Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 macska fórum

20 macska (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Jessica32 (válaszként erre: 11. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 13. 09:10

Őt még szelídítem, az öreget, beteget, mert csak bejön enni, amikor nem vagyok a közelben. Aztán, ha észleli, hogy közeledek, elszalad, de már kissé távolabbról figyel, ha beszélek hozzá. Volt régebben is egy ilyen öreg macskám, valahogy betegen itt ragadt, kezeltettem orvossal, végül itt lett vége. Valahogy idős korukban ide keverednek :)

Én is befogadnék sokat, de nem tudom megtenni, és anyagilag sem bírnám.

12. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 7. - 8a65af67ce)
2017. máj. 13. 09:05
Miért nem lehet cicaszőrallergiád van vagy hasonló?
11. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 9. - Jessica32)
2017. máj. 13. 09:04
de aranyos lehet a kis öreg beteg cicád, érdekes én pld. minél öregebb és törékenyebb az anyacicám annál jobban kötődöm hozzá. Igen szerintem is korlátozott szám az, amiről még tudunk gondoskodni, mert azért a macskaja sem olcsó stb. Bár szívem szerint nagyon sok hontalan cicáról gondoskodnék de hát nem lehet.
10. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Jessica32)
2017. máj. 13. 08:59
Nem tudom. Az ô dolguk. Ha nekik jó, nekem 8.
9. Jessica32 (válaszként erre: 6. - 35d45e2ed1)
2017. máj. 13. 08:39
Nekem egy cicám van és van egy öreg "betolakodó", szegény vak és süket, szoktam neki kaját kirakni az udvarra. Viszont én nem tudom elképzelni, hogy 2-3 - nál többet tudnék megfelelő körülmények között tartani, pláne, mert előbb-utóbb úgyis beengedem mindegyiket :)
2017. máj. 13. 08:37

Van olyan ismerősöm, akinek "csak" 8 macskája van bent, de ő nem tartja őket rendben, sőt, du. 5 óra után nem engedi ki. Minden macska beteg m-r :( ez állatkínzás.

A 20 macskás hölgy nem tudom, milyen körülmények között tartja őket. Csak ez számomra furcsa, bár attól szép az élet, hogy mindenféle ember létezik. Ezzel másoknak nem árt, csak kíváncsi vagyok, ki hogyan vélekedik erről, a puszta állatszereteten kívül lehet-e más ok a háttérben. Kíváncsi vagyok, mert most annyira ráérek :) nem kellene valamit csinálnom? De :)

2017. máj. 13. 08:35
Én is tartanék, ha tehetném. :D
2017. máj. 13. 08:35
cicaimádó vagyok van egy 13 éves cicám és annak a 11 éves lánya ők benti cicák illetve befogadtunk egy teraszcicát ő kinti kizárólag. Nekünk a két bentinek a cicaalom egy hátsó helyiségben van a házban így cicaszag nincs de egyébként is naponta kicseréljük az almot úgyhogy nem lenne gond vele egyébként sem.
2017. máj. 13. 08:26
Anyósomnak pontosan 21 macskája volt, férje, 3 gyereke, nem luxus hétvégi telke, jó véleménnyel voltak róla az emberek. Ki érti ezt?
2017. máj. 13. 08:19

Nekünk 9 benti cicánk és 2 kinti van.

Nálunk családtagok, az egyik kinti sokszor van bent, azért nem lett benti, mert nem tanulta meg az almot használni, ő az akinek két kölykét picin befogadtuk. Azóta költöztünk, és jött velünk.

A kölykök apja is hozzánk csapódott. Bár őt még nem tudtam elvinni állatorvoshoz műtétre.

Mindegyik műtve van, hogy ne legyen szaporulat.

Azon felül, hogy szeretjük őket így biztosítjuk, hogy ne legyenek veszélynek kitéve. Van cica kifutójuk külön alom helyiségük, most még egy szoba is az övék, de felújítás után nagyobb kifutón tudnak majd mozogni.

Addig amíg rendben vannak tartva szerintem gond nincs.

2017. máj. 13. 07:52
Gondolom szereti az állatokat.Ez becsülendő a mai világban.
2017. máj. 13. 07:49
Ha atéged érdekel, akkor kérdezd meg tőle.:D
2017. máj. 13. 07:45

Mi a véleményetek arról a hölgyről, aki 20 macskát tart az otthonában? Pontosan 20-at. Nem egyedül él, hanem a férjével és két gyerekével. Nem luxus körülmények között, hanem inkább egy rossz állapotú, nem teljesen komfortos házban.

Miért érdekel engem? Csak úgy :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook