Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 16 éves lányotoknak megengednétek, hogy a barátja odaköltözzön hozzátok? fórum

16 éves lányotoknak megengednétek, hogy a barátja odaköltözzön hozzátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
57. Hattori (válaszként erre: 36. - Papája)
2022. jún. 12. 10:58
Nagybatyám detto
56. Hattori (válaszként erre: 55. - Soufflet)
2022. jún. 12. 10:53
Nyáron dolgozhatnak a fiatalok is és fizethet ek a közösbe. Persze takarítani is kell. Ha szereti a lányod, belelegy a fiú.
55. Soufflet (válaszként erre: 53. - Bozsu55)
2022. jún. 12. 10:31

Gondolom, Bp-en, ahol a baratok, haverok vannak, jobb lenne hálidélyezni, mint Bükkosmarciröcsögén, ahol ki tudja, a szulok mennyire akarnak egy 16 eves kiscsajt bekoltoztetni.

Ha a suli urugye nincs mar, valamit be kell nyogni, miert eszi ott a penesz azt a fiut az ingyen szallason minden nap.

54. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 10:26
6-12hónap után igen, attól függ milyen a helyzetük.
53. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 10:18

Azt nem értem ez miért kérdés most,a tanítási év utolsó hetében.



Szerintem,vegyétek a nevetekre.

52. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 49. - 9b10f3d7ff)
2022. jún. 12. 09:56

ő ezt nem ide szerettem volna. :/

Jó lenne, ha törölnék.

51. Epresturmix (válaszként erre: 48. - OldPinokkio)
2022. jún. 12. 09:54

Attól függ ki vagy! 😜😀


Hát de nem? Ne asszonykodjon! Ráér vele! Éljen, élvezze a kamaszkorát. Ahogy én is tettem! A legszebb időszakom volt. Hol jutott volna nekem eszembe, hogy palival lakjak? 33 évesen költöztem össze először férfival! 😎

Ezt is néha bánom! 🤪

50. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 09:54
Fiú hány éves?
2022. jún. 12. 09:52

Nekem ez ütötte meg a szemem.

"mert elég csak hazajöjjenek a gyerekek pénteken az iskolából és a 11 táska meg ami előkerül belőle edző cucc rajzok stb megtöltik a házat"


A gyerek bentlakásos iskolába járnak?


Ha nem tudod a gyerekeket önmagad nevelni, vegyél fel a takarítónő mellé egy nevelőnőt is. Bár a takarítónő helyett a bejárónőt jobb megoldásnak tartom.


Nem tudom dolgozol-e, vagy "csak" háztartást vezetsz?

Ha otthon vagy, biztos unalmas így az élet számodra,ha dolgozol akkor viszont nagy teher hárul rád, ami másnak lehet semmiség, de te nem tudsz megbirkózni vele.

Lehet igénybe vehetnél egy szakembert.

A lényeg a gyerekeknek nem a patyolat lakás, hanem a szülőkkel töltött minőségi idő, a sok-sok őszinte beszélgetés.

Nem tudom, kevés az információ, a gyermekek apja mennyire partner a gyermekek nevelésében, a háztartási munkában való részvételben? Lehet letudja, hogy ő adja az anyagiakat és legyél boldog vele? Ki szeretett volna ilyen nagy családot?

48. OldPinokkio (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2022. jún. 12. 09:50

A "nem" és "nem hiszem" között létezik egy kis halvány különbség, persze a környezetbe helyezés is fontos.

Te úgy írtad, én így olvastam.

Nem is érdemel több szót.

Ez az asszonykodjon kifejezés nagyon tetszik. A nap is hét ágra süt. Jól indul a napom.

Azért szeretsz ugye? :)

47. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 09:31
Dehogy engedném.
46. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 09:23

Fiam van, (idősebb) de nem.

Majd, ha képesek lesznek az önálló életvitelre, akkor költözhetnek.

Ide-oda, vagy ahova akarnak.

Persze a kislány lehet itt, aludhat is itt, de az állandó ittlétről szó sem lehet.

45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 09:18

Hogy más mit tenne, az a más dolga. Te odaengedted, ezt a lányodnak és neked kell átrágni milyen feltételekkel valósul meg.

A feltételeken az általa elfogyasztott ételt, a miatta felmerült költségeket (mosás, fürdés,takarítás stb.)

Most vége is a tanításnak, tehát iskolába járás nem is indok.

Arra készítsd fel a lányod, hogy mivel 16 éves még, nem biztos ez a fiú lesz a nagy Ő.

Ha szakítanának, ne törje össze a szomszédok, rokonok , barátok netán kárörvendően elhangzó, én tudtam, mondtam stb. beszólásai.

44. Hattori (válaszként erre: 32. - C1fdff80c0)
2022. jún. 12. 08:29
Gondolom, hozzájárul az úr a költségekhez.
43. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 08:22

Nem értem a kérdésedet,mert a fiú gyakorlatilag több időt tölt nálatok,mint otthon. Kimondatlanul is nálatok lakik.


Sok hülyeséget megengedtem a lányaimnak,de erre biztos,hogy NEM lenne a válaszom.

2022. jún. 12. 08:22
Nem!
41. timycat (válaszként erre: 29. - OldPinokkio)
2022. jún. 12. 08:09
Én is pont így gondolom!
40. timycat (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 08:06

Lényegében már nálatok lakik nem?


Én megbeszélném a fiú szüleivel, hogy ők mit szólnak ehhez. Meg mégis feltérképezném a körülményeket. Aztán ha minden rendben akkor simán engedném.

2022. jún. 12. 08:05
Nem.
38. Csillagszem38 (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2022. jún. 12. 07:35
Miert, csak osszekoltozve, ejjel lehet szexelni es gyereket csinalni? 🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 12. 07:33
Hany eves a srac? Az o szulei mit szolnak ehhez az abszurd otlethez? 😱
36. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 07:18

Nekem is van egy történetem, ismerősömmel esett meg.


Felállás ugyan ez. Lány budapesti, fiú Pest környéki.

"Nagy szerelem"legalábbis a lány részéről. A fiú odaköltözik, ott él/élősködik az elvált anya nyakán, pénzén, a lány ágyában.

A "jó parti" megszerezte a diplomáját és megalázó beszólások mellett lelépett.

35. papája (válaszként erre: 29. - OldPinokkio)
2022. jún. 12. 07:10
Ezt is csak egy férfi láthatja így.
34. Epresturmix (válaszként erre: 33. - OldPinokkio)
2022. jún. 12. 07:02
Micsoda okfejtés! Egyik mondat sem sugallta a megengedést! Kemény világot élünk, ahol már nem csak a lányt kell félteni! 16 évesen nem engedném, hogy asszonykodjon egy csávó mellett! Erről ennyit!
33. OldPinokkio (válaszként erre: 31. - Epresturmix)
2022. jún. 12. 06:50

Ahogy telik az idő, egyre engedékenyebb vagy. :)

Az első mondatod még kemény tiltakozás.

A második már megengedőbb.

Még pár mondat és önálló albérletbe költözteted őket. :)

32. c1fdff80c0 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 12. 06:46

Akkor jól ismered már a fiút, ha ilyen gyakran ott van? Mit gondolsz róla, milyen ember lehet?

A tanulást nem hanyagolják? Gondolom, boldogok együtt, nem mondanék feltétlenül és próba nélkül nemet!

Ülj le velük megbeszélni, hogy mik az elvárások (beszállnak anyagilag és fizikailag is a háztartásba, a tanulás mellett), ha odaköltözik és adj nekik próbaidőt, ez jó ötlet (Syduri részéről).

2022. jún. 12. 06:10
Biiiztos, hogy nem! Magunkat ismerve, nem hiszem!
2022. jún. 12. 05:46

Kevés óvodáskori emlékeim egyike.

Kértem édesanyámat, hogy vigyük át az ágyamat az utcában lakó kislányhoz akivel sokat játszottunk együtt, arra hivatkozva, hogya szüleim is együtt alszanak éjjel.

Nappal az oviban ugye már "együtt" aludtunk.

Vissza gondolva milyen szép lett volna, hogy együtt nézzük az estimesét.

Ennek az emléknek az vissza képzelésétől fosztottak meg szüleim. :)

29. OldPinokkio (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
2022. jún. 12. 05:30

Olvastam valamikor erről.

A lényege az volt, hogy a kiegyensúlyozott szexuális élet segíti a tanulást.

De azt hiszem, velünk "felnőttekkel" is így van, ha van partnerünk, sokkal hatékonyabb a munkánk az életünk.

Több ennél fiatalabb korban ( tizennégy évesen ott lakó ) kezdődő kapcsolatról tudok és hosszú távon, éveken, évtizedeken át működnek.

Ebben a korban csudaszép, őszinte tud lenni egy szerelem. Mindenképp támogatnám szűlőként.

Felnőttként biztosan észrevenném ha az odaköltöző piócaként viselkedik. És igen, ha ott van vegyen részt a családi közösségben. Ha helyzetem megengedné nem erőltetném az anyagi hozzájárulást sem.

Amíg a gyermekem boldog én is az vagyok.

28. Syduri
2022. jún. 12. 04:40
Ha a lányom tanul, a srác beszáll a költségekbe, adnék nekik próbaidőt! Nyáron meg biztos nem sok tanulni való akad.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook