Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hét múlva szülök, és a párom nem áll mellettem, lehet meg is csal!? fórum

2 hét múlva szülök, és a párom nem áll mellettem, lehet meg is csal!? (beszélgetős fórum)


202. e16fe97baf (válaszként erre: 199. - Juzo26)
2011. okt. 20. 20:11
Szia! ÉN ikrekkel voltam terhes 28 hetesidőszaktól nem tudtam aludni éjjel...megértelek szegénykém...pihenj és feküdj sokat amennyit csak tudsz...nem tud odaköltözni hozzátok senki..barátnő családtag? Nem maradj egyedül!
201. e16fe97baf (válaszként erre: 198. - A14deb9047)
2011. okt. 20. 20:08
légyszi!
200. juzo26
2011. okt. 20. 20:07
UPETRA: mi van veletek?
199. juzo26 (válaszként erre: 194. - E16fe97baf)
2011. okt. 20. 20:06
egyre nehezebben viselem a pocakom. éjjeli nemalvás, fáj minden porcikám. De ezt már megtapasztaltam az előző terhességeknél. Most épp azon agyalok, hogy húzzam ki a végéig. Lehet, hogy bolondság, de "félek" egyedül a két gyerekkel. Mert az oké, hogy hívom a mentőket, ha indul a szülés, de mire anyósomék leérnek, az legalább fél óra ha sietnek. Tudom, minden szülés más, de harmadik gyerek gyorsabban jön, ha lehet hinni a szóbeszédnek.
198. a14deb9047 (válaszként erre: 196. - E16fe97baf)
2011. okt. 20. 19:57
Itt négyszemközt valljam be, hogy mennyire betartottam, vagy adjak ötleteket?
197. Kotkoda28 (válaszként erre: 193. - Juzo26)
2011. okt. 20. 18:41
Igen, de a könyv százszorta jobb volt.
196. e16fe97baf (válaszként erre: 195. - A14deb9047)
2011. okt. 20. 18:15
mesélj!
2011. okt. 20. 18:02

Valamikor nagyon régen néhányszor én is gonoszkodtam, mert megcsaltak és átvertek...

Elég csúnya ötletem voltak...

194. e16fe97baf (válaszként erre: 193. - Juzo26)
2011. okt. 20. 17:59
hogy bírod..hogy vagytok?
193. juzo26 (válaszként erre: 192. - Kotkoda28)
2011. okt. 20. 17:51
ebből a könyvből film is készült, nem? Mert ha egyre gondolunk, akkor az a film nagyon tetszett.
2011. okt. 20. 08:46

Sziasztok

Már jó ideje olvasgatom az írásaitokat és megdöbbentem milyen férfiakkal hozott össze benneteket az élet. Az utolsó 10-15 hozzá szólásnál, hogy hogy lehetne megleckéztetni a hűtlen párt pedig beugrott egy könyv amiben hasonló hölgy leckézteti meg a párját magában kiölve minden érzést és csak a harag és a megbántottság után ment és bosszút állt a megcsaló férjen. A könyv címe : Nõstény ördög-Fay Weldon. Én csak sok erőt és kitartást kivánnok mindegyikőtöknek akik ilyen lehetetlen és kegyetlen körülmények között van. Upetra egy nagy kalappal az elhatározásodhoz! Juzo26 neked már nem tudok mit kívánni te magadnak hozod a szerencsédet és hatalmas erő rejlik benned amit teljes erőddel ki is aknázol. Egy virtuális ölelést küldök így.

191. juzo26 (válaszként erre: 190. - E16fe97baf)
2011. okt. 18. 16:05
igazad van. Már nem kínzom magam vele.Csak mivel kultúrlény vagyok, eddig békességre törekedtem. Soha nem olvastam be a férjemnek úgy isten igazából. De mostanában igencsak azon gondolkozok, hogy legszívesebben leordítanám a fejét és megmondanám neki a magamét. De már csak a gyerekek miatt sem teszem meg. Meg nehogy valahogyan keresztbe tegyen a váláskor, ha bevágom a durcit. Így inkább magamba fojtom addig míg vége nem lesz a válásnak és akkor kiadom magamból a haragom.
190. e16fe97baf (válaszként erre: 189. - Juzo26)
2011. okt. 18. 09:36
jajj Cica! ne kínozd magad....nehéz ilyenkor...most foglalkozz a gyerekekkel 8X annyit...az az egy ami segít
189. juzo26 (válaszként erre: 186. - Upetra)
2011. okt. 18. 09:15
én is akartam feltenni a facebookra UH képet, de sajna nem kaptam. Így kommentént írtam a meglévő gyerekeim képeihez, hogy nemsokára hárman lesznek. Nekem jól esett az orruk alá dögölni.Gondoltam:édes a bosszú. Erre mi volt a férjem reakciója, hogy megváltoztatta a profil képét olyanra, amelyiken a nőjével van. Na, azóta sem néztem meg a képeit.
188. juzo26 (válaszként erre: 182. - E16fe97baf)
2011. okt. 18. 09:10
igazad van, ha hallok róla, mindig a kis piszkos dolgai járnak az eszemben. Attól még lehet normális nő, hogy egy kicsit csapodár életet él.
187. a14deb9047 (válaszként erre: 186. - Upetra)
2011. okt. 17. 20:16
Így kell tenni: a harag és az üres has (a sértődöttség/gyűlölet/féltékenység stb. rossz tanácsadó.
186. upetra (válaszként erre: 184. - A14deb9047)
2011. okt. 17. 18:46
van fenn kép, nyaralásunkról, meg babáról, meg az ő többi gyerekéről is. De még ez csak egy ötlet, még terv nincs mögötte. Nem akarok dühből cselekedni, jól átgondoltan kell, pontosan azért, hogy ne megalázva, hanem méltósággal jöjjek ki belőle.
185. e16fe97baf (válaszként erre: 183. - Upetra)
2011. okt. 17. 18:40
ha valóban harcra számtasz készülj fel....de hidd el hogy nagyon nehéz lesz nektek, nagyon nagyon...és próbálj meg méltósággal felállni ami a lenehezebb...
184. a14deb9047 (válaszként erre: 183. - Upetra)
2011. okt. 17. 18:38
Feltennék kisbabás fényképet! Nyitottam már én is ajtót karomon a kisgyermekemmel! Szegény hölgy se köpni, se nyelni nem tudott! Legjobb módszer a támadás! Tudod, azt szokták mondani, hogy őrizd a békét, de tartsd szárazon a puskaport!
183. upetra
2011. okt. 17. 18:35

Szóval a sztori a következő: lekértem a részletes számlát, mert a telefon a nevemen van, a volt melóhelyem miatt.

És azon rajta van, hogy egész nap sms-ek mennek, néha hívások,nappal, reggel, este, éjjel, de nem is csak egy számra, ez a durva. Úgy tűnik van egy csaj, aki az első számú, és van még 1,2,3 vagy ki tudja...

Na mindegy, persze a szám titkos, de az internet nagy úr, addig szörföltem így-úgy, míg végre meglett a név, aztán az iwiwen, facebookon a kép is....tényleg nem lehet elbújni ma már.

Most csendben vagyok és várok a megfelelő pillanatra. A házat is felrakom a netre, megnézem mennyit adnak érte. Majd csak azt veszi észre, hogy össze van minden csomagolva, és ki kell költözni, én jobbra, ő meg ahová akar. Nyilván ezt így nem lehet, de amíg ő szórakozgat, én intézem az életem jobbá alakulását.

Ja igen, a közeledése már-már folyamatosnak mondható, valamit biztosan érez, mert sejteni nem sejthet.

Igazad van mannamanna, nem jó tudni részleteket, de azt gondolom mindenre fel kell készülnöm, mert nálunk nagyon el fog durvulni a helyzet, és nem akarok vakon belemenni egy szétválásba.CSakis okosan és mindent világosan látva.

Egyébként gonodlom a csajok sem tudnak egymásról, gyanítom rólam se, de a babáról biztosan nem, lehet össze kéne ereszteni a bandát, mi sülne ki belőle....

182. e16fe97baf (válaszként erre: 180. - Juzo26)
2011. okt. 17. 17:11
Az a baj ezzel hogy ezek a kiderült részletek fognak megmaradni benned és a legjobban fájni....mert ezek, megtiport lélekkel és ép ésszel felfoghatatlanok :(
181. juzo26
2011. okt. 17. 17:08
Ja, még annyi. Azóta annyi biztatást, támogatást kapok, hogy nekem nagyon jól esik. Pedig én nem mondtam egy rossz szót sem a nőre. Csak ismerik, hogy milyen.
180. juzo26 (válaszként erre: 179. - E16fe97baf)
2011. okt. 17. 17:07
hidd el, én is először így voltam vele, de aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, és kutakodni kezdtem én is. Hamar rátaláltam az illetőre. Utána már azon gondolkoztam, miben jobb mint én? Ismerősöktől, ismeretlenektől megtudtam a hátterét, és rájöttem, hogy az önbizalmamnak jobb ha azt mondogatom magamnak, hogy én jobb vagyok nála. Majd rájön a férjem mit is dobott el magától.
179. e16fe97baf (válaszként erre: 176. - Upetra)
2011. okt. 17. 15:24
ne akarj tudni részleteket...neked lesz a legrosszabb...
178. szandianya (válaszként erre: 174. - Juzo26)
2011. okt. 17. 15:21

Erre én is kíváncsi lennék!!!!!

Mi volt?

Kérjük az infót!!!!

;)

177. juzo26
2011. okt. 17. 06:53

És? Mit tudtál meg róla? Elhúztad előttünk a mézes madzagot, és ülhetünk malmozva.

Mikor a férjem rokonsága jött hozzánk látogatóba, a férjem is próbálta eljátszani, hogy minden rendben, én meg azzal "bosszantottam", hogy apró kis megjegyzéseket ejtettem el, épp olyan hangosan, hogy mindenki hallja, de ne merjen visszakérdezni, hogy mit is mondtam. Na, mikor elmentek, megkaptam a lecseszést, hogy ezt miért kellett csinálnom. Én meg felvilágosítottam a férjem, hogy nem csak a harmadik városban kell felvállalni (kézen fogva sétálni) a barátnőjével, hanem a családja előtt is. Teszem hozzá, azóta is kerüli szerintem a témát, ha összefut valakivel a nem kis népes családjából. Még a szüleinek sem mutatta be.

176. upetra
2011. okt. 16. 23:16

Köszi gera175, de sajnos muszáj....nagy a tét. és okosnak kell lennem.

A fejlemények vannak. A hétvégém tök jó volt a körülményekhez képest. Itt voltak a gyerekei és ilyenkor azért normális családot játszik, ne legyen nekik gyanús a valóság. Meg valószinüleg ilyenkor felébred benne a normális családra vágyódás, ami csak ideiglenes persze. Szóval éjszaka átjött a mi szobánkba(ahol a babóval alszom) és bebújt mellém, ölelgetett, mintha semmi gond nem lenne köztünk. Én a nem tetszésemnek persze hangot is adtam, de úgy gondolta ez most így jó. És erőltette tovább. Hajnalban ugyanez még egyszer....félkómában az ember nem annyira határozott:-(( Na mindegy én elmentem a babóval délben, persze most még mindig nincs itthon...ennyit a családi idillről.

Ja igen és a fő fejlemény, kinyomoztam a barátnőt...na erre adjatok valami jó ötletet mit tegyek!!!!!!!!!!!???????

175. gera175 (válaszként erre: 173. - Upetra)
2011. okt. 14. 21:38

Kedves Upetra!

A fórum elején még én is aktívan olvastalak titeket, de most olvastalak vissza, hogy hogyan alakult az életed. Először is, gratulálok a babához!!

Nagyon erős csaj vagy, le a kalappal előtted. Én már összeroppantam volna. Csodálom az erődet, a kitartásodat és az egész hozzáállásod.

174. juzo26
2011. okt. 13. 06:45
pókhálósodás a férjem szava járása volt. Hogy vagytok? Sikerül a hétvégéset összehozni ahogy szeretted volna? Párodnak mondtad? Mit szólt hozzá?
173. upetra
2011. okt. 12. 22:14

Azt elhiszem, hogy nem tudtál kiengedni, hogy a gyerkőc otthon maradt, bár egy tuti apukára simán hagynám a babót...de én csak anyura.

Persze, hogy megbirkózott a férjed az éjszakai feladattal, mert a csajnál tökéletes apukát kell alakítani!

Ne mondd, hogy nem kell pasi évekig, kell a társ. Majd kihevered Te is a férjedet és lesz sokkal jobb, de nem kell bepókhálósodni:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook