Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zavar, ha a pasid állandóan eljár sportolni? fórum

Zavar, ha a pasid állandóan eljár sportolni? (beszélgetős fórum)


1 2
16. spinneli (válaszként erre: 14. - Adrienn17)
2008. jan. 27. 16:36

egyrészt leinformálható előző munkahelyeket kell nézni, én elősszöt elmennék hármasban (babó, bébiszittyó meg te) valamerre, így látnád, hogy hogy áll a gyerekhez.

Egyébként a helyi Gyermekjólétikbe lehetőség szokott lenni házi gyerekfelügyelőt igénybe venni (fizetés jövedelem alapján) ami azért jobb, mert ők már csak lemeózott embereket alkalmaznak, így nem kell neked aggódni:)

15. spinneli (válaszként erre: 10. - E71af41436)
2008. jan. 27. 16:34
szerintem a kocsmázás jobb:)
14. Adrienn17 (válaszként erre: 8. - Spinneli)
2008. jan. 27. 16:21

Az én anyukám nem éppen a legmegfelelőbb nagymama.

A cigi fontosabb neki,mint az unokája,meg ha eljön hozzánk,akkor inkább a számítógép előtt ül.

Párom édesanyja jelenleg is korházban van,ő imádja az unokáját,de izületi bajai miatt nem igen tudná emelgetni.

Nemrég a párom szóbahozta a bébiszittert,hogy én is ki tudjak kapcsolódni,lehet,hogy belemegyek a dologba.

Honnan lehet azt tudni,hogy jót választunk?(Amikor kiválasztjuk.)

2008. jan. 27. 15:18
Nem zavar,szeretem,hogy odafigyel az egészségére és a külsejére,ráadásul rengeteget dolgozik,ez a pár óra kikapcsolódás a kondi teremben simán jár neki.Meg aztán együtt megyünk heti 5ször,úgyhogy még az orrára is tudok koppintani ,ha megbámulja a csajokaT:)
2008. jan. 27. 15:12

hetente 2-szer eljár edzőterembe, régebben pedig focizni járt a haverjaival

engem nem zavar!

11. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 10. - E71af41436)
2008. jan. 27. 14:28
ha nem kóros,akkor egyik sem gáz:))ha beköltözik az edzőterembe,vagy alkoholizál....mindkettőröl nehét leszokni és egyik sem egészséges....normál mértékkel egyik sem káros...szerintem
2008. jan. 27. 14:17
tessék mérlegelni.melyik jobb?ha sportolni jár,vagy ha kocsmázni? :))
9. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - Spinneli)
2008. jan. 27. 14:15
irgylem akinek ezek közül valamelyk adott...komolyan...nekem max a biciklizés maradt míg kisebbek voltak,most sem igazán bővült a választék....bicikli is azért mert beraktam őket a kisűlésbe és aránylag elvoltak...valameddig.....
8. spinneli (válaszként erre: 3. - Adrienn17)
2008. jan. 27. 14:07
nagymamák, bébiszitter?
2008. jan. 27. 13:34
Dehogy zavar! Örülök neki, különben már 130 kiló lenne...
2008. jan. 27. 13:14

Már hogy zavarna!:)))

Nekem is megjár egy chipandale :))

2008. jan. 27. 13:07
ha arra gondolsz hogy állandóan az edzőteremben lóg pl,akkor lehet zavarna...láttam olyan pasikat-csajszikat akiknek csak ebböl állt az élete...ebben az esetben zavarna,ha egészséges testmozgásrol van szó,természetesen nem.
2008. jan. 27. 13:06
nem jár sportolni,nem tudom hogy zavarna e...azt hiszem ezt soha nem fogom megtudni...
2008. jan. 27. 12:56

Szeretem,ha a párom eljár sportolni,mindig is csinálta.

Csak egy a gond mostmár.Itt a pici lányunk.15 hónapos,és én is szeretnék eljárni,valamit sportolni.

Sajnos másra nem számíthatunk,a párom meg örül,ha munka mellett be tudja iktatni a sportot.

Itthon nem lehet sprotolnom,mert a kislányom egyből beszáll,és nem tudom a gyakorlatokat megcsinálni.Meg kéne egy kis kikapcsolódás is.

Tudom,hogy jár a páromnak ennyi,de nekem is,úgy gondolom.

2008. jan. 27. 12:48

Ha igázából sportolni jár egyáltalán nem,örülök neki fitt,egészséges lesz.

Kell a kikapcsolodás neki is!!

De tulzásba ne vigye,ne menjen a kapcsolatunk rovására.

2008. jan. 27. 12:46
Zavar ha a pasid allandoan eljar sportolni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook