű karikát akartunk, hogy majd választunk esküvő előtt újat, de beleszerettünk egybe, háát..elég borsos volt az ára, bár a maiakhoz képest mégsem...biztos vagyok benne, hogy a lakásban van valahol, de nagyon nem tudom, hogy hol..


Nagyon tetszik így a hajam, ráadásul rendesen rajta aludtam, mégis olyan, mint tegnap.


Jaj, mindjárt szombat:)


Tegnap hívták a leendő uramat, hogy kedden mennek Düsseldorf-ba 4 napra........hétfőn hajnalban itt is hagy:(

814. gpetra (válaszként erre: 813. - Gardiedi)
2007. jún. 5. 11:22

Nagyon jó lesz a háréd, tök aranyos, hogy ilyen kis zilált. Én is valami ilyesmit tervezek.


Nálunk napok óta esik minden nap... Befejezhetné már, én is esküvőre megyek hétvégén. :)


Meglesz a gyűrűd, az tuti. Az enyém kb. fél éve eltörött, Laci azóta nem ragasztotta meg. De ez nem is a végleges gyűrűnk, kell még csináltatni karikát.


Ne is hagyj itt minket!

2007. jún. 4. 19:34

Sziasztok!


Jaj, de sok már...ma voltam próbafrizun, tök jó lesz!

Idő itt ma szuper volt, ilyet mondanak szombatra is.

Nincs meg a jeggyűrűm!!!!!!!!!4éve hordom, erre most! Már felforgattunk mindent.

Tezsek fel képeket a naplómba mindjárt:)

Puszi nektek, próbálok még azért benézni a héten.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook