Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 14 éve eltemetve fórum

14 éve eltemetve (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 14 éve eltemetve

1 2 3 4
2013. ápr. 13. 09:24

Ez most vicc?

Ne haragudj, de nem tudom komolyan venni a problémádat.

Szőrtelenítek én is, mi van abban?


Szerintem más bajod van. Ha nem lennél szőrös, eresnél más problémát magadban. Vagy okot arra, hogy miért nem sikerül párkapcsolatot kialakítani.


Egyébként tényleg sok nő bukik a szőrös pasikra.

Viszont jóval kevesebb a hisztis, nyavalygós palira. Szőrtől függetlenül.

2013. ápr. 13. 09:24

Szia!


Igaz nem tudom, mekkora mennyiségű szőrről beszélsz, mert képet nem csatoltál... De amikor elkezdtem olvasni a kiírásodat, a bekezdés után azon töprengtem, vajon mi szörnyűség történhetett... aztán tovább olvasva....Látom, hogy a problémát nem a környezeted, sem az a srác gyerekkorodból, sem senki a családodból nem okozta.. Csak saját magad.. Jó kiállású férfinak tartod magad, de gondod van, hogy szőrős vagy? Most viccelsz ugye? Én meg attól kapok herótot, ha egy férfi az arcát, és egy bizonyos intim régiót kivéve bárhol is borotválná magát... Nem attól leszel kevesebb, vagy több, hogy mennyi szőrzet van rajtad... Belső kisugárzás... Ha az nincs meg lehetsz George Clooney is nem fogsz kelleni senkinek! Tudom most mindenki megdobálhatná, mert én nem sajnálni foglak, hanem elmondani a tényeket, hogy oly sok évet vesztegettél el az életedből, egy butaság miatt... Én is megvívtam a magam harcát.. És vívom a mai napig... Dobáltak azért mert akkora lettem amekkora... De nem fordultam be... Mert a világ csak akkor kíváncsi rám, ha én nyitok először a világ felé. Senki nem kopogott be az ajtómon, hogy elmondja, én vagyok a leg gyönyörűbb nő, akit valaha is látott... Senki nem fog hozzád sem menni... Hidd el, talán nem én vagyok a világ legszebb nője (sőt biztos), de ha megengeded elmondanám, hogy engem egyáltalánan nem a szőrzet határoz meg abban, hogy tetszik e valaki vagy sem... Ha borotválkozik (mint fentebb említettem, hogy arc és...) akkor én ugyanúgy imádom, és eggyé válok a többi testrészével is, teljesen mindegy, hogy azt szőr borítja vagy bőr... Mert nem az számít, hogy nézel ki a ruha alatt.. Hanem, a mosoly, a kisugárzás, a tekintet, a sárm ami belülről fakad... Ezzel fogsz meg egy hölgyet... Nem azzal, hogy a pólód alatt te szőrös vagy... Vagy a hátad is az.. A hasad és a lábad is... Nem firtatom, hogy neked ez kellemetlen... De ha hagynád, ha engednéd, ha bíznál egy picit önmagadban, akkor talán jönne az életedbe olyan nő aki meg tudna győzni arról, hogy kapaszkodsz egy kamaszkori rémképbe melyet nem hagysz elengedni... És az éned kis része nem hajlandó tovább lépni, és felnőni.. Ne hagyd elmenni a fiatal kori éveket... Mert soha nem jönnek vissza... Mint mondtam, mindenkinek megvan a maga harca nekem is... Naplót is írok róla... És oly sok embernek még... De nem szabad feladni, nyitott szemmel kell járni... És élvezni kell azt ami adatott:) Elnézést, hogy hosszúra sikeredett.

2013. ápr. 13. 09:23
Kezdetben azt hittem, nő írta a cikket. Attól, hogy valaki szőrös, lehet tökéletes társ...engem nem zavarna. Mai hülye hóbort, hogy mindenki szőrtelenít, mert csak a sima a tökéletes. Nekem nem.
2013. ápr. 13. 09:12
Rövidre fogva: vannak nők, akik kimondottan a szőrös férfiakat részesítik előnyben.
2013. ápr. 13. 09:12

Ja igen, a cím....


Te temetted el magad....

2013. ápr. 13. 09:11

Igazából, amíg nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy, a környezeted sem fog.


Egy barát, egy Társ ezt nem hozza neked szóba....


Komolyan, ez a legnagyobb gondod?

2013. ápr. 13. 09:08
Gyermekkorban átélt poszttraumás élmények és azok feldolgozatlanságának következményei, küzdelmei, avagy, hogyan tudja egy hitevesztett ember lelki egyensúlyát részben vagy teljesen visszanyerni úgy, hogy közben aktív tagja marad a társadalomnak ?

Ugrás a teljes írásra: 14 éve eltemetve
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook