Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 éve megcsalt, nehezen, de túljutottunk rajta. Mostanában... fórum

1 éve megcsalt, nehezen, de túljutottunk rajta. Mostanában... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

26. temmp (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 09:48

"Magamat okolom, mert amikor szeretetért, ölelesért bújt, én azt mondtam addig nem amíg nem tiszta minden, a régi nővel, velünk."


Hát szerintem te itt tetted a legjobbat magaddal! Ha te abba belemész, hogy a régi nő is meg te is, akkor csak lábtörlőt csinálsz magadból, és igen, párszor biztosan "beléd törölte volna a lábát, mármint bújik meg ölel", aztán ment volna a másikhoz, és ez így lett volna még évekig!

Most nagyon nagyon car, de hosszútávon hidd el jobban jártál.

2022. okt. 30. 13:53

A fájdalom idővel egyre jobban enyhülni fog, majd megszűnik. Most szenvedsz, mert gyászolod a kapcsolatot, ez természetes.

Én hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek ! Ebből a kapcsolatból, és a saját viselkedésedből ( a "párod" felé) majd vond le a tanulságokat !

Titeket nem egymásnak szánt a sors, és ennek néhány év múlva nagyon fogsz örülni. A legjobb,hogy most derült ki, nem akkor, mikor talán már gyereketek is született volna.

Előtted az Élet ! Mozdulj ki, barátnőzz, legyenek kellemes hobbijaid, hallgass Neked tetsző, jó zenéket, akár járj el zumbára, vagy más, zenés tornára,stb. !

Egyik kedvenc aforizmám : " Akármilyen jó vagy rossz a helyzet, meg fog változni ! "

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - New(l))
2022. okt. 29. 21:32

Akar hiszed akar nem én ezt a pasit a páromnak tartottam

Ezernyi dolgot elviseltem.

Es ezernyi dologért veszekedtem

De ahogy mondani szoktam soha nem ellene, hanem érte.

Szeretem.

De felválalta a másik nőt,

És fejre is allhatok.

Ezzel vége.

Hogy mások előtt megalázott ezzel, h akármit is tehetek, ha nem folytom magamba amit erzek, akkor maganat alázom?

Igen.

Igy jartam.kiba fáj.

Magamat okolom, mert amikor szeretetért, ölelesért bújt, én azt mondtam addig nem amíg nem tiszta minden, a régi nővel, velünk. Ha megadom neki, ha hozzá bújok s elfogadom, hogy azért ment a régihez, azért tett sok mindent ellenem, azért volt anno az uj nő, mert mérges volt a vitáinkért, mert szeretetet akart.

Akkor még együtt lennénk.

23. New(l)
2022. okt. 27. 11:41

A se vele, se nélküle kapcsolatoknak mindig a szakítás és a no contact a megoldása. De akik benne vannak, mindig megmagyarázzák, hogy miért drámáznak benne évekig.

Jó ez így nektek, különben már régen véget vetettetek volna neki. Nehéz? Igen. Pont az állandó hektikussága miatt, a nagy békülések és a pillanatnyi megnyugvás okán, amikor "visszakapod". Ez egy kapcsolatnak véletlenül sem nevezhető együttállás, aminek kb. annyi értelme van, hogy hazudhatod magadnak (és másoknak?), hogy van faszid.

22. liliom10 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 27. 10:24

Ezzel a férfivel nem maradnék. De általában az a jó, ha a két ember leül megbeszélni, mi fér bele a kapcsolatba, mit tart megcsalásnak, mitől érzi, hogy a párja szereti, stb.

Néha pedig történhet olyasmi, amire azt mondjuk : " ha még egyszer ezt teszed, vége a kapcsolatunknak ! " És tudnia kell, hogy ezt halál komolyan gondolom !

2022. okt. 27. 10:20

Valahol az értetlenséggel párosult tompa hiány fájdalom,- és a jól van, ennyi elég a toxikus, lelkileg lehúzó kapcsolatból- között ingázok.

Nem akarom aláásni, nem csak ő tehet az egészről. Ketten tettük azzá ami. Mégis rossz.....

Ma tudatosan nem keresem. Oké, még csak délelőtt van. Ha a mai napot kibírom, az egy kis lépés már kifelé.

2022. okt. 27. 09:07
Nem szeret. Aki igazán szeret, az nem tesz veled ilyet. Szerintem a legtöbb megcsalásos esetnél nem is az fáj annyira, h mással volt, hanem az, h ez annak a bizonyítéka, h téged nem szeret eléggé annyira, h visszafogja magát.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Liliom10)
2022. okt. 27. 08:10

Én sem viseltem el, anno is, most is ezert van a rengeteg vita.

Illetve,igen elviseltem, mert együtt maradtam vele.

18. liliom10 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 26. 22:23

" úgy ismertem meg, hogy a volt kapcsolatából épphogy kirúgta a nő." Akkor ő még nem volt túl a hosszabb kapcsolatán, még nem heverte ki.

Azt nem viselném el, hogy tartsa a kapcsolatot a régi barátnőjével, és odarohangáljon hozzá, pláne rólad beszéljen vele, sőt, panaszkodjon rád !

És Te írtad, hogy mással(is) randizik...

Nekem ilyen férfi nem kellene egy percig sem !

2022. okt. 26. 22:00
Gàz ez a pasi és nem szerintem ő nem szeret, te pedig jobbat erdemelsz.
2022. okt. 26. 21:50
Engedd el. Megcsalt és te nem engedsz neki akkor nem tudod megbocsátani, ami nem baj. Lépj túl, nem is éltek együtt. Nincs mit veszítened, max boldog lehetsz mással 🤷‍♀️
2022. okt. 26. 21:44

Nem igazan tudom hol húzódik a határ, szerelem es birtokvágy között.

Bárkivel, bármikor mehet, sosem volt megkötve általam.

Azt viszont valóban nehezményeztem és vitáink tárgya, hogy miért segíti, miert hallgat a régi nőére.

Oké, sok évet voltak együtt

De ha velem van valaki,a párjának tart, akkor ne a volt legyen már a képben.

Én lezártam a multam, nincs kapcsolatom a volt párommal, mert igy evidens szerintem.

Amikor az új nő képbe jött, igen mentem, tettem,mert hittem.

Ha nem mutatott volna felém erdeklődést, valószínűleg dúlok fúlok, pár hét es lecseng.

14. rabankari (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 26. 21:33
Részedről biztosan.
13. drbt
2022. okt. 26. 21:25

Furcsa egy szerelmi négyszög. Szerintem menekülj, minél tovább vagy ebben annál jobban sérülsz.

Beszerez egy új nőt 2x is és te mész utána 2x?

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Rabankari)
2022. okt. 26. 21:23
Részemről?
11. rabankari (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 26. 21:17
Tudom ezt most nem hiszed el,de ez birtoklási vágy,nem szerelem.
2022. okt. 26. 20:50

Remélem,hogy nem csak empátiává szelidült.

Sokmindenben segít, anno segitett munkát találnom, ha valamiben tanácstalan a másik segitünk.

Anno,ugy ismertem meg, hogy a volt kapcsolatából épphogy kirúgta a nő.

A nő összefeküdt mással amikor már túl sok volt a vita, hónapok óta car volt köztük minden.

Ezt mesélte, és a nő nem 1szer büszkén hangoztatta, hogy megcsalta,előttem is,amikor találkoztunk.

Amikor a pasi és köztem komolyabb lett, sokszor nehezményezte,h több időt igényelne velem.Nem igazán tudtuk megoldani, max ugy hogy munkából én mentem sokszor hozzá, de rászoltam, h ne legyen mar ilyen, ferfi, birja ki azt az 1-2napot.

Dulifulizott, ment(nem szó szerint, csak ha beszéltek elmondta neki) a volt nőjéhez panaszkodnk.

Nem ertettem miért nem haverokhoz megy, mondjuk az se jobb.

Arra fogtam, hogy még szereti.

Nem ő nem, csak merges volt rám, az meg meghallgatta.

A nő ellenem hangolta. Köztünk nőtt a feszültség,hol elküldtem a fenébe, hol mentem utána. Egy nap kibökte szakít, mert megismert valakit.

Mentem utána,próbaltam menteni,mert ereztem, ezerszer is elmondta szeret, de ez a feszültség megöli, engem is..... És közben rettegtem, mert elmondta hogy az uj nővel mikor talizik, a régi nő is dobálta rám a fullánkját, hogy engedjem el, had legyen boldog.

Sokat voltunk együtt,(ugy nem), Ezerszer ki es át beszéltük, sírtunk, bocsánatot kért, magányos volt, sok vitánk volt.

Nem feküdtek le(ezt állítja mai napig) hét után szakított az uj nővel.

Viszont kezdett alám ásni a régi.

Ha csak egy kis vitánk volt, van, megy a régi nőhöz(a megy nem szó szerint),panaszra.

Par hete betelt a pohár, egyszerűen nem értem miért nem velem akarja kibeszélni.

Mindketten indulatosak vagyunk ha vitázunk.

Megint belém mart, hogy ennyire szeretné még a volt nőt?

Keveset is tudunk találkozni a munkabeosztásaink miatt, es azt is megöli a vita.

Nem vagyok a békülős szex híve.

Nekem kell, hogy 100 szazalék bizzak,lelkileg egy legyek a másikkal.

Tegnap felmentem hozzá, hogy vegre beszéljük mar ki, mert hianyzik.(nem tudta,hogy megyek)

Készült valahova, eleve feszültség van köztünk, hat vita lett.

Elment zuhanyozni.

En megneztem a telót.

Beszélgetett a kis kiruccanás nővel.

Kerdőre vontam.

Par napja beszélnek ujra.

A csaj odaadó tipus,babusgatta a lelkét anno is, gondolom most is.

Tudom, hogy azt keresi nála amit én most nem tudok neki megadni

Az a fajta pasi akit babusgatni kell,dicsérni, elismerni, ami kimeritő, ha én nem kapok lelkileg csak keveset.

Viszont a mai napid tudom, hogy számíthatok rá, nem anyagilag!!!

Egyszerűen azt érzem szeret, csak megint a végtelenségig nyúztuk egymás idegeit.

2022. okt. 26. 19:27

"Szeretem,tudom ő is."


Ebben Te biztos vagy?????

mármint hogy ő is.....

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 26. 18:52

Ha nem éltek együtt, hol néztél bele a telefonjába?

Annyira ellentmondásos ez a vallomás.

2022. okt. 26. 18:44
Akkor jobb, ha elváltok. Vagy megbocsájtod, de akkor soha többé ne hozd szóba, bármin is vesztek össze.:))
6. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 26. 18:25
Ez olyan mint halottnak a csók...röviden szólva.
5. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 26. 17:52
Részletezhetnéd kicsit, mert íg nagyon kevés az infó.
2022. okt. 26. 17:40
Nem éltek együtt. Nincs szex. Nem engedted közeledni. És még csodálkozol, hogy másikkal beszélget?
2022. okt. 26. 17:07
Nehéz lehet.
2022. okt. 26. 16:47
Dehogy jutottatok túl.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook