Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 20 napig csak fehérje+zöldség. Csatlakozik valaki? fórum

20 napig csak fehérje+zöldség. Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
28. Porcica (válaszként erre: 27. - Kovacszsofi)
2013. jún. 4. 11:03
A ch hiányát nem az étvágycsökkentő miatt nem fogod bírni...
27. kovacszsofi (válaszként erre: 25. - Porcica)
2013. jún. 4. 10:41
Igazság szerint én ugye szedek étvágycsökkentőt már egy ideje, úgyhogy mindent jól bírok, ezért is gondoltam, hogy akkor valamit variálok az ételcsoportokkal... de szerintem simán lehet bírni, ha sok zöldséget eszik az ember a fehérjék mellé. Hússal biztos könnyebb, de én sajna nagyon rossz húsevő vagyok, viszont tejtermékekből bármi jöhet...
26. kovacszsofi (válaszként erre: 24. - Blondi33)
2013. jún. 4. 10:38
Szia, szuper, hogy jössz:) Én ma kezdtem, ez az első napom, úgyhogy akkor már ketten vagyunk, akik ma:) Gyümit elvileg csak bűnözésnek lehet enni, de egyél esetleg délig csak gyümit, aztán fehérje+zöldség. A zöldségeket nem kell nyersen enni, lehet oliva- vagy szőlőmagolajjal kikent tepsiben pl. reszelt sajttal megszórva megsütni... Nyami:) Este szerintem padlizsán-paradicsom rétegeket sütök parmezánnal... Te hány kgról indulsz, és mennyi a cél? Én 74 vagyok, az álomsúly 63 körül van...
2013. jún. 4. 10:34
Én már csináltam ezt kúra jelleggel, mármint én csak zöldséget ettem sülve-főve, meg tejtermékeket, húst nem. Nagyon eredményes volt, jól beindultam tőle, de ezt nem lehet 4-5-6 napnál tovább csinálni, mert gyengeséget okoz.
2013. jún. 4. 10:12
Sziasztok!!!Én is megpróbálom veletek, húst fogok enni nyers zöldségekkel, kenyeret megpróbálom teljesen elfeledni. Gyümölcsöt lehet enni? Azt én enni szeretnék most vannak a szezonok, nem bírom ki. Mikor kezdjük? Szerintem lehetne mától, a halogatás nem visz eredményre...
23. b74f6e5cdd (válaszként erre: 4. - Derintini)
2013. jún. 4. 09:41
Szerintem is fenn áll, húst pedig igen is enni kell. Inkább meg kellene mozdulni nem gondolja kedves? Szerintem napi 1 óra vaggy fél óra sport igaz lehet évek alatt formál át, de biztosan biztosabb mint az önkínzás. Én túl vagyok a rizs és krumpli diétán és hahaha vissza is jött. Enni jó, aki mást ír az hazudik:-) Azért sok sikert!
22. kovacszsofi (válaszként erre: 15. - F3000dc5ef)
2013. jún. 4. 09:39
Én is olvastam róla, valóban működőképes, bár én nem bírnám, ügyi vagy!
21. kovacszsofi (válaszként erre: 17. - NOA)
2013. jún. 4. 09:36
Örülök, hogy jössz:) A húst én is hanyagolni fogom, majdnem vega vagyok, nemigen szeretem. Túró, sajt, tojás, sült zöldségek sajttal, ilyesmi étrendem lesz. Kíváncsi vagyok a könyvre, elküldöd? Te mennyit szeretnél fogyni?
20. kovacszsofi (válaszként erre: 16. - Honeywald)
2013. jún. 4. 09:34
De jó!!!! Nekem nagy segítség, ha valakivel együtt csinálhatom:) Mikor kezded? Hány kg-tól szeretnél megszabadulni? És igen, belefér az a kenyér szerintem is, bár én inkább csak néha vetem be, hogy el ne csábuljak...
2013. jún. 4. 09:31
Sziasztok, egyben válaszolok a hozzászólóknak: igen, a hús fehérje, tehát mehet. A zöldségben van szénhidrát, tehát nem teljesen ch-mentes az étrend. A Norbi puding, rudi úgy fér bele, hogy "bűnözés", és ha már az, legalább legyen 1-es kódú, ami egy fehérjesúlyozású diétába belefér. Fehérjeturmix is mehet. Barátnőm még karácsony előtt csinálta, úgyhogy túl van már a jojó-időszakon, azóta a többi feleslegét is leadta, igaz, azt már 90 napossal. Nem azt jelenti, hogy nem tartok a jojótól, de úgy gondolom, ha okosan csinálja az ember, akkor kicselezheti. Én egyébként már egy ideje életmódot váltottam, csak kicsit szeretném begyorsítani a fogyást. Eddig a kajamennyiséggel voltak gondjaim, amit azóta megoldottam, igaz, kis segítséggel. Most emellett még a kajaminőségen változtatnék, hogy kicsit belendüljön a fogyás.
18. f3000dc5ef (válaszként erre: 16. - Honeywald)
2013. jún. 4. 09:07
hát...reggel egyáltalán nem pörög az emésztés :D
17. NOA (válaszként erre: 1. - Kovacszsofi)
2013. jún. 4. 07:10

Nekem is van egy hasonló programom kicsit Paleos de szerintem jobb.Itt egy hónap alatt több ruhaméretnyit lehet fogyni és zsírből.

Utána szemafór táplálkozás következik.


Úgy gondolom csinálhatom Veletek igaz itt a hús egy arabig tabu de fehérjére szükség van.


A könyv cime ha érdekel valakit privibe elküldöm.

16. honeywald (válaszként erre: 1. - Kovacszsofi)
2013. jún. 3. 23:49
én jövök szivesen. fehérje és zöldség, csak reggelre egy miniszelet teljeskiőrlésű rostkenyér bele kell h férjen...reggel ugis pörög az emésztés.
15. f3000dc5ef (válaszként erre: 14. - Derintini)
2013. jún. 3. 23:36

Nem baj :)


Nálam bevált :)))

14. derintini (válaszként erre: 11. - F3000dc5ef)
2013. jún. 3. 23:31
Ebben most nemigen hiszek neked, de azért vagyunk mások, hogy más legyen a véleményünk :)
13. Xdgrfzhz (válaszként erre: 12. - F3000dc5ef)
2013. jún. 3. 23:25
Igaz!! A teljes szénhidrát mentes étrend ez lenne,úgyhogy ok csalnak,:))))))
12. f3000dc5ef (válaszként erre: 10. - Acuko)
2013. jún. 3. 23:20

Teljesen ch mentes étrend.


Tojás, zsír, hús. És slussz :D

11. f3000dc5ef (válaszként erre: 8. - Derintini)
2013. jún. 3. 23:20

Vörös :D egészségesebb :))) minél vörösebb, annál jobb :D de lehet még legyen zsíros is :D

és komolyan beszélek ám :D

10. acuko (válaszként erre: 9. - F3000dc5ef)
2013. jún. 3. 23:19
Ketogén? Az meg mi a szösz?? :)
9. f3000dc5ef (válaszként erre: 6. - Xdgrfzhz)
2013. jún. 3. 23:17
Az van a zöldségben gyümölcsben :D és még a ketogén is működik, nem kicsit jól :)))) semmi fáradság :D sőt :)))
8. derintini (válaszként erre: 5. - Xdgrfzhz)
2013. jún. 3. 23:16
"Fehér" hús. Értem. Akkor pláne kihagyom :)
7. f3000dc5ef (válaszként erre: 4. - Derintini)
2013. jún. 3. 23:16

Semmi hús??? miért ne lenne hús?? az tömény fehérje :D sőt az az igazi :)))


a jojo pedig tuti...ezért mondtam, hogy várja ki a barátnőnél az egy hónapot :)))))

2013. jún. 3. 23:16
De nagy hülyeség semmi szénhidrátot bevinni :((((( Szedules,fáradság stb is lehet belőle:(((( valamennyi szénhidrát kell
5. Xdgrfzhz (válaszként erre: 4. - Derintini)
2013. jún. 3. 23:15
A csirke husi es pulyka is fehérje:)) gondolom azt lehet enni...húsnak 0 a chja
4. derintini (válaszként erre: 1. - Kovacszsofi)
2013. jún. 3. 23:11

Ez brutális lehet. Semmi hús? De ha csak zöldség és fehérje akkor hogy jön ide a Norbis rudi, puding?

20 napig....

Nagy kalappal hozzá, bár félek, yoyo effekt lesz a vége.

2013. jún. 3. 22:55

Nahát...ez akár még paleo is lehetne :D csak éppen önkínzás nélkül :))))


Barátnőt meg kell nézni, újabb egy hónap múlva....

2. acuko (válaszként erre: 1. - Kovacszsofi)
2013. jún. 3. 22:52

Úgy látom, nem tolakodnak..

Ez amúgy borzasztó lehet. Én biztosan nem bírnám, és nem is csinálnám. Ez egyenlő az önkínzással.

2013. jún. 3. 19:03
Sziasztok, egy 20 napos fogyókúrába szeretnék belevágni. Barátnőm 5 kg-ot adott le ezzel, kb 10 kg-os súlyfeleslegből. Csak zöldséget és fehérjét szabad enni, ettől eltérni csak ezekkel lehet: napi 1-2 gyümölcs vagy 1 szelet teljes kiőrlésű vajas kenyér, lehetőleg délelőtt. (Barátnőm ezt a 20 nap alatt csak párszor engedélyezte magának). Norbi rudi és puding belefér. Örülnék, ha lenne még valaki:) Holnaptól kezdem, ma bevásároltam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook