Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 macska mellé egy kis méretű kutya fórum

2 macska mellé egy kis méretű kutya (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. jan. 23. 08:13

Páran mekkora...

Nem a kutyatápra és orvosra , kezelésre sajnálom a pénzt , hanem nem tartom normális dolognak a kereskedelmet!!!!!

10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. jan. 23. 07:57

Hirtelen jött ötletből ne vegyél kutyát.

Kutyaellenesként meg főleg ne.

2019. jan. 23. 07:57

Macskák se bolti ócska tápon élnek , és oltva is vannak. Én például macskát se akartam , mert rossz élményem volt.

Ha idehozok bármi állatot, nem dobálom ki , nem unom meg. Nem vagyok az a fajta...

Én az állat kereskedelmet ellenzem, azért nem tetszik a pénzért vásárolt állat.

8. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. jan. 23. 07:30
Ha kutyaellenes vagy, minek neked kutya? Komolyan mondom megáll az eszem, mik vannak. Ja, és attól, hogy kistestű kutyában gondolkodsz, ne reméld, hogy nem lesznek konfliktusok. Sok yorki harap, mint a körfűrész. Macskával összeszoktatni? Nem lehetetlen, de sok-sok türelem. És kérdés, a macskáid mit szólnak hozzá...
7. d5bae51d10 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. jan. 23. 07:27
Ne haragudj, de az állattartás nem ott kezdődik, hogy pénzt adsz ki mondjuk egy törzskönyves kutyáért. Ha így állsz hozzá, minek neked kutya? Megfelelő oltások pénzbe kerülnek. Chip pénzbe kerül. Minőségi táplálás még egy yorkinál is pénzbe kerül. Az, hogy menhelyről viszel magaddal kutyát, nem rossz gondolat. De fontold meg! A felelős álltartás pénzbe kerül. A yorkit is kell kozmetikába vinni pl.
6. 366f4505e9 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. jan. 23. 07:04
Eloszor is megengedik, hogy egy kutyát is vigyél a bérleménybe? Amugy meg szerintem nem neked valo. Melózol, edzel, egyedül elsz, es igazan nem is szeretned. Mikor lenne ra időd?
5. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. jan. 23. 06:46

mi sem szeretjük a kutyákat, de éppen tegnap merült fel bennünk, hogy a 3 éves cicánk mellé veszünk egy kis mopszot. Ha meglátjuk tuti megszsretjük és ugyanúgy lenne szeretve kényeztetve mint a Picikee.

azért 1 próbát megér.

Te se hagyd ki, lehet hogyjobban fogod szeretni mint a cicákat de legalább ugyanúgy.

4. turkkati (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. jan. 23. 05:31
Kutyaellenesként minek neked kutya. Én macskaellenes vagyok, és eszemben sincs a 3 kistestű kutyám mellé macskát hozni. Ráadásul ingyenkutya sincs, még menhelyről se. Minőségi táp, kutyakozmetikus, állatorvos... mind pénzbe kerül. Szeresd a cicáidat, és hagyd elhalni a kutya iránti vágyadat!
2019. jan. 23. 04:57

Hirtelen jött ötletből egy kutyaellenes ne vegyen magához kutyát.

Egy kutya igazi gazdát és társat érdemel.

2019. jan. 23. 04:26
Van ekkora kutya menhelyen is, de nem javasolom Neked, mert a kutyát ugyanúgy kell szeretni mint egy családtagot és ha megunod és megválsz tőle, összetöri a lelkét. Az állatok nem tárgyak, érző lények! Ne haragudj a véleményemért, gondozd a cicákat legjobb tudásod szerint és csak akkor vállalj be másik állatot, ha tiszta szívből tudod szeretni.
2019. jan. 23. 00:07
Macskák még fiatalok. 1 és másfél évesek. Hirtelen jött ötlet , hogy egy hozzájuk hasonló méretű kutya vajon milyen lenne még melléjük? Kutyaellenes vagyok amúgy ,de ezen gondolkodom pár napja. Yorkin gondolkodtam, de pénzt kiadni állatért, ez zavaró... Menhelyen meg nincs ekkora ,maximum 3 kg-os kutya.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook