Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 évnél nagyobb korkülönbség a nő javára fórum

10 évnél nagyobb korkülönbség a nő javára (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
85. 7cb5512f0e (válaszként erre: 82. - Beaunich)
2015. szept. 3. 10:32

Én a köv. problémákat látom:


A) Nem jön ki a gyerekeddel. Ez nem túl jó, de talán lehet rajta változtatni? Nevelési tanácsadóba elmenni?


b) A telefonját nyomkodja, hát ez elég kiábrándító. Az én párom majdnem annyi idős, mint a tiéd, "buta" telefonja van, ami le van némítva mindig (nagyon könnyű ezért aztán felhívni, hehe). Nekem is buta telefonom van, semmi pénzért nem akarnék okosat. Ez egyfajta stresszoldás, feszültséglevezetés, "nem kell most a világ dolgaival foglalkoznom" dolog. Persze nem csak telefonon, szgépen is lehet ugyanezt csinálni nyilván. Erről alaposan kikérdezném, hogy nem lenne-e jobb a mának és egymásnak élni, élvezni egymást társaságát, a telefonját akkor is nyomkodhatja, ha te nem vagy ott.


c) Bulizás. Hát ennyi idősen végülis nyilván érthető (az én párom tényleg koraérett, rég nem érdekli az ilyesmi). Nincs olyan lehetőség, ahova mindketten elmehettek? Nem vagy te sem 70 éves...


D) Közös gyerek. Folyt. köv.

2015. szept. 3. 10:24
Jó, gondoltam/reméltem, hogy nem szó szerint kell érteni. :)
83. c7ac40c554 (válaszként erre: 82. - Beaunich)
2015. szept. 2. 23:43
Miért kellene közös gyerek ahhoz, hogy együtt legyetek? Szerintem ha egyikőtök sem kész rá, teljesen felesleges azért bevállalni egyet, 'csak hogy legyen". Szerintem koncentráljatok egymásra és a kapcsolatra, találjátok ki hogy mit szeretnétek és csak akkor vállaljatok gyereket, ha megalapozott a döntés és a kapcsolat. Talán mind a ketten felszabadultabban tudnátok egymás társaságát is élvezni, ha nem stresszelnétek magatokat a gyerek témán, az idő pedig mindent megold.
82. Beaunich (válaszként erre: 77. - 7cb5512f0e)
2015. szept. 2. 22:30
Igen szeretem. Nagy szerelem volt, távkaocsolatban, hétvégente találkoztunk. Év elején hozzam költözött. Nekem van egy gyerekem, vele nem jöttek ki. A barátai felé fordult, nem beszéltünk meg semmit. Folyton csörgött a telefonja, vagy jöttek az üzik. Sokat veszekedtünk. Mikor rájöttünk mennyire rossz irányba megy az egész, változtattunk, többet beszélgettünk. Tervezgetett, mindig számolta az éveket, hogy ki hány éves lesz, a gyerek mikor Jöjjön. Néha láttam rajta hogy kínlódik egyre többször. Egyszer azt mondta hogy haza kéne utaznia úgy hogy ne találkozzunk egy ideig, mert nem tudja mi legyen. Zavarja hogy engem sürget az idő. És mem tudja készen áll- e agyerekhez. Igazából én sem tudom, hogy most akarnék- e gyereket. De ha közöset akarunk, akkor nincs sik idő. Ha meg együtt akarunk maradni, akkor egy gyerek csak kellene. Már három hete nem találkoztunk. Nagyon szenvedünk. Néha beszélünk, vitatkozunk, próbáljuk a másikat betörni. Tegnap felhívott hogynagyon szeret, nagyon hianyzok és jönne vissza... Nem tudom. Több hete kínlódok. Ha visszajön es ugyanaz lesz, nem akarom ezt még egyszer végigcsinálni. Nagyon fájt a szakítás. Mind a ketten sírtunk. De ha arra gondolok, hogy eljön, megint csak a telefonjait nézegeti, meg várjak rá hog kibulizza magát, ahhoz nincs kedvem. És megint benyögje hogy ő tulajdonképpen nem is tudja, lehet hogy sok ez a 11 év...
81. c7ac40c554 (válaszként erre: 71. - 7cb5512f0e)
2015. szept. 2. 20:03

persze! csak vicc volt, átvitt értelemben "nyaltam" a seggüket.


És Ti lányok hol/hogy ismerkedtetek meg a srácokkal?

80. c7ac40c554 (válaszként erre: 70. - Gribedli***)
2015. szept. 2. 20:01
köszi :)
79. 7cb5512f0e (válaszként erre: 74. - Andi0113)
2015. szept. 2. 19:19
Akkor üdv neked is! :) Hát igen, a gyerekkérdés. Nekem már van(nak).
78. 7cb5512f0e (válaszként erre: 73. - Beaunich)
2015. szept. 2. 19:17
Köszi a választ.
77. 7cb5512f0e (válaszként erre: 69. - Beaunich)
2015. szept. 2. 19:17
Úgy érzem a soraidból, hogy még tényleg szereted. Együtt is laktatok? Mennyi szünetben állapodtatok meg?
76. 7cb5512f0e (válaszként erre: 66. - Magdalénia)
2015. szept. 2. 19:14

Igen, a szerelem tényleg vak. :)


Aranyos vagy, hogy azt írod, ne aggódjak a klimax miatt. Tulajdonképpen aggódom is, meg nem is. Nagyon fura dolog, hogy az ember lánya szinte még kislányként "nő" lesz, aztán sok-sok évig menstruál, aztán egyszer ennek vége szakad. Nem is tudom, hogy jó-e vagy rossz, várom-e vagy sem. Fura.

75. 7cb5512f0e (válaszként erre: 65. - Gribedli***)
2015. szept. 2. 19:11
Azért ez egy elég csúnya történet. :(
74. andi0113 (válaszként erre: 72. - 7cb5512f0e)
2015. szept. 2. 17:28
Itt vagyok másodiknak :) 36 éves vagyok a párom 21. Kicsit több, mint 2 és fél éve vagyunk együtt...és köszönjük, jól vagyunk :) Nyilván a gyerek kérdésben nem teljes az összhang, de ez más kapcsolatban is előfordul.Én a korom miatt nem szívesen várnék, ( de csak és kizárólag amiatt) Ő pedig szeretne még egy pár évet várni vele.
73. Beaunich (válaszként erre: 72. - 7cb5512f0e)
2015. szept. 2. 15:50
39
72. 7cb5512f0e (válaszként erre: 69. - Beaunich)
2015. szept. 2. 13:47

Nahát, te vagy az első! :)


Megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?

71. 7cb5512f0e (válaszként erre: 68. - C7ac40c554)
2015. szept. 2. 13:42

Remélem, csak viccelsz, amikor azt írod, hogy "professzionális módon" kinyaltad a sejhajukat. :)


Én a maximum korkülönbség, amit el tudtam képzelni a javamra, az 4-5 év volt. Aztán lám, mi történt. :)

70. gribedli*** (válaszként erre: 68. - C7ac40c554)
2015. szept. 2. 08:04
Jól írsz!:) Szerintem ne add fel, ha neked nálad a fiatalabb pasik tetszenek, biztos tartogat még az élet meglepetéseket!
2015. szept. 1. 22:22
Sziasztok! Nekem most van \ volt egy pasim. 11 évvel fiatalabb. Több mint két évig voltunk együtt. Most egy ideig szünetet tartunk. Nehezen bírjuk egymás nélkül. De nem tudom, mi legyen. Neki szüksége van a barátaira, messze laknak a szülei. Azt mondja, hogy szabadságra van néha szüksége. Szerintem nem nőtt még fel. Fél a korkülönbségtől, fél hogy mi lesz később.
2015. szept. 1. 14:04
Én a magam részéről örülök amikor olyat hallok, hogy komoly kapcsolat alakul ki egy idősebb nő, és egy fiatalabb srác között. Aki össze tud szedni egy 10+ évvel fiatalabb fickót magának, annak őszintén gratulálok. Én próbálkoztam egy jóideig de sajnos senki nem volt hajlandó komolyan venni, pedig akkoriban nem is néztem ki rosszul. Semmi zsírfelesleg nem volt, totál jó fiatalos stílusom volt, adtam magamra és professzionális módon nyaltam a seggüket. Össze szedni nem volt annyira nehéz őket, de szexnél többre egyik sem tartott volna. Sajnos a magam részéről azt hiszem nagyjából fel is adtam a dolgot de ha valakinek össze jön, annak nagyon gratulálok, és a leg jobbakat kívánom.
2015. aug. 30. 11:54

Ez egy nagyon jó videósorozat a szerelem hormonjairól (Dr.Gloviczki Eszter). Nem csak fiataloknak.


[link]

66. Magdalénia (válaszként erre: 63. - 7cb5512f0e)
2015. aug. 30. 01:53

Tényleg semmi garancia nincs arra, hogy egy hagyományos felállású párkapcsolat is felbomoljon. Sokszor rosszul választunk, amikor még szerelmesek vagyunk, süketen és vakon. Aztán a hétköznapok kijózanítanak.


Nem arról vagyunk híresek, hogy nagyon meggondolnánk, kihez is kötjük az életünket. Milyen, mint ember, el tudom-e fogadni a rossz tulajdonságait és ő az enyéimet? Megmarad az önrendelkezésem magam felett és tudom-e ezt viszonozni úgy, hogy megbízunk egymásban?


Ezek a kérdések általában fel sem merülnek, mert szerelmesek vagyunk. :)


A klimaxszal ne foglalkozz, nem érdemes. Mindenkinél más, és nem egyik napról a másikra következik be. Hosszú folyamat és van ideje az embernek hozzászoknia. Nem olyan borzalmas. :)


Lehet örökletes a tünet és erről anyáinkat lehet kérdezni, mert hasonló lehet nálunk is.

A férfi klimaxról nem sokat tudok. Talán ingerlékenyebbek időszakosan, de fizikai jelről nem tudok. Természetesen a kor előrehaladtával ritkulnak az együttlétek a fiatalkorihoz képest, de egy klimaxon túljutott nőnek (55-65) éppen megfelelő. Persze ez sem szentírás. Vannak vehemensebb nők is.


Volt egy 53 éves kolléganőm, aki 30 éves szeretőt tartott és kivirult. Volt egy másik férfi, aki 8 évvel idősebb nőt vett el feleségül szerelemből, gyermekük is lett és simán hozzáöregedett a nőhöz. Ma már 45 évesen idősebbnek néz ki, mint a jól karbantartott 53 éves felesége. Jól megvannak, bár 40 évesen kikacsintgatott egy fiatalabbra, de csak titokban és rövid időre. Kíváncsi volt. 40 évesen egyik-másik megbolondul.

65. gribedli*** (válaszként erre: 64. - 7cb5512f0e)
2015. aug. 29. 22:38

A válásuk után már nem hallottam róla semmit, a gyereket megtartotta, de egész terhessège alatt még a férjével volt és a férje azt hitte, hogy az övé. Közben a csaj letisztította a bankszámlájukat és lelépett a sráccal 1 héttel a szülés után. Gyakorlatilag a terhessége alatt már berendezték meg minden, ahova együtt költöztek. Na, pl erről a pénz dologról nem tudtam, de utólag a férjtől tudtam meg, aki persze jól megharagudott rám, hogy falaztam a feleségének. Ha nem én falazok, megtette volna bárki más. Nem érdekel. Azóta nem vagyunk barátok. Nem gondolom, hogy ezzel valamit veszítettem.


A csaj 43 éves volt, igaz, hogy ez korai még, hogy menopauzában legyen, de neki akkoriban a dokija mondta, hogy ő konkrétan már majdnem menopauzában van a petefészke működése alapján, hiába ennyi idős. Azt is mondta neki, hogy előtte se volt egy nagy durranás a termékenysége de most aztán már ne várjon terhességet, beavatkozással is nehéz. A sráctól meg pikk pakk teherbe esett:)))


Gondolom, együtt vannak még, ez 8 éve történt. A srác akkor is már 3 éve futott utána, és azonnal vállalta a babát, összeköltözést, szóval ők pl egy "komoly" kapcsolat voltak már akkor is, amikor még csak szeretők voltak, akkor is tudták, hogy ez van.

64. 7cb5512f0e (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2015. aug. 29. 19:05

És ez a barátnőd együtt van még a sráccal? Megtartották a közös gyereket?


43 évesen még bőven teherbe lehet esni, az még azért nem a klimax.


Most elolvastam a klimaxot a wikipédián, aztán jót röhögtem, mert az elején megállapítja, hogy a férfiakra is vonatkozik, aztán csak a nőkről ír.

63. 7cb5512f0e (válaszként erre: 61. - Magdalénia)
2015. aug. 29. 18:57

"Egy koraérett fiatalabb férfi és egy későn érő, hozzá képest idősebb nő is megfelelő társ lehet minden téren. Függ ez az addig megélt életük, sorsuk alakulásától is."


Igen!


"Úgy látszik itt a hoxán nincsenek ilyen lányok, asszonyok, vagy nem akarnak konfrontálódni. Esetleg fájdalmas lehet arról beszélni, ha már túljutottak egy ilyen kapcsolaton."


Tényleg nem kötekedésből mondom, de mi a garancia arra, hogy egy hagyományos felállású párkapcsolat nem végződik szakítással-válással? Mindannyian tudjuk a szomorú statisztikákat.

62. gribedli*** (válaszként erre: 59. - 7cb5512f0e)
2015. aug. 28. 16:37

Talán mert aki van, az nem szól erről (mint ezt többen is írták, kevésbé elfogadott, ami elég nagy baj szerintem). De a hoxán is többször belebotlottam már ilyenbe, úgyhogy azért van, aki beszél is róla, csak lehet, hogy most nincs fent vagy nem olvasta a fórumodat, hiszen még csak pár napos.


Én meg koromból kiindulva még nem tartozom abba a generációba, akiket érint, momentán házasságban élek, de ha szingli lennék és idősebb, nem utasítanám vissza az ilyet.


Egy ismerős házaspár válásánál még falaztam is az akkor 43 éves barátnőmnek (akinek a férje szintén fiatalabb volt nála, a férjem barátja volt, így ismertem meg a nőt), és a pasija, aki egyfolytában a nyakára járt, 15 évvel volt fiatalabb nála. A srácnak volt egy 22 éves barátnője, sehogysem ment a dolog jól, szép csaj volt (sokkal szebb mint az a barátnőm). A barátnőm pedig a srác főnökének a felesége volt és egyben kolléga is. Mindig a srác járt utána, le nem szakadt volna róla, ezt tanúsíthatom, és a nő csak 3 év után adta be a derekát, de szerintem ideje volt. Miért is? A férj egy 120 kilós, pici farkú de annál nagyobb pofájú, maszkilista megjegyzéseket hangoztató felfújt hólyag volt. Tök semmibe vette a nőt, és mindig azt mondta neki, hogy nyugi, úgyse kell ő senkinek, a nő meg mindig kiszolgálta mint egy hülye.


Amikor a fiatal srác már annyira rajta volt, plusz a nő megelégelte az otthoni szitut, akkor falaztam többször nekik a randikhoz. Azért mert tudtam, szorítottam, hogy hagyja ott és jöjjön össze a sráccal. Pár hónap alatt meg is lett. Egyébként terhes lett az első szex alkalmával a sráctól, mert ők a férjével 15 évig próbálkoztak a babával de csak orvosi beavatkozásra lett egy gyerekük ilyen sok idő után, nem gondolta, hogy a sráctól teherbe esne, elvégre már majdnem menopauzában volt. Egyébként nem támogatom a szeretősdit de ez más volt, ez kilépősdi volt.


Emlékszem, már megvolt a srác, együtt nyaraltunk a 2 család és egyszer vacsoránál (bár egész héten ez ment), a férje megint valami nagyon megalázót mondott neki, hogy "öreglány vagy, de még mielőtt lecseréllek, futhatsz pár kört", és röhögött hozzá a barma. Mi meg egymásra néztünk a csajjal és viccesen annyit mondtam, hogy "látod, sajna öreg vagy, nem kellesz te már, evvan...ej-ej", ő meg bólogatott, hogy "ja, szegény fejem" aztán kitörtünk röhögésben:)))

61. Magdalénia (válaszként erre: 59. - 7cb5512f0e)
2015. aug. 28. 16:14

Én nem tartom kegynek, ez annál sokkal bonyolultabb.

Egy koraérett fiatalabb férfi és egy későn érő, hozzá képest idősebb nő is megfelelő társ lehet minden téren. Függ ez az addig megélt életük, sorsuk alakulásától is.


Kifejezetten bosszant, ha egy nő csak azért cikizik egy másik nőt, mert annak fiatalabb kapcsolata van és jól érzi magát benne.


Annak ősrégi természetes hagyománya van, hogy kialakult az idősebb férfi-fiatalabb nő felállás és ezért társadalmilag is elfogadottabb, megszokottabb.


Úgy látszik itt a hoxán nincsenek ilyen lányok, asszonyok, vagy nem akarnak konfrontálódni. Esetleg fájdalmas lehet arról beszélni, ha már túljutottak egy ilyen kapcsolaton.

60. gribedli*** (válaszként erre: 58. - 7cb5512f0e)
2015. aug. 28. 12:51

:DDD


Ja, valamelyik biztos idősebb a kettő közül!

2015. aug. 28. 12:47

Sokan úgy vélekednek, mintha az egy óriási kegy lenne egy nő számára, ha idősebb létére sikerül egy fiatalabb férfira "szert tennie", míg fordított esetben ez a világ legnormálisabb dolga.


Mindenesetre még mindig nem került elő senki, aki saját maga abban a helyzetben van, mint én.

58. 7cb5512f0e (válaszként erre: 56. - Magdalénia)
2015. aug. 28. 12:45

"egy idősebb nőnek fiatal barátnője van"


Ez valószínű elég gyakran előfordul. :)

57. Magdalénia (válaszként erre: 53. - Gribedli***)
2015. aug. 28. 12:21

Azt hiszem és remélem, hogy nem beskatulyázok, inkább hosszú távú kapcsolatban gondolkodom.


Személyes tapasztalatom nincs, csak az évek alatt begyűjtött ismeretek (család, barátok, ismerősök) halmaza alkotják véleményemet.


Lehet, hogy kissé begyepesedettnek tűnik. ;) Azért vannak dolgok, amik törvényszerűen nem változnak. :)


Én "hagyományos" házasságban élek és panaszmentesen. :)

56. Magdalénia (válaszként erre: 52. - 7cb5512f0e)
2015. aug. 28. 12:06
Természetesen nagyon sok mindenben hasonlóak vagyunk, kortól és nemtől függetlenül, hiszen emberből vagyunk. Mégis ritkán fordul elő pl.az is, - szexet félretéve - hogy egy idősebb nőnek fiatal barátnője van. Esetleg egyik a másiknak a lelki szemétkosara – jó értelemben.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook