Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zepter edényeket vásároltam, tud valaki jól bevált recepteket? fórum

Zepter edényeket vásároltam, tud valaki jól bevált recepteket? (tudásbázis kérdés)


1 2
47. Mayahh (válaszként erre: 31. - Manilu)
2010. okt. 10. 16:25

Szia!

Semmi nem bonyolult,bele fogsz jönni,minden úgy van,ahogy mondják.

Rántotthús:

1 lapos kistányérba öntesz 1-2dl olajat

Az edényt felmelegíted.Akkor alkalmas a sütésre,ha fröcskölsz bele vizet és az úgy gurul,mint a higany.

Ekkor megmártod a hús egyik oldalát az olajban,majd beleteszed az edénybe(az edénybe nincs olaj,nem kell bele!!)

Majd fogsz még egy szelet húst,azt is megmártod az olajba és beleteszed.Hagyod,hogy megpirljon.Ekkor átfordítod a másik oldalára,hogy az is piros legyen.Ha ez kész,kiveszed a husikat és jöhet a következő adag,de én ezeket már nem szoktam olajba mártani,csak az első adagot.

Ha mindet lepirítottad,papírtörlővel teljesen szárazra tőrlöd az edényt,semmi olaj ne maradjon benne,majd visszapakolod a husikat egymás tetejére,rá a fedő és lezárod a gázt,villanyt.Körülbelül negyed óra,és eheted!Az a lényeg,hogy Zepterben a sütésnél megfordulnak a folyamatok.Előbb pirítunk,utána párolunk,míg hagyományosban előbb párolódik az étel,utána pirul.

Tisztítása borzasztó egyszerű,ha lilás foltok vannak az edény belsejében,egy kis ecet neki és el is tüntek.

46. Mayahh (válaszként erre: 45. - S700)
2010. okt. 10. 12:50
Válaszoltam a másik kettő Zepteres fórumra!:)
45. s700 (válaszként erre: 44. - Mayahh)
2010. okt. 9. 16:59
Ha mélen tudod elküldeni a recepteket, akkor én igényt tartanék rá és előre is megköszönöm!
44. Mayahh
2010. okt. 8. 12:44

Sziasztok!


Hosszú évek óta,csak Zepterben főzök Zepter módra!

Ha valakinek segítség kell írjon,tudok rengeteg finom,egészséges ételt,amik pár perc alatt elkészülnek!:)

43. zsuzu
2010. márc. 31. 10:12

Sziasztok!

Ha valakit érdekel egy 13 részes edénykészlet akkor írjon nekem. Vadonatúj 90.000,-

Ha kell szívesen küldök róla fényképet.

Ha esetleg tud valaki olyan üzletkötőt akivel ez ügyben lehet beszélni azt is megköszönném. Hátha tud segíteni! Köszönöm!

42. Hatan
2010. márc. 29. 17:36
Sziasztok! Nem vagyok ügynök csak használó.Szerencsére mire saját otthonom lett megkaptam az edény garnitúrát, most már 3,5 éve csak ezt használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, pedig hagyományosan főzök. Valóban kevés só kell, nagyon átjönnek az ízek, nagyon rövid főzési idő, rántott hús (valaki itt kérdezte) 1-1,5 dl olaj kell a kisütéshez. A tej nem tud kifutni, Befőzéshez a 9 l-es tuti jó. Semmi nem ég oda, néha még a takarékláng is sok. A tisztítás meg nagyon egyszerű. A tepsiben nem tudnak udaégni a sütik, azóta sikerül a piskótatortám is. Nekem nagyon bejött, szeretem és használom is. Bárkit bíztatok hogy használja.
41. 81Krisztina (válaszként erre: 40. - Bd5f8181c5)
2010. márc. 29. 16:34

Szia!

Szerződést 8 napon belül írásban vissza lehet mondani! kizárólag írásban.. ha nem tudjátok elérni azt a személyt aki anyukáddal aláíratta a szerződést, akkor az gáz. A központot próbáltátok hívni? Egyébként elég szomorú hogy egyes üzletkötők valóban ilyen gátlástalanok... pedig az lenne az érdekük hogy maximálisan kiszolgálják a vevőket...

2010. márc. 29. 10:52

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, édesanyám nyert egy takarítógépet egy bemutatón 600.000-ért, de csak 250.000,-et kell befizetni, mondták ők. Persze ő aláírta a szerződést és befizetett 25.000,- előleget. Másnap meggondolta magát és próbálta felhívni őket, de nem veszik fel a telefont(azóta sem) erre írt nekik egy levelet amelyben visszamondta a rendelését. Ők ekkor felhívták telefonon és közölték vele, hogy ilyet nem lehet csinálni, módosíthatja a szerződést, persze ő erre igent mondott, (elég könnyű mindenféle hülyeségre rávenni) most ott tartunk, hogy ma hoznak neki valamilyen edénykészletet 90.000,-ért. Szerintetek mit lehet tenni? Nincs erre pénze, de tudjuk milyenek az ilyen üzletkötők! Nagy butaságot csinált a szerződés aláírásával ezt tudom, de most próbálok neki segíteni, csakhogy telefonon nem lehet őket felhívni! Ha valakinek van jó ötlete segítsen! Köszönöm!

39. s700 (válaszként erre: 38. - Aa13686605)
2010. márc. 28. 21:11

Nem tudom hol laksz, szerintem lehet, hogy jobb lenne másik üzletkötőt keresned...

Tényleg nem jó annyira hamar dönteni.

Biztos vagyok benne, hogy van több lehetőség is.

Ha gondolod, megadhatom az én üzletkötőm számát és megkérdezed van-e ismerőse nálatok, akit ajánlana.

2010. márc. 28. 15:31

Köszi s700!


Épp az előbb hívott az üzletkötő, hogy átgondoltam e mert az akció csak húsvétig tart. Utána már 100.000.- FT vel több lesz.Hát elég rövid az idő, ezért úgy döntöttem várok a következő "akciós" lehetőségre. Le van kötve a pénzem forrófejűség lenne mindent felrugni egy ún. páratlan vásárlási lehetőségért. Az üzletkötő más akciót nem említett. Nem túl szimpi, nyomulós, és el akar adni mindenáron. (a csomagban van 4 edény 4 fedő 1 szűrő egy valamilyen kevertműanyag tál) és adna valamit ajándékba. Kicsit átverésízűnek tűnik a sürgetés miatt. Szerinted? Szeretném nagyon, de nekem ráér június végéig. Az üzletkötő meg sürget.

37. s700 (válaszként erre: 36. - Aa13686605)
2010. márc. 28. 11:54

Szia!

Többféle kezdőcsomag van!

Gondold át, mire van szükséged és vedd fel a kapcsolatot az üzletkötőddel és kérdezd ki alaposan, hogy mit kapsz ezért a pénzért, és esetleg milyen csomagok vannak még? Mindig van többféle akciós csomag is!

2010. márc. 27. 11:19
Sziasztok! A segítégeteket kérném. Már régóta vágyom egy Zepter edénykészletre. Most jelezték, hogy a kezdőcsomag 270000 FT akciós áron megvehető, ha egyösszegben befizetem az akciós árat. Szerintetek ez jó ár érte? Mit jelent az hogy kezdőkészlet? Megéri?
35. s700 (válaszként erre: 34. - Manilu)
2010. febr. 13. 19:37

Én kaptam hozzá könyvet is, abban sok hasznos dolog van. Neked nem adtak?

Meg van egy zepteres oldal, ahova feliratkoztam hírlevélre és rendszeresen küldenek recept gyűjteményeket. Ha adsz címet, elküldhetem, amim eddig van...

34. Manilu (válaszként erre: 33. - S700)
2010. febr. 12. 20:40

Köszönöm,hogy írtál.

Ahogy visszaolvastam a véleményeket,rájöttem hogy valószínűleg én vagyok béna...gondolom ki kell még tapasztalnom,hogy mit hogy kell benne csinálni,még 2hónapja sincs,hogy használom őket.

33. s700 (válaszként erre: 31. - Manilu)
2010. febr. 12. 09:35

Nekem semmi bajom az edényekkel.

Mondjuk rántott husit nem eszünk, úgyhogy arról nincs véleményem.

De sót pl. sokkal kevesebbet használok.

A tisztítás, azt nem mondom, hogy könnyű lenne.

Keresd meg a tanácsadódat, akitől vetted és tedd fel neki a kérdéseket! Meg kérd, hogy mutassa meg a rántott husi sütését.

Legalábbis az én tanácsadóm nagyon aranyos...

Sok sikert és remélem megszereted!

32. Bébinyuszi (válaszként erre: 30. - S700)
2010. febr. 11. 21:06
Köszi, már megoldódott:)
31. Manilu
2010. febr. 11. 21:02

Sziasztok!

Decemberben én is vettem egy edénykészletet...hát nem tudom kinek hogy jött be,de amit a bemutatón láttam,meg elmondtak abból nem sok ami valóban úgy van.Például sikerült már valakinek 1dl olajban kisütni a rántott húst?A sót is mintha elnyelné az edény,a tisztításról ne is beszéljünk...

Amivel elégedett vagyok az a mixsyrobotgép,és a vaxsy család,bár attól is többet vártam ennyi pénzért,de arra még azt mondom van valóságalapja.

30. s700 (válaszként erre: 29. - Bébinyuszi)
2010. febr. 11. 20:52

hát max az én tanácsadóm telóját tudnám megadni.

Vagy menj be egy irodába, ott biztosan segítenek.

2010. febr. 11. 07:37

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni abban hogy honnan tudhatnám meg a Zepter Masterpeace edények árát? (nem szeretnék bemutatóra menni) de lehet hogy érdekelne 1-2 fajta edényük, de sehol nem található az áruk:(

Aki tud valamit , légyszi írjon, köszi, Anita

28. s700
2010. jan. 3. 17:07

Azóta már én is sokmindent főztem az edényeimben és imádom!

A rizs is jó azóta, 1,5x-es vizet teszek hozzá.

A krumplis tésztát nagyon szereti a férjem benne-mindent bele alapon.

A levesek is hihetetlen finomak lesznek. Húslevest is pl. abban főzöm és nem lesz zavaros.

A fehérrépát nem szeretjük, de zepterben annyira finom lesz, hogy megszerettük mindketten.

Nem bántam meg a vásárlást.

27. 1b7c4aff52 (válaszként erre: 24. - Erzsikemama)
2010. jan. 3. 15:44

Erzsikemama!

Mi volt az a finomság ami nem sikerült? és neked milyen az edényed?

zsozsike

26. a106211d56 (válaszként erre: 3. - 843f6cdad8)
2010. jan. 2. 12:46
Akkor a te szomszédod valamit nagyon nem jól csinál,vagy az egész tüzhely uszik az ételmaradéktól(bocs)Különben nem értem mit keres az edény külsején az étel,és miért kellene kívülről sikálni?Közönséges mosogatószerrel mosom,és a törlőrongy egy kicsit extrább,de néhány mozdulattal csepp és foltmentes.
25. a106211d56 (válaszként erre: 17. - Ódrics)
2010. jan. 2. 12:38

Én is így használom az edényeket.Semmi gondom-bajom vele.Vásároltam hozzá törlőkendőt,és gyönyörűen tisztántartom.4 éve ugyan ugy néznek ki,mint uj korukban.

A kuktatető meg egyenesen fantasztikus!

Nem bántam meg."Tisztán",egyszerűen és takarékosan főzök benne mindent.

24. Erzsikemama (válaszként erre: 10. - Kormica)
2010. jan. 2. 11:57
Én szeretnék recepteket,ha lehet egyszerűeket,ugyanis a próbálkozásaim nem sok sikerrel jártak eddig.
23. 1b7c4aff52 (válaszként erre: 19. - Huenya)
2009. okt. 26. 15:06

Kedves huenya!

Nem akarlak meg sérteni, de biztos hogy Zepter edényről beszélsz? mert ugyanis minden Zepter edénynek van hőfok szabályzója, azért hívják ennek a márkának. Mert ugyanis ha nincs színes mutatója akkor nem is tudod hogy mikor kell elzárni alatta a gázt. Ez az alapvető tulajdonsága. egy picit olvassál utána, és biztos hogy valami más márka lehet a Te edénykéd. De ha meg vagy elégedve vele, és finomakat tudsz benne főzni, akkor mindegy hogy mi a márkája.

2009. okt. 1. 21:43

"10 órától 2 óráig" jó, de legjobb a 12 :)

(már a hőmérőn)

21. huenya (válaszként erre: 20. - S700)
2009. szept. 30. 18:34
nagyon szépen köszönöm :) megpróbálom belőni majd valahogy :)
20. s700
2009. szept. 30. 15:56

Szia!

Értékeket nem tudok írni, de lefotóztam az én fedőmet, adatlapomra feltettem, ott megnézheted. Nem a legjobb minőség, de talán tudsz vele valamit kezdeni.

Jó főzögetést!

19. huenya
2009. szept. 30. 15:43

sziasztok

segítséget szeretnék kérni :)

nekem olyan zepterem van, amelyiknek a hőmérője nincs beszínezve :P valaki meg tudná mondani a határértékeket? :)

nagyon köszönöm :)

18. s700 (válaszként erre: 17. - Ódrics)
2009. szept. 2. 08:37

Szia!

Megkérdezhetném, hogy a rizst hogy főzöd benne?

Én múltkor próbáltam, de nem lett jó. Némelyek kemények maradtak belül...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook