Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kiló felettiek klubja fórum

100 kiló felettiek klubja (beszélgetős fórum)


258. Miabo (válaszként erre: 255. - Beatrix)
2006. ápr. 10. 08:42

Kedves beatrix!

Köszi a jó kivánságot!

A válás dolgot célszerű lenne megvitatni,létre kénehozni egy ilyen jellegű forumot is, nem?

257. 4726e582cf (válaszként erre: 256. - Vani)
2006. ápr. 7. 22:54

Szia!

Milyen fogyit csinálsz?

Minden fogyira jellemző, hogy többet lehet visszahízni, ha abbahagyja az ember...

256. Vani
2006. ápr. 7. 18:22

Sziasztok, én rengeteget fogyiztam de mindig többet hiztam vissza mint amennyit lefogytam!!! De most boldog vagyok egészséges nem éhezek és fogyok.


:)

255. Beatrix (válaszként erre: 254. - Miabo)
2006. ápr. 7. 00:14

Kedves Miabo.

Én ugyanígy jártam a válásomon,és nekem is ez a véleményem az "urad" kifejezéshez.

Sok sikert kívánok Neked a vizsgáidhoz,és a diéta elkezdéséhez. :)

254. Miabo (válaszként erre: 253. - Zikzik)
2006. ápr. 6. 12:35

Frászt kapott amikor meglátott. Kocsányon logott mindkét szeme.Mellesleg marha dögösen léptem be a biróságon, a váló terembe.

Szerényen megjegyzem, és senkit nem akarok megbántani a véleményemmel, de nekem soha nem volt úram, csak férjem.

A keringésem köszi, de jobb volt mint előtte. A vérnyomásom mindig is jó volt, most még kiegyensúlyozottabb lett.

253. zikzik (válaszként erre: 252. - Miabo)
2006. ápr. 5. 16:29
Férjedurad mit szólt ehhez az önkínzáshoz? No és a keringésed?
252. Miabo
2006. ápr. 5. 14:08

Kedves Csajok!

Az én módszerem nagyon drasztikus volt. Egyszerű a képlet. 800 kcal.+ min. fél óra biciklizés+3 gyerek rendbentartása+tanulás

A bőröm nekem is petyüdt lett+ kihullott a tápanyaghiány miatt egy csomó hajam. Megérte?Hát....De újból csinos voltam. Nagyon jól érezetm magam. Megint hajrázni akarok (államvizsga után) de mostmár okosan, vitaminpótlással.

251. 4726e582cf (válaszként erre: 249. - Miabo)
2006. ápr. 4. 11:53

Szia Miabo!

Ez tökjó, hogy ennyit fogytál, DE a bőrőddel mi lett? Engem ez izgat a legjobban az egész fogyiban :(. Ahogy mennek le a kilók torna ide vagy oda a bőrőm egyre plöttyebb :(, aztán persze a kencék is hiábavalónak látszanak! Persze én nem fogyok ilyen ütemben, de azért jó lenne valami praktikus tanács a bőrmizé ellen :).

250. Aranyalma (válaszként erre: 249. - Miabo)
2006. ápr. 4. 10:43

Szia Miabo!


Gratulálok a fogyásodhoz!

Hogyan tudtál ennyit leadni ennyi idő alatt?

Szívesen fogadnék tanácsokat!

Köszönöm, ha írsz!

249. Miabo
2006. ápr. 4. 10:17
Csajok én 70 kg-ot fogytam le 7 hónap alatt, de sajna ebből 50 kg visszakuszott 4 év alatt.Ez mind a vizsgaidőszakok alatt történt, amikor az ember leteszi a valagát december közepétől január végéig, és csak tanul, tanul,.... és eszik. Most megint dagi vagyok, de még várok a fogyizással. Elhatároztam majd államvizsga után újból elkezdem a diétát.
248. csinszka (válaszként erre: 242. - Beatrix)
2006. ápr. 3. 20:37

szia Beatrix

Most szeretnem elkezdeni a fogyizast de igen batortalan vagyok.

Nagyon meglepett amit irtal, 20 kg 2 es fel honap alatt?

Ez, hogy sikerult, milyen dieta? Atkins?

nagyon szeretnem ha nekem is sikerulne:)

szia

247. 4726e582cf (válaszként erre: 246. - Beatrix)
2006. ápr. 3. 01:18

:-)))))))))))))) bátorítalak! :)

Noh, ha nem megy a sport, akkor ne tessen elkeseredni, majd fog menni :). Tessék "sétálni" - azaz gyalogolni eleinte fél órát naponta! Aztán ahogy majd észreveszed egyre nagyobb távokat fogsz tudni megcsinálni ez idő alatt. Nem azt mondom, hogy szaladj, vagy, hogy később majd futni fogsz, de azért gyorsabban és gyorsabban fogsz tudni sétálni :). Így kell elkezdeni ekkora súllyal. Bár ahogy elnézem nagyjából egy súlycsoport vagyunk, igaz nekem már csak 2,8 kg van hátra ebben a csapatban, de azért itt maradok még utána is.

Amúgy meg nekem is Atkins féle fogyival sikerült elhagyni a 122 kg-ot :). Aztán persze egy jó év punnyadás volt, ami idő alatt 10 kg-ot visszaettem :(, azaz inkább úgy mondom, hogy az utolsó fél évben sikerült mindezt :(.

De most más féle fogyit csinálok (ala 90 naposat), mert Atkins féle már nem működött.

Amúgy meg nekem is rá kell állnom ismét a rendszeres testmozgásra :).


Mindegy, hogy mit, csak mozogni intenzíven. Aztán ha fogy az ember el lehet másmilyeneket is kezdeni csinálni. Eleinte nagyon nehéz, azért mert nem kellemes érzés mozogni ekkora súllyal, aztán ahogy mennek le a kilók már élvezet lesz sétálni, bicajozni és egyebeket. :).


Na szóval tessen hozzám fordulni, ha el van kenődve :). Feladni semmi szín alatt nem szabad :). Ezek a sorok jutnak ám eszembe mindig (amikor én bárotítok valakit), mikor magam alá esem lelkileg a stagnáló fogyi miatt. És akkor már nem kenődöm el könnyen :).

246. Beatrix (válaszként erre: 245. - 4726e582cf)
2006. ápr. 2. 22:48

Kedves Fawkesgirl!

Kérlek kérlek,csak bátoríts! :)))

De holnap új hét kezdődik,aztán majd meglátjuk.

245. 4726e582cf (válaszként erre: 244. - Beatrix)
2006. ápr. 2. 13:25

Na jóvan így 100 fölött senkinek sem az!! De én emlékszem, hogy 80-90 kilósan bodybuildingeztem és lelkesen, örömmel mentem edzésekre... Mostmeg alig bírom magam rávenni némi biciglizésre vagy ehhez hasonlókra. Majd szépen lefogyunk és sportolni fogunk rendesen.

Addig marad a fél órás gyaloglás, amit bárki meg tud csinálni, vagy a bicajozás szintén fél óra. A lényeg az intenzívségén van. Meg, hogy többet mozogjunk, mint eddig.

244. Beatrix
2006. ápr. 1. 23:39

Halihó.

Rá kellett döbbennem sajnos,hogy a sport nem az én asztalom.

243. randicska (válaszként erre: 237. - Szusi)
2006. márc. 31. 21:01

SzianSzusi!

Engem is érdekelne a dolog nagyon, én ugyanis még a kezdetekkel kínlódom. Szerintem az elhatározáson továbblépni a legnehezebb!

242. Beatrix
2006. márc. 31. 20:43

Sziasztok.

Azt írta nekem valaki,hogy én most nem igazán akarok fogynózni.

Nem akartam már mondani neki,hogy én ezzel a "nem akarok igazán fogyózni"-val,már közel 20 kg-ot adtam le 2 és fél hónap alatt.Mi a véleményetek?

241. 4726e582cf (válaszként erre: 240. - Beatrix)
2006. márc. 29. 20:19

Szerintem Hoxa szervezi... azaz öööö...

Na szép... még nem hallottunk hírét, hogy mikor és hol és ki szervezi!


Hoxa?

240. Beatrix
2006. márc. 29. 20:10

Sziasztok.

Felötlött az a gondolat bennem,hogy a kérdések között szerepelt egy olyan :Eljönnél-e a nagy Hoxa találkozóra?

Szervezi ezt már valaki?

Jó lenne néha személyesen is tapasztalatot cserélni,és így vidékről nagyon nehéz.

239. Katin (válaszként erre: 237. - Szusi)
2006. márc. 28. 22:18

Szia Szusi!


Írtam mailt neked, én is megköszönnék minden segítséget.

Talán ez az a bizonyos "égi jel" :)

238. Beatrix (válaszként erre: 237. - Szusi)
2006. márc. 28. 20:44

Halihó szusi.

Én szívesen jelentkeznék erre a műsorra.Szia

237. szusi
2006. márc. 28. 11:21

Sziasztok!

A tv2 Magellán c. műsorában szeretnénk készíteni egy olyan anyagot, amely a fogyókúráról szól. Ehhez keresünk szereplőket. A lényeg: Egy hónapon keresztül biztosítunk minden feltételt a fogyáshoz - profi módszerekkel (személyi edző, tisztítókúra, stb.) - a végén pedig megmutatnánk, mennyire volt eredményes a kúra.


...Bocs, de több jelentkezőre nincs szükség. Szusi kérésére az elérhetőséget töröltem. - a szerk...

236. 4726e582cf (válaszként erre: 235. - Ungár Sári)
2006. márc. 27. 16:58
Fel ne add :), tessen tovább csinálni :)... és nem visszajönni ide!
2006. márc. 27. 16:52
Néhény hete kikerültem ebből a megtisztelő klubból :), de - ismerve magam - néhény hét (nap?) múlva újra tag leszek.
234. 4726e582cf (válaszként erre: 233. - Beatrix)
2006. márc. 27. 11:07

Szia Beatrix!


Sok sikert, akárhogy is fogyizól. Persze Atkins féle történet is inkább életmód váltás, de nekem az mostmár másodszorra, avagy sokatszorra nem működik.

Azért fogtam bele egy másikba, aztán feltett szándékom, hogy a szénhidrátok fékezésével és a rendeszeres testedzéssel tartsam a súlyom kordában. Csak így nem hízza vissza az ember! Ha hatalmas evészeteket - amolyan mindentbele féléket csinál fogyi után, hát ne is csodálkozzon, hogy visszajönnek a kilók. De ez bármelyik fogyókúrára módfelett igaz. :(. Szóval ha nekiáll az ember fogyizni, akkor élete végéig azt kell csinálnia, hogy ne jöjjenek vissza a kilók. Meg szerintem egyéne válogatja, akadnak olyanok - nem csak egyet ismerek - soha nem volt bajuk a súlyukkal, és ehetnek, amit csak akarnak, aztán vagyunk mi, akiknek igen is meg kell komolyan nézni, hogy mennyi kaját esznek meg...


Na vége a szövegelésemnek, remélem sikerrel jársz :). Biztosan sikerül 100 alá csúszni április közepéig. Én is rettenet módon remélem, hogy addig nekem is :). Már jártam ott az előző fogyimmal, úgyhogy nagyon oda vágyom ismét :).

233. Beatrix
2006. márc. 27. 10:53

Halihó mindenkinek.

Ma gyönyörű napunk van.Meleg az idő,és ilyenkor jobban égnek a zsírok (szerintem).Ilyenkor én is aktívabb vagyok.

Elárulom Nektek,hogy én hidegben utálom,gyűlölöm a tornát,és a sportot.De melegben szivesebben tornázom :).Ilyenkor többet lehet leadni.

Tulajdonképpen én nem tábláztam be magamnak,hogy most ilyen-olyan diétát csinálok.Olyanokat eszem,amiről tudom,hogy engem nem hizlal.Ezért sem tudok egyik diétához sem hozzászólni.

Kipróbáltam már egy-két diétát én is,de mikor abbahagyja az ember,akkor még több vissza is jön.Arra a megállapításra jutottam,hogy életmódváltás szükséges a számomra.Ezzel nem akarom egyik diétát sem lebecsülni,ezek szerintem csak nekem nem váltak be.

Komolyan elgondolkodtam azon is,hogy nem kéthavonta kellene a kilókat beírni,hanem mondjuk havonta.Úgyhogy a következő mérlegelt kilóimat április közepén láthatjátok.Remélem akkor már száz alatt leszek :)))

2006. márc. 26. 21:20

Halihó!


Ma moziban voltunk a párommal. Eddig oké is. :)

Ha mozi, akkor pattogatott kuki... EH!

Még jó, hogy a legkisebb kiszerelést kértem, mert csak az alján maradt egy kevés...

De nem keseredem el, 1 évbe kétszer megyünk moziba, legalább, akkor legyen teljes az élvezet. :)


A napokban visszagondoltam arra, hogy vajon miért híztam el ennyire.

Akkor úgy tűnt, hogy nem eszem sokat. Pedig reggelire +ettem két vagy három péksütit is. Persze kakaós csigát, ha már lúd legyen kövér. Hihi. :) Azt hiszem már fél éve nem ettem ilyesmit. De nem hiányzik...egyenlőre.

Ebédkor 2* repetáztam általában.

Vacsira is jöhetett vmi édesség.


Te jó ég, ehhez képest már kisangyal vagyok. :))

Megdícsérem magam. :)

2006. márc. 26. 18:45

Sziasztok!

Ha már nass, akkor nézz szét a fogyid táján, mit engedhetsz meg magadnak, mit nem.

Pl én nagyon szeretm a túrót édesítővel, kicsi tejszínnel és keserű kakóval keverve. Megédesíti a napom! Vigyázat nem minden fogyinál lehet enni, és mérlegelni kell, hogy a napi kalória adagodba belefér-e. :).

230. Beatrix
2006. márc. 26. 17:27

Sziasztok.

Ma nagyon jó napom van.Nem azért mert fogyok,hanem mert egyszerűen jó és kész.

Kedves Aranyalma.Megehetsz akár 3kg répát is,a nass iránti vágyadat nem fogod tudni legyőzni.Ez saját tapasztalat,hidd el.Azért mert diétázol,néha kényeztetheted magad egy kicsit.Találj ki finomabb nassokat.Én pl:nagyon szeretem a chipset,de mivel ezt most nem eszem,ezért adok magamnak egy kis pattogatott kukoricát (na nem sokat).

229. Aranyalma (válaszként erre: 228. - Beatrix)
2006. márc. 24. 23:07

Szia!


Pont ezt gondoltam én is, hogy azért vagyok depi, mert már nincs kabát, ami véd és eltakar. :)

Én +ettem vagy 1 kg répát, de a végén már nem tudtam rágni. Mégse vagyok nyúl. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook