Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felettiek klubja fórum

100 kiló felettiek klubja (beszélgetős fórum)


228. Beatrix
2006. márc. 24. 20:47

Sziasztok.

Tegnap is egy ilyen depis napom volt.Szerintem ez azért van,mert jön a tavasz.Levetjük a téli depit,és most jön a tavaszi depi,avagy kabát nélkül mutatod meg magad.Teleettem magam almával,és naranccsal.Mégis jobb mint a csoki. :)

227. 4726e582cf (válaszként erre: 226. - Aranyalma)
2006. márc. 23. 20:38

Nagyon élvezem az ittlétet. Bár ha éppen nem fogyizom, akkor alig dumálok, de most, hogy megen nekikezdtem így sokat szövegelek mindenkihez :)


Biztos Neked is vannak tapasztalataid, amik jól jönnek egy-két kérdésben :).


Jó barátokköztözést :) engem nem köt le így én még netelek :D kicsit. Holnap...

226. Aranyalma (válaszként erre: 225. - 4726e582cf)
2006. márc. 23. 20:26

:)


Jó ez a táraság! Jó, ha bíztatnak és tudott, hogy nem Te egyedül vagy a világon ilyen helyzetben.


Remélem én is tudok majd segíteni Nektek!


Megyek banánok köztöt nézni. :)

225. 4726e582cf (válaszként erre: 224. - Aranyalma)
2006. márc. 23. 20:20

Jó kis fórum ez :), régen máshol lakott, de az arcok ugyanazok, vannak újak is persze, és vannak, akik már nem járnak közénk, de a mag még itt van. Csivitkéznek, tanácsokat adnak, vitáznak, és persze a legfontosabb: BÁRMILYEN DIÉTÁT IS CSINÁLSZ MELLETTED ÁLLNAK ÉS SEGÍTENEK :), ha csak avval hogy vígasztalnak és kitartásra sarkallnak, akkor is :)


Értelek! :) Várjuk a véleményt :)

224. Aranyalma (válaszként erre: 223. - 4726e582cf)
2006. márc. 23. 20:11

Szija!


Köszönöm, nagyon kedves vagy! Úgy örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. :)


Szerencsére most úgy érzem, hogy kibírom holnapig evés nélkül. :)


Az is hozzájárult az elkeseredettségemhez, hogy 3 napja stagnál a súlyom. :(


Elhatároztam, hogy most egy hónapig csak update 1-es ételeket eszem. Már kiírtam egy csomó ilyet és szerintem egy egész életet le lehet úgy élni, hogy csak ezeket eszed. De majd inkább egy hónap múlva mondok véleményt. :)


Szóval HAJRÁ! :)

223. 4726e582cf (válaszként erre: 221. - Aranyalma)
2006. márc. 23. 20:02

Szia Aranyalma!


Ne tessen kétségbe esni!! :) Itten vagyunk Veled és a Többiekkel a fórumon. Az első fogyásomhoz az akkori fórum segített nagy mértékben!

Ha el voltam kenődve, akkor jöttem és csivitkéztem, vagy tanácsot kértem, hogy beszéljenek le a nassolásról és ugye csak összehoztem a -25 kilót. De aztán szerelmetes lettem és összeborult a világ :(, csak erre tudom fogni, mert onnantól kezdve nem voltam képes fogyókúrázni egyáltalán és visszaettem vagy 10 kg-ot, azaz pár dekával többet :-((.


De most heppíííí megen minden, úgyhogy újult erővel neki kell veselkedni és elhagyni még legalább ugyanennyi kilót! :-)


Szóval tessen jönni karattyolni, ha éhes vagy és lebeszélünk róla, hogy egyél :-)

222. 4726e582cf (válaszként erre: 220. - Beatrix)
2006. márc. 23. 19:59
Jaja, tökre megértelek, éppen most vagyok túl egyen :((((. De ugye nem adjuk fel, hasonló cipőben járok, mint Te, és mostra visszaettem egy halom kilót :((((, DE belekezdtem ismét, így remélem vissza a már lefogyott kilókat és aztán még többet :-))
221. Aranyalma (válaszként erre: 220. - Beatrix)
2006. márc. 23. 19:37

Szia Beatrix!


Tényleg ez a legnehezebb.

Mikor minden rendben és boldog vagyok, akkor csak úgy olvadnak le rólam a kilók.

De most két napja egyfolytában éhes vagyok, de olyan szinten, hogy rendesen korog a gyomrom, pedig ettem.

Nem mondanám, hogy depi vagyok, csak egyszerűen olyan szomorkás hangulatom van.

Egy ideig tartom magam, aztán beeszek mindent, ami csak van. Utána meg jön a kegyetlen lelkiismeretfurdalás és az kedvetlenít el.

Hát nem könnyű, nem tudom mit lehetne kitalálni az édesség befalás helyett.

Ma megettem legalább 5 répát, de hiába.

Remélem holnap már jobb lesz!

220. Beatrix
2006. márc. 23. 19:28

Sziasztok.

A depresszió nem jó sajnos.Én is beleestem a múltkor.Iszonyú volt.Megettem egy rahedli édességet.Volt benne nagymennyiségű (!!!!) csoki,keksz,kókuszos stb...

Nekem is ki kell küszöbölni ezeket a depressziókat.

219. Aranyalma (válaszként erre: 218. - 4726e582cf)
2006. márc. 22. 13:38

Látod, már olvasni se tudok. :)


Én is mindig kajával vigasztalom magam, nem tudom miért nem inkább abba a csoportba tartozom, akiknél ez fordítva van. Bár az se lehet túl jó.


A banán is gyümi, miért van tele cukorral?! :) Ez nem ér!


Na, leballagok a piacra, veszek répát, uborkát, parit. :)


Egyébként mit jelent az, hogy fawkes?

218. 4726e582cf (válaszként erre: 217. - Aranyalma)
2006. márc. 22. 13:25

Igen azt vágom, hogy nem fogyizol :), csak nem tudom, hogy abba az étrendváltozásba belefér-e a túró és a tejszín.


Ne tessen depresszióba esni! Nem jó bóóót!!! Csak sokkal rosszabb lesz! Én most próbálok kitörni belőle! Utálom és csak az evészeten jár az eszem közben!!!


Egyél gyümit, nyers répát akármit, amit az étrended megenged :)

217. Aranyalma (válaszként erre: 216. - 4726e582cf)
2006. márc. 22. 13:23

Ez a túrós finomság jól hangzik, majd kipróbálom. :)


Nem csinálok semmilyen diétát, csak megpróbállok kevesebbet és egészségesebben enni.


Hogy elfelejtsem, hogy éhes vagyok, el kezdtem takarítani, be tettem egy mosást stb. Végül is jobb, mintha ettem volna. :)


De aztán hazajött anyukám és hozott banánt, a kedvenc gyümölcsöm. Megettem 2 darabot. :((((


Teljes depresszióba estem, le is megyek futni, a lelkiismeretem úgyse hagy addig békén. :(

216. 4726e582cf (válaszként erre: 215. - Aranyalma)
2006. márc. 22. 11:35

Szia!


90 napos a nyerő most, halál éhes vagyok, már benyakaltam 1 liternyi teát (zöld jázmin) és két körtét de még mindig ehetnékem van, bár mindjárt ebéd :D.


Attól függ, hogy mit enged a diétád. Én ilyenkor ettem meg 10 dkg túrót édesítőszerrel és keserű kakóval összematyálva + egy kevés tejszínnel, hogy ne legyen száraz. De persze ez Atkins-be belefért...

215. Aranyalma (válaszként erre: 213. - 4726e582cf)
2006. márc. 22. 11:26

Szia!


Akkor újra menni fog, csak kitartás! :)


Én most nagyon szenvedek, már reggeliztem, de még mindig olyan éhes vagyok, hogy be tudnám falni a hűtőt. :)


Épp azon gondolkodom, hogy mit csináljak...

214. molntak (válaszként erre: 210. - 'szti)
2006. márc. 22. 08:52
Szólsz, ha megnyílt? Kíváncsi vagyok rá. No meg az áraira is.
213. 4726e582cf (válaszként erre: 208. - Aranyalma)
2006. márc. 22. 01:21

Szia!


Köszi! Nekem egyszer már összejött :), csak most csömöröm van, de még simán elveszítenék 25 kg-ot, azaz nagyon nagy kedvem van hozzá :).

Csak kíváncsi voltam, hogy hogy is fogytál ennyit ilyen rövid idő alatt :).

212. Aranyalma (válaszként erre: 209. - Kriszta@)
2006. márc. 21. 18:51

Szija Kriszta!


Hát igen, jó is az a túró rudi! :))


Én is sok salátát eszem, nem tudom régen miért nem inkább azt ettem? :)


Épp ma rámoltam ki a szekrény alját és úgy örültem, mikor észre vettem, hogy mennyi "új" ruhám van. :)


Kiválasztottam egy nadrágot és egy felsőt, amit fénykoromban hordtam. Mikor azok jók lesznek, akkor leállok. Aztán egy egész életen át az lesz a feladat, hogy jók is maradjanak. :)

211. Aranyalma (válaszként erre: 210. - 'szti)
2006. márc. 21. 18:46

Szia 'szti!


Köszi a tippet! Mindig is bajban voltam, mikor étterembe mentünk, hogy mit is egyek, ami nem hizlal annyira...:)

210. 'szti
2006. márc. 21. 15:41
Nem Norbinak akarok reklámot csinálni,csak nektek vagy bárkinek segíteni,akit érint a dolog: nyílófélben van egy Norbi étterem Budán a Moszkva tér sarkán. Ma reggel márláttam,hogy töltötték fel kajával, szerintem nemsoká nyit.
2006. márc. 21. 15:35

Szia!


Én az első 5-6 hétben egyáltalán nem mozogtam.

Utána szépen rendszeresen kezdtem edzeni.

Én kenyeret nagyon ritkán eszek.Október óta volt olyan hónap amikor egyáltalán nem ettem.De be kell vallanom és számomra is meglepő volt hogy egyáltalán nem hiányzik a kenyér!


Viszont sokat segített a Norbis féle Update ételek.Ha este megkívántam egy kis édességet akkor ettem egy update túro rudit :-))

És ezen a szokásomon azóta sem változtatók.

Talán annyi hogy amióta nincs kenyér,kifli,zsemle stb. azóta együltőbe egy csomó salátát megbírok enni.(de inkább egyek salátát mint kenyeret)


A kutyáinkkal én is rendszeresen megyek sétálni mindenfelé és így ők is örülnek és valóban nekem sem nagy erőfeszítés :-)


Kész hawai szokott lenni a lelkembe amikor felveszek egy régen kihízott nadrágot és teljesen jó rám!


Egyébként az előre meggyártott diétákban én sem hiszek.Én a saját "receptem" alapján csinálom és így bevált.

Annyi mindent próbáltam már,ilyen-olyan diéták de egyik sem jött be és 2-3-4 hét után mindig feladtam!

Most már lassan 5 hónapja hogy "magam mögött hagytam" az elöző életemet :)

208. Aranyalma (válaszként erre: 206. - 4726e582cf)
2006. márc. 21. 14:31

Szió!


Köszönöm a gratulációt, már ezért érdemes fogyózni! :)


Még tavaly csináltam egy két hetes anyagcsere diétát, de az nem jött be nekem. Ezért elment a kedvem az ilyen előre gyártott diétáktól.


Most annyit teszek, hogy jóval csökkentettem az eddigi adagokat. Egy tányér helyett, inkább csak fél tányérral eszem, persze néha elgyengülök. :)


Csokit és egyéb finomságokat 10-ig eszem, de csak hetente egyszer, aztán 5 után már semmit. Ha mégis valami édességre vágyom, inkább +eszem egy joghurtot vagy iszom egy pohár tejet.


Kenyérből csak egy fajtát eszem: Glyx a neve és direkt diétázóknak és cukorbetegnek készült.


Cukrot egyáltalán nem használok már, csak édesítőt.


A Norbi zsebkönyvből szoktam még kinézni néhány

ételnek a kódját.


És a legfontosabb az, hogy sokkal többet mozgom, mint eddig. Amikor csak tehetem lemegyek a kutyusunkkal 2-3 órára sétálni, futkározni. Mondtam is, hogy Ő jobb, mint bármilyen személyi edző és még fizetni se kell érte. :) Biciklizni fogok még járni, jön a jó idő. :)


Szóval ennyi. :) Nem olyan vészes, ki lehet bírni. Tényleg nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani. Szerintem...:))


Neked is sok sikert kívánok!

207. Aranyalma (válaszként erre: 205. - Kriszta@)
2006. márc. 21. 14:14

Halihó!


Én 172 cm vagyok és egyelőre 69 kg-t tűztem ki célul.

Amikor elérem ezt a súlyt, +látom, hogy még hány kilótól kell megszabadulnom.

Szeretném, ha maradna cicim és popsim.


L-es ruhát szeretnék hordani, melltartóban pedig 80-85 B-t.


Te hogyan fogytál?

206. 4726e582cf (válaszként erre: 204. - Aranyalma)
2006. márc. 21. 07:41

Szia Aranyalma!


Ez igen! Mivel fogyiztál? Mindenesetre gratulálok :).

205. Kriszta@ (válaszként erre: 204. - Aranyalma)
2006. márc. 21. 05:57

Szia!


Köszi hogy ilyen gyorsan reagáltál!


:-)


Remélem nyárra már egész kevés feleslegem lesz!

Bár az "álomsúly" amit elakarok érni az olyan 65-68Kg közt van.Te mennyi szeretnél lenni?

204. Aranyalma (válaszként erre: 202. - Kriszta@)
2006. márc. 20. 19:57

Szia Kriszta!


Én is pont így voltam, mint Te.


Csak én 115 kg-ról indultam és ma pont 89 kg voltam, de még nem merem remélni, hogy holnap is ennyi lesz. :)


Valóban hosszú út áll még előttünk, de mióta el kezdtem fogyni sokkal boldogabb vagyok és kezd egy kis önbizalmam is lenni. :)


Na ez hosszúra sikeredett. :)

2006. márc. 20. 18:38
bocsi --> fúrumot=fórumot
2006. márc. 20. 18:38

sziasztok!


Én egy 17 éves lány vagyok!


Nagyon örülök hogy megtaláltam ezt a fúrumot :-)


Nyáron (június körül) még 113 KG voltam.Amikor megláttam hogy ennyi vagyok...hát...jó depibe lettem úgy 1 hónapig!

Utána 1 hónap alatt leadtam 5 kg-t majd októbertől ismét fogyozok és már már 90KG vagyok!

Büszke vagyok magamra és sokkal jobban is érzem magam így de még hosszú út áll elöttem!

Szívesen társalognék olyanokkal akik hasonló cipőben járnak!

201. Beatrix (válaszként erre: 192. - Annaw)
2006. márc. 18. 15:44

Bizonyára rosszul olvasom a magasság és a kilók meghatározását.

Én 168 cm,és mostmár 107 kg vagyok.Sikerült kb 2 hónap alatt leadnom 15 kg-ot.Nem gyógyszerekkel,nem akupunktúrával,csak egy egyszerű saját személyre szabott diétával,amit magam állítottam össze.

Mindenkinek további sikeres fogyózást.Sziasztok

200. Lujo
2006. márc. 17. 11:57

Sziasztok

Itt találtam a 90 napost, ötnapja kezdtem el.118.6kg volt a kezdő súlyom,ami mára lement 115.4kg-ra.Ez normális!!!! Bár nagyon szigorúan betartom a leírtakat.

199. 4726e582cf (válaszként erre: 196. - Annaw)
2006. márc. 14. 17:55

Szia... nem brutális ez... ha azt veszem, hogy leettem magamról 25 kg-ot. Ami visszajött az nem Atkins hibája, hanem az enyém és kb több, mint egy év kemény evészetéé...

Sokkal burtálisabb, ha sok saláta, kevés hús, semmi kenyér miegymás, sok mozgás... Ha Atkins brutális, akkor SDB... ua majdnem, kevesebb zsírral, de hatásos :)


Egy hónap alatt általában 4 kg, de az elején ez lehet több is... pontosan a vízveszteség miatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook