Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zavar hogy apukám nem vesz komolyan, kiteregeti másoknak a... fórum

Zavar hogy apukám nem vesz komolyan, kiteregeti másoknak a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. libikóka (válaszként erre: 21. - New(l))
2022. júl. 14. 14:07
Jaj🤣ezt ne is képzeljük el:))
22. Auróra2010 (válaszként erre: 19. - New(l))
2022. júl. 14. 14:04
és a BK-ben is Timike volt Miki kishercegnője. - és ez volt a sorozat legutolsó szava " kishercegnőm "
21. New(l) (válaszként erre: 20. - Libikóka)
2022. júl. 14. 14:04

Meg most hogy kell ezt elképzelni?

Apuka: Képzeld szomszéd, a kisasszonykának múlt héten megint kijött az aranyere!

20. libikóka (válaszként erre: 18. - Auróra2010)
2022. júl. 14. 14:03

Az mégis más,,nem tudod kiről van szó.


Igen, ezerféle hülye becézést mondok/mondtam nekik a mai napig de sosem mások előtt.

19. New(l) (válaszként erre: 18. - Auróra2010)
2022. júl. 14. 13:58
Tudom, meg szerelmemnek is. Azért írtam, hogy biztos bennem a hiba.
2022. júl. 14. 13:55
Ezen a portálon is nagyon sokan nevezik a lányukat hercegnőnek vagy királykisasszonynak.
17. New(l)
2022. júl. 14. 13:35

Biztos én vagyok a csoffadt lelkű irigy, de engem senki nem nevezett kisasszonykának meg királykisasszonynak sem. Sem otthon a 4 fal között, sem máshol. Igényem sincs rá.

Nekem ez annyira túlzás, de tudom, máshol meg alap.

Mindenesetre apád ecsetelgesse a saját kórságait idegeneknek, ha királylány vagy, ha nem.

16. Kobain254 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. júl. 14. 13:29
Ez is valami kamu duma.Attól hogy a gyereked még veheted emberszámba.Valószínűleg még a szüleidnek ezen hatása alatt vagy te is.
15. Kobain254 (válaszként erre: 13. - Libikóka)
2022. júl. 14. 13:28
Te egy igazi humanista vagy!!
2022. júl. 14. 13:27
Mit szeretsz egy ilyen gyökéren?
2022. júl. 14. 10:06

Miért lenne beteg,,,én sem helyeslem a viselkedését.

Mégsem gondolom,,pláne nem betegezem le senki apját.

12. 55Judit (válaszként erre: 11. - Michelle.r)
2022. júl. 14. 10:02
Igazad van, a kedves szót is lehet gúnnyal kiejteni, én erre nem is gondoltam, mivel magamból indulok ki és ez tőlem távol áll. Viszont ha ez, vagy bármi zavarja, valóban meg kellene a papával beszélni ha magától nincs annyi esze hogy ne hozza a gyerekét kellemetlen helyzetbe. Mondom én hogy beteg.
2022. júl. 14. 09:59

Ne tudom, honnan veszitek, hogy szeretetből mondja, miközben nem halljátok a hangsúlyt 🙄


Egyetértek, szeresse az apukáját, de egyáltalán nem kell elviselnie, ha őt zavarja. Azt meg pláne nem, hogy kiteregesse a személyes dolgait.

10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 09:17
Az hogy kiteregeti az egészségügyi problémáidat arra vall, neki is van nem kevés. Kezeltesse magát mert ez nem normális! Viszont úgy szólítja minden szülő a gyerekét ahogy számára kedves. Én is a 45 éves fiamnak a mai napig azt mondom kisfiam. Meg kincsem. Szerintem ez rendben van. Akinek nem tetszik, le van sajnálva!
2022. júl. 14. 09:09

Szörnyű milyen apukák vannak. Az egyik fórum arról szól, hogy az apuka csúfolódik a lánya kinézete miatt, most pedig ez.

Felháborító!

8. Léna1968 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 09:08
Szeresd Apukádat, sokan örülnének, ha akárhogy nevezné Őket, akik már elvesztették Apukájukat!
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 09:06

Megértem mindazokat ,,,már,,,akik azt mondják hogy szeretetből teszi stb. igaz is.

Mégis aki visszaemlékszik mennyire gáz tudott lenni,,a fotómutogatás,,vagy épp a bizid kibeszélése vagy bármi személyes dolgod említése,,a szülők részéről másoknak,,hát fiatalként nagyon rosszul tudtad megélni,,és főleg hogy az egészségi gondokat is érint a téma.


Beszélj vele FI,,szépen kérd meg hogy ami a ti dolgotok az maradjon is köztetek.

6. Léna1968 (válaszként erre: 4. - Alessandro)
2022. júl. 14. 09:03

Egyetértek Veled!

Mit nem adnék ha itt lenne köztünk Apukám!

17 évesen veszítettem el, vers gyönyörű!

2022. júl. 14. 08:13

A becézés még oké, de az eü. bajaidat miért mondja el úton-útfélen?


Mindenképpen megkérném nyomatékosan, hogy fejezze be, mert ezt ahogy orvos se teregethezi ki, úgy más se. Ha tett esküt, ha nem.

4. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 07:56

Hidd el, hogy csakis szeretetből teszi, mert a legtöbb apuka már csak ilyen. Ők is csak emberek akiknek lehet, hogy vannak kisebb vagy nagyobb hibái, de a lánya neki mindig csak a "király-kisasszonykája" marad amíg él. Ez ne zavarjon, mert emiatt nem szabad rá neheztelned.

Szeressed őt nagyon, de nagyon, amíg csak lehet...

Erről ez a szép vers jutott eszembe:


Ingrid Sjöstrand - Ha volna apukám


Ha volna apukám,

ő lenne a legerősebb.

Kocsival járna,

és a kocsiajtó hangosan becsapódna,

mikor hazajön.

Pipázna,

és benzinszaga volna,

és minden este hancúrozna velem.

Aztán újságot olvasna,

vagy kiabálna velem: Mi lesz így belőled, te kölyök?

Volna egy hatalmas télikabátja,

és abban elbújnék előle.

Ha volna apukám.

3. brandy85 (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. júl. 14. 07:36
Teljesen egyetértek Veled!
2022. júl. 14. 07:11
Vélhetően 50 évesen is úgy fog nevezni, de ennek semmi köze ahhoz, hogy gyerekkénk kezel-e vagy sem. Majd ha lesz gyereked, rájössz, hogy lehet ő bármilyen életkorú, neked gyerek marad, még ha tudod is az agyaddal, hogy már nem az... Ilyenkor szokták mondani, hogy én nem bánnám, ha bárhogy is nevezne, ha még élne...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook