Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg fórum

120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. okt. 20. 12:06
Most találtam csak a cikkedet, megnéztem a képeidet is és arra a következtetésre jutottam, hogy te nem lefogytál, hanem újjászülettél! Levetted a régi tested és előkerültél TE. Komolyan mondom, döbbenetes a változás és nagyon-nagyon gratulálok!
2010. okt. 14. 17:25
fogyozok én is mert 1 éve letettem a cigit és +15 kg van rajtam.többször probálkoztam de csak most tuttam ráálnia diétás étkezésre illetve nem is nagyon diétás hanem elhagytam teljesen a fehér kenyeret kiflit stb.meg a köreteket.kenyér helyett graham kenyér ,köret helyett saláta vagy semmi.de tuti hogy rendszeresen kell mozogni én konditerembe járok és csak ez használ rendesen.ha néha elcsábulok süti stb.megeszem mert az elvonás roszabb de csak mértékkel.
2010. okt. 14. 17:20
én is állando éjszakás vagyok,és ugy élek mint a nappalosok csak nekem a nappal éjel van ezért este 7 óra evés nekem vagy reggeli vagy tizorai.reggel 4 ora felé van a vacsi.
220. b4c2d9392f (válaszként erre: 216. - Zena01)
2010. okt. 7. 13:46
És tudsz nappal rendesen pihenni? A kialvatlanság is hízlal! Plusz van egy hormon, ami ha nem termelődik, jobban raktározza a zsírt a szervezet. Ez a hormon csak akkor tud termelődni, ha teljes sötétségben alszi, az ember. Sajnos nem emlékszem a nevére, de több helyen is olvastam a témáról. Amúgy a reggel 7 közvetlenül lefekvés előtt van? Mert az olyan, mintha este 11kor, alvás előtt 1/2 órával kajálnál be.
219. goldfish23 (válaszként erre: 218. - Zena01)
2010. okt. 5. 10:13
Szerintem logikus, ha mi nappal eszunk es nappal dolgozunk ejszaka alszunk akkor neked ugye nappal kell aludnod, ejjel dolgozol es ejjel kene enned. Mivel neked ejszakanak a nappalt erzi a szervezeted. Probald ki par het alatt kiderul jo e igy. Puszi
218. zena01 (válaszként erre: 217. - Horakulum)
2010. szept. 18. 18:51
Köszi a választ. A fene enné meg a lusta hormonjaimat!!!
217. horakulum (válaszként erre: 216. - Zena01)
2010. szept. 16. 22:50

Hát -sajnos - nagyon egyszerű a válasz. Legalább is, szerintem. Az éjszakázás. Az ugyanis a természetes bioritmusunkkal ellentétes, és mivel nem tudsz éjjel pihenni, ezért a hormonok másképpen termelődnek, ez kihat az agyagcserére is, mert igazából "álmunkban fogyunk", ahogy mondnják az okosok. Nem tudom, a Te esetedben mit lehetne tenni - melót val. nem tudsz változtatni - de hogy itt hogy lehet kicselezni a megzavart anyagcserét, azt nem tudom. Valaki okosat kellne megkérdezni erről...


A legjobbakat!

216. zena01 (válaszként erre: 214. - Vbetty2)
2010. szept. 16. 19:50

Gratulálok!

Nálam valami nem stimmel. Fél éve éjszakás vagyok, azóta 6 kg ment fel rám. Reggel hétkor eszem, délután ötkor és este kilenckor. Éjjel nem eszem. Mit nem csinálok jól? Segítsetek!

215. horakulum (válaszként erre: 214. - Vbetty2)
2010. szept. 16. 11:45

Halleluja!


Nagyon örülök a sikerednek és az örömödnek! :)))


Büszke lehetsz magadra, a kiatrtásodért!


üdv.

214. vbetty2
2010. szept. 16. 09:54

Sziasztok!

Azt hiszem sínen vagyok, megindultak a kilók lefelé úgy, hogy eszek, csak azt vettem észre, hogy nekem a 6 óra az már nagyon késő, ezért csak 4-ig eszek, és azóta indult be a folyamat, és remélem meg sem áll 68kg-ig. Köszi a tanácsokat, és puszi mindenkinek.

213. vbetty2
2010. szept. 10. 10:28
Köszönöm szépen Nektek a biztatást. Az a baj, hogy elkeseredésemben képes vagyok telezabálni magam.
212. cukornádkisasszony (válaszként erre: 210. - Vbetty2)
2010. szept. 10. 09:39

Szia!

Szerintem Horakulumnak tök igaza van...ugyan nem vagyok egy szakértő de valóban most totál raktároz a szervezeted! Azt ugyan nem tudom hogy mennyit eszel és milyen elosztásban de semmi képp se térj vissza az egyszeri étkezésre,mert akkor csak a gyomrod meg a többi szerved készíted ki!

Ha gond van a wc-re járással akkor igyál meg délután egy csésze mályva teát.....bár csak akkor ha tudod hogy másnap nemkell nagyon menni sehova mert mindenkire más és máshogy hat......rám pl.rohangálósan :D:D:D

211. horakulum (válaszként erre: 210. - Vbetty2)
2010. szept. 9. 15:13

Hány napja próbálsz többször enni keveset?

És hány napig ettél csak napi egyszer?


Ha az autóbbi kérdésra adott válaszod a több nap, akkor türelemmel kell lenned, mert az egyensúly helyreállásához idő kell, mert a napi egyszeri evéssel minden felborult, most raktároz a szervezeted. Ne add fel, észhez fog térni és elkezd megint égetni és nem raktázorn!!! Ne kezdj el megint egyszer enni egy nap, mert akkor sosem látott mértékűre fogsz hízni,és ebből a 3 kg-ból nem biztos, hogy minden zsír...Kitartás!


De majd cukornádkisasszony válaszol, én csak megpróbállak bíztatni, és a "helyes úton" tartani. Mert nem szabad fogyni, mindenáron!!!

210. vbetty2
2010. szept. 9. 14:19

Szia cukornádkisasszony!

Teljesen el vagyok keseredve, amikor 1 nap csak 1x ettem, akkor nem fogytam, most próbálok többször enni keveset, és csak egyre hízok, de szerintem ez az emésztésre is fogható részben. Már 3 kg-ot híztam amióta többször eszek. Szerinted mitévő legyek? Igyam a mályvateát? vagy megoldódhat anélkül is az emésztési problémák? Próbáltam már a szűztea kapszulát is, de attól meg véres a székletem.

209. cukornádkisasszony (válaszként erre: 208. - 656565)
2010. szept. 8. 16:23

Nos köszi a gratulációt! :)

De hidd le hogy még most is vannak testkép zavarjaim :S nehéz a sok évnyi dundiság után nem egyből a legnagyobb cuccokat levenni a polcról mikor ruhát vásárolok........

Amúgy 171 centi vagyok nem túl magas,legalábbis hozzád képest!:)

208. 656565
2010. szept. 8. 13:25

Cukornádkisasszony!


Már régebben olvastam a történetedet, most megnéztem a fényképeidet. Hát fantasztikus!!!!

Olyan változáson mentél keresztül ami hihetetlen.

Milyen magas vagy? Ezt azért kérdezem, mert a 80 kilós képeiden már nagyon csinosnak tűnsz és ez gondolom azért van, mert magas lehetsz.

És a 168 cm/82-84 kilóval egy nagy bálnának érzem magam, na persze ehhez társul egy kemény testkép zavar is.

Hatalmas az eredmény amit elértél és gratulálok hozzá. Egy csinos és kedves arcú lány vagy és hát egyértelmű a régi önmagadhoz képest egy csoda a látványod.

207. cukornádkisasszony (válaszként erre: 206. - D2999878ca)
2010. szept. 5. 08:35
Na ez tök jó hogy leírtad,mert én így fogytam le és ez a lényeg hogy ha este már nem eszel ,akkor fogysz(vagy tartod a súlyod)!
206. d2999878ca (válaszként erre: 194. - Vbetty2)
2010. szept. 4. 17:46

Ezzel kapcsolatban az a kísérlet jutott az eszembe, amikor két csoport súlyváltozását figyelték azonos kalóriabevitel mellett.


Az egyik csoport fokozatosan élte fel a napi adagját, míg a másik főleg a nap végén evett (de kalóriában ugyanannyit).


A súlyuknak megfelelő szintű kajamennyiségről volt szó, tehát elvileg különös súlyváltozást nem kellett volna tapasztalni. Ezzel szemben, az a csoport, akik az étel javát este fogyasztották hízott, míg a másik csapat súlya nagyjából ugyanannyi volt, mint a kísérlet előtt.


Érdemes erre is ügyelni.


Ez nem azt jelenti, hogy késő délután vagy este nem kell enni, csak azt, hogy ne éhezzünk egész nap azért, hogy este egyszerre többet ehessünk, mert megbosszulja magát...

205. horakulum (válaszként erre: 204. - Loch ness)
2010. szept. 2. 21:53
Kössssz. :)))) Fini.
204. loch ness (válaszként erre: 201. - Horakulum)
2010. szept. 2. 15:42
Kapsz érte még két szelet szalonnát :)
203. virus2008 (válaszként erre: 202. - Mimiko70)
2010. szept. 2. 12:44
Idén június, nem is hiányzik....
202. mimiko70 (válaszként erre: 199. - Virus2008)
2010. szept. 2. 12:34
kitartás.menni fog.de nem írtad most juniusban?ha hízol is majd le lehet adni.
2010. szept. 1. 20:32

Most látom, hogy enyém volt a 200. !!!! hozzászólás. :)))


Nem kapok érte valamit? :)


Sziasztok...


csak vicceltem

200. horakulum (válaszként erre: 197. - Cukornádkisasszony)
2010. szept. 1. 17:00

Ezért ettem én reggelire abált szalonnát. :)))))))))) (No comment.) Mármint ami engem illet. :)


U.I.: Nem sokat ettem, két kicsinyke kis darabkát, mert nem bírja a gyomrom nagyobb mennyiségben. De mi dukál az abált szalonna mellé? Kenyér és paradicsom!!!! :)

199. virus2008 (válaszként erre: 189. - Mimiko70)
2010. szept. 1. 12:01
Én júniusban tettem le....
2010. szept. 1. 11:59

Én is megálltam per pillanat :( mérges is vagyok

pedig napi 5* ettem 6-ig.

4*-5* cardióztam... de nem adom fel.............

Közben izom is rakódik...


Én most pont az ellenkezőjét teszem csökkentek...

növelni nem tudom hova...


cukornádkisasszony: neked meg nagy gratula,ügyes vagy...

2010. szept. 1. 11:45
Tegnap pl egy életmód műsorba az is volt hogy a reggeli ha kimaradt akkor már eleve lassú az anyagcsere.De ha eszel akkor felgyorsúl és jobban megy a fogyás is!Tehát a reggeli nagyon fontos!
196. loch ness (válaszként erre: 195. - Horakulum)
2010. szept. 1. 10:49
Ez nagyon tetszik :)
195. horakulum (válaszként erre: 194. - Vbetty2)
2010. aug. 31. 22:34

Szia Betti!


Igen, valószínűleg ezért állt le a fogyásod. Hisz ha nem kap a testünk a korábbiakkal szemben csak naponta egyszer táplálékot, akkor nem hogy a raktárakat kezdené el felhasználni és lebontani, hanem félelmében - ahogyan előző hozzászólásomban próbáltam érzékeltetni - azt a keveset is elraktározza, amit aznap egyszer kap, legyen az bármi. Ez a túlélési ösztön.


Ha rendszeresen kap, de keveset, és minőségit, és mozgással felpörög az anyagcserénk, akkor jól érzi magát, és ha kevés amit kapott, akkor kimegy a spájzba :))) - lásd hájacska, hurkácska - és hoz be magának még kaját. :)))))

194. vbetty2
2010. aug. 31. 20:42

Sziasztok

Akkor én is azért híztam, mert pár napja csak egy nap 1x eszem délután? Mostmár értem az elméletet, eddig nem értettem, hogy miért nem tudok fogyni, mikor enni sem eszek. akkor én is megpróbálok többször enni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook