Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 12 év rajongás, már csak emlékezés fórum

12 év rajongás, már csak emlékezés (beszélgetős fórum)


8. Guruljka (válaszként erre: 6. - L.luiselotte)
2019. dec. 26. 02:10
Ahogy halad az idő, egyre több...
7. af86a99684 (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. dec. 25. 10:01
💗
6. l.luiselotte (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. dec. 25. 08:14
sajnos sokkal több már az árnyékember és az árnyékmacska, mint az élő aki ténylegesen velünk van
2019. dec. 24. 17:51

A kör sosem szakad meg, akik szerettek, nem hagynak el.

Egész árnyék-falka van körülöttem.

És jelenlevők is, akik kedvesek, akik szeretnek, akik enni kérnek és gondozást igényelnek, elterelik a bánatot.


Szép Karácsonyt! Azokkal is, akiknek már nem fáj semmi.

2019. dec. 24. 14:08
Sajnálom :(
2019. dec. 24. 10:34
ez szörnyű, ma én is az eltünt elveszett macskáimra gondolok,anrégebbi karácsonyokra, pedig a Picike itt van mellettem és macskáskodik, mindent elkövet hogy szerettesse magát.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Kuvaszka 01)
2019. dec. 24. 08:44
Tudom mit érzel, sajnálom!
2019. dec. 24. 08:37

Ünnep van , készülődés .

Nálam minden más , mint ezidáig . Elment a kuvaszkám, 12 év után , elment a szivárványhídon , az angyalok közé .

Erre én a boldog együttlétünk alatt soha nem gondoltam, hogy ez is véges. Nem naív vagyok , hanem természetes volt , hogy vagyunk itt egymásnak. A Tapi az az kuvaszka , a tacskóm és a macsekom .

Most olyan más minden , ha jövök megyek , házban , udvaron mintha egy másik helyen lennék. Az ő rajongása mindnyájunk felé , az én imádatom mindegyik felé , ez igy volt egész. Nagyon szerettük egymást , most ez a kör megszakadt , ott már csak a szép, nagyon szép emlékek maradtak . Szerettünk , drága Tapikánk , köszönjük ezt együttlétet , tudom ,ha itt lennél most a karjaimba dugnád a fejedet .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook