Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -15 kg Norbi diétával fórum

-15 kg Norbi diétával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -15 kg Norbi diétával

1 2
2008. márc. 10. 13:10

Szia Dirael.

Én nem tornáztam és úgy is elindult a fogyás,persze sokkal jobban mennek majd a kilók,ha tornázol.

Mindenkinek kitartás kivánok,mert szerintem megéri.És ez az a életmódrendszer ahol nem kell éhezni!!

20. Dirael
2008. márc. 7. 20:52

Halihó! Én is szeretnék fogyni! Nekem megvan a norbinak a receptkönyve. Érdekelne, hogy másnak is megvan? Ha igen gyakran főz belőle?? Én 83kg vagyok és szeretnék kb. 16-17 kg-ot leadni. Jól jönne egy kis bíztatás is :) Ja igen, érdekelne hogy ha 1 héten 3-4 alkalommal tornázok egy olyan fél órát az elég lenne hogy meginduljon lefele??

Köszike a választ előre is!! :) Pusza

19. Paniko (válaszként erre: 18. - Lizabella)
2008. márc. 7. 11:00

Szia Lizabella!

Én január 4-én kezdtem el az egészet. Most -7kg-nál tartok. 87kg voltam mikor elkezdtem, s jó lenne 65 kg -ra leadni. Remélem sikerülni fog. Kitartásom az van, mert nem szenvedek az éhségtől. Az ennivalót saját magam készítem, nincs lehetőségem arra, hogy megrendeljem. Én is teázom, zőldteát iszok.

2008. márc. 6. 11:46

Szia Paniko.

Ugy volt,hogy az első terhességem alatt felszedtem 20 kilot,szülés után lement 10 kg,majd terhes lettem akkor abbahagytam,most 9 honapos a kisfiam és igy vagyok 80 kg helyett 60.Igen a 90%-ban 1-seket ettem. Rendeltem az ebédet,megvettem az édességet,a többit itthon csináltam magamnak.(reggeli-Vacsi).A vacsi inkább csak gyümölcs volt vagy édesség.

Nincs annál jobb érzés hogy este bevágtam egy somlóit és mégis fogytam.Teat iszok de csak édesítővel.

Te hol tartasz?

17. Paniko (válaszként erre: 15. - Lizabella)
2008. márc. 2. 16:20

Szia lizabella!

Mennyi ido alatt sikerult leadnod 20 kg? Vegig update 1-seket ettel?

16. judyt00032 (válaszként erre: 14. - Paniko)
2008. febr. 19. 12:02
Szia!Nekem is nehezen megy 4 hét alatt 3 kg!Néha már előfordult hogy elcsábultam!Ha van időm meg kedvem néha tornázom is a duci tréningre!Úgyhogy kitartás nyárra nádszál vékonyak leszünk!:)
2008. febr. 19. 11:02

Sziasztok.

Most csatlakoztam. Én is Norbival fogytam 20 kilot.83-rol 63-vagyok.Én imádom a módszerét.Nekem az összes diéta közül ez jött be.

Én se tornáztam a kúra alatt igy hetente 1 kilo ment le.Most még szeretnék 5 kilot fogyni,de már nem nagyon megy.Most már szerintem csak tornával kombinálva menne le.Csak hát két kismano mellett nehéz eljutnom tornázni.

14. Paniko (válaszként erre: 12. - Judyt00032)
2008. febr. 8. 10:49

Szia!

Köszönöm a biztató szavakat!

Most már az 5-ik hétnél tartok, s -5kg ment le rólam. Most már kezdek megnyugodni! Remélem, hogy még ennél is több fog lemenni rólam!

Különben 87 kg-ról indultam, most pedig 82kg vagyok.

És te hogy állsz?

2008. febr. 1. 09:51
Ja!A gyümölcslevest inkább keményitővel süritsd!
12. judyt00032 (válaszként erre: 11. - Paniko)
2008. febr. 1. 09:50
Szia!Szerintem nem csinálod rosszul mert nekem is nagyon nehezen megy!Én is 3 hete csinálom és másfél kilonál tartok.Nagyon lassú,lényeg hogy ne add fel!!!Én is innen meritek erőt másoktól!Kitartás!
11. Paniko
2008. jan. 25. 11:05

Sziasztok!

Én 3 hete kezdtem el Norbi módszerét. Csak reggel eszem egy kevés graham kenyeret, aztán csak update 1-eseket eszem (sült csirke comb, főtt tojás, keményítővel sűrített tökfőzelék, zöldségleves, édesítővel készített puding, pudinggal sűrített gyümölcsleves, tej, stb.) Naponta 3-szor eszem, este keveset, s mégis csak ez idő alatt 1 kg-t fogytam. Igaz tornázni nem tornázok! Naponta megiszok kb. 2l zöldteát is!

Szerintetek valamit rosszul csinálok?

2008. jan. 10. 19:21
sziasztok. én anno kiprobáltam norbi modszerét...hááátt...szoval 2 hónap alatt legyűrtem 3 kilótnapi 2 ora lépcsőzőgép mellett(10 perc szünettel), aztán tejjesen megálltam. Tököm tele volt már a debella testemel igy hát nyakamba kaptam a világot és beugrottam a könyvesboltba. Valami fogyis dolgot kerestem.. ott bukkantam az Atkins könyvre. A bevezetőt 1 hónapig csináltam, 20 grammos.. az alatt lefogytam 16 kilót. Most vagyok a 9. hónapban..már minusz 31 kilónál tartok,(még messze a vége sajna) és 2 hónapja kezdtem ujra a lépcsözögépet napi 30 perc, és hetente 3 szor 15 perc súlyzózás.. Nem cáfolom norbi módszerét. Isten ments, még szimpi is:) de könnyen láccik hogy nekem az ő diétája nem jött be.kár:(bár néha az ő zöldséges kutyulékait szoktam enni(finom) de csak fél adagokban.. és inkább saláta párti vagyok. na puszi nektek és mindenkinek sok sikert:)
9. pencil (válaszként erre: 8. - 0148b688d6)
2007. szept. 9. 20:55

Szia Lizzyke!


Május végén kezdtem másodszor a 90 napost, mert januárban abbahagytam. Így Januártól májusig volt -5 kg, majd májustól eddig -13.

Tornázni nem szoktam, gyalogolni szeretek inkább. Munkába járok gyalog ha olyan az időjárás, az napi 2 óra.

Remélem Te is sikeres leszel, ha gondolod, "tartom benned a lelket", és folyamatosan bíztatlak a kitartásra. :)

2007. szept. 9. 20:26

Szia Pencil!


Ha így folytatod, lassan tényleg pencil vékony leszel!:) Gratulálok, nagyon ügyi vagy.

Mennyi idő alatt fogytad le a 18 kg-ot?

Tornázol is mellette?

Én is szeretnék egy tizestől megszabadulni.

Amikor kipróbáltam, csak 1-es kódút ettem, 2 hét alatt 3,9 kg-ot fogytam. íHolnaptólmegint belevágok.

Sok sikert neked és a többieknek is.

2007. szept. 7. 20:02

Sziasztok!


Én két éve Norbival fogytam kb. 10 kilót, aztán abbahagytam, és észre sem vettem, visszahíztam. Igaz, nem tartottam be utána a pontoknak megfelelő kajálást.

Idén januárban elkezdtema 90 napost. Különböző okok miatt félbehagytam, kb. 5 kg. fogyás után. Aztán tavasszal ismét elkezdtem, megcsináltam 60 napot, lenyomtam 10 kilót. Jött az üdülés, kevert kaja, + 2 kiló 6 hét alatt. Most annyit megtartottam a 90 naposból, hogy délig csak tea és gyümölcs, utána kevert kaját eszem, de figyelem a kalóriákat. Nap 1200 fölé nem megyek. Jelenleg a -18 nál vagyok, és folyamatosan csökken még mindíg. Egyre jobban érzem magam.

Ja és ami szerintem a legfontosabb, hogy nagyon sok folyadékot fogyasztok azóta. 1,5 l zöld teát, és 1,5 l ásványvizet minimum.

2007. szept. 6. 20:04
Én is igy fogyózok most,3. hete csinálom, hogy csak 1-es kódut eszem persze még mellette minden napra beiktatok egy kis mozgást szobakerékpározást 40 és torna pedig 20 percben.Ezt minde nap.Eddig 2 kg ment le. Remélem ez folytatódik.
2007. aug. 24. 16:49

Sziasztok!

Én most keresgélem azt a megoldást, amivel a rajtam lévő 15 kg felesleget 10 hónap alatt leadhatnám. Szerintetek az Update -vel ez lehetséges?

2007. ápr. 5. 17:59
Én is fogyókúráztam így.Fogytam,meg is látszott rajtam.Bablevest kenyér és krumpli nélkül ettem.Sok kedvenc ételeimet csak délig ehettem, pl.:makarónit,tojásos galuskát,krumplis tésztát.
2007. márc. 16. 16:21

Én is az Update szerint élek már 1 hónapja!Nekem is nagyon tetszik!

Én az első két hét alatt fogytam 3.5 kg-ot!Viszont azóta semmit!:(De nem keseredek el,hiszen a fogyás időközönként megáll,és majd újra beindul!Ilyenkor szokták sokan feladni!Hát én nem fogom!:)

Én szinte csak 1-es kódú kajákat eszek,néha délelőtt 2-eket is!Hetente 3-4szer kardiozok 40-50 percet Norbi Kiképzés című dvd-jére!

Remélem lassan ismét el kezdek fogyni,és a maradék 9 kg is eltűnik rólam!

2007. márc. 15. 14:25
Ez is 1 megoldás! Légy: következetes, kitartó, céltudatos! Ha mozgás nélkül akarsz természetesen fogyni. Igyál vizet, 100% gyümölcslevet, egyél: gyümölcsöt, zöldséget, rizst, zsömlét, szárnyhúst (olajjal elkészítve!) Ne egyél: tésztát, zsíros ételeket, kenyeret, és este sokat! Próbáld betartani a tudatos táplálkozási szabályokat! Például: hányszor, mikor, mit, mennyit együnk. A tudatos testmozgás (fekvőtámasz, felülés, stb.) beillesztése a mindennapok teendőibe fontos lenne. 15kg-ot fogytam kílódás nélkül 6 hónap alatt. Épületgépész
A diéta lényege, hogy 3 szakaszra osztja a ételeket, az első szakaszban lévőket csak délig, kis mértékben lehet enni, másodikban lévőket csak három óráig, közepes mértékben lehet enni, a harmadikban lévőket egész nap lehet enni mérték nélkül.

Ugrás a teljes írásra: -15 kg Norbi diétával
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook