Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zajkeltés-feljelentés? fórum

Zajkeltés-feljelentés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
131. Pankakukac (válaszként erre: 128. - Felhasználóibecenév)
2013. júl. 27. 12:54
Ne is haragudj meg, de ezt nagy butaságnak tartom. Rosszindulatú, irigy szomszéd ne tanítsa meg a gyerekemnek, hogy mi a tűréshatár. Ez a pici gyerek igenis jobban tud alkalmazkodni, mint ezer más felnőtt.
130. bc257fd221 (válaszként erre: 129. - Forrest2010)
2013. júl. 27. 12:54

Bocs,de egyes nyuggerek elfelejtették,hogy nekik is volt gyerekük.

Nyáron napközben a nagy hőségre való tekintettel pedig belehet zárni az ablakot.

Feltételezem,hogy a gyerek is sziesztázik délután,így a szomszéd is pihenhet.Kukacoskodás,irigység,rosszindulat.:(

129. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Sakinah)
2013. júl. 27. 12:49

Tudod , ha szerencséd van / és csakis akkor !!! / leszel még te is " nyugger ! " Nyáron , nyitott ablakoknál , tetszik , nem tetszik nem csak egy nyd-as számára idegesítő a zaj , a monoton , egyforma zaj , lehet az berregés v fűkasza , v bármi .

Nem vagyunk tekintettel egymásra , gondolom ezért szabályozzák a hétvégékre , h tilos zajos tevékenységet végezni . Ne sértődj meg , nem bántásként írtam .

128. felhasználóibecenév (válaszként erre: 121. - Pankakukac)
2013. júl. 27. 12:45
Talán nem fog belehalni a gyerek, ha megtanulja, hogy másnak is vannak tűréshatárai, nem csak neki igényei.
127. Pankakukac (válaszként erre: 126. - Moonlight13)
2013. júl. 27. 12:42
Nyilván vannak, bár elég messze kellene ahhoz menni. Ez sem lenne probléma, ha a kisautó akkumulátora bírna ilyen hosszú utat. De nem bír sajnos. Mint ahogy írtam is, keresünk egy áthidaló megoldást.
126. moonlight13 (válaszként erre: 121. - Pankakukac)
2013. júl. 27. 12:38

És az miért nem megoldás, hogy elmentek a gyerekkel egy olyan félreeső helyre, ahol nem zavar senkit? Akkor nem kell neki lemondani az autójáról.

Erre nem reagáltál, hogy felétek nincsenek ilyen utak, ahol nem zavartok senkit?

125. Pankakukac (válaszként erre: 120. - Moonlight13)
2013. júl. 27. 12:38

Megvédem Sakinah-t! A játszóteret nem erre írta, hanem az én egyik előző bejegyzésemre.

Na erről beszéltem....nem látunk bele, nem nézünk mögé, de támadunk.

2013. júl. 27. 12:38

Bocsánatot kérek! Egyébként mások véleménye nem nagyon érdekel ebben az ügyben és másban sem, a nyitót elolvastam, abból pedig nem derült ki.

A hangnem pedig nem engem minősít, kedves gkreka és moonlight13!

123. Roza78 (válaszként erre: 120. - Moonlight13)
2013. júl. 27. 12:37
De te sem olvastad el, arrol is volt szo hogy ugyanott a jatszoteret is feljelentettek mert hangos.
122. mézgapaula (válaszként erre: 113. - Pankakukac)
2013. júl. 27. 12:36

Akkor így jártatok. Mintha azt írtad volna, a kiérkező rendőrök nem tudtak róla, hogy ez tilos dolog lenne, tehát a dolog megoldva, ha újra kihívja őket, majd újra nem történik semmi. Gondolom, nem ti vagytok az első szomszéd, aki összeütközésbe került vele. Figyelmen kívül kell hagyni és kész.

Azt nyilván te is tudod, hogy a kisautó eladása nem oldja meg a problémát, hiszen a gyerek játék nélkül is hangos, füvet is nyrtok gondolom alkalomadtán, tehát zaj-és problémaforrás mindig lesz.

2013. júl. 27. 12:36

Primitív, buta, rosszindulatú emberek mindig is voltak és lesznek is. Csak azt sajnálom, hogy egy pici gyerek issza meg a levét most jelen esetben. Mert ha rólam van szó, akkor nyelek egy nagyot és megszüntetem az általa elviselhetetlennek vélt zajforrást.

De az én kis szöszke, gyönyörű, barátságos kisfiam a végletekig csalódott lesz, ha nem használhatja többé az autóját. Okos, értelmes, ezért nem fog hisztizni miatta tudom, de némán szenved és ilyen pici korára ismét gazdagabb lesz egy negatív élménnyel erről az irigy, kegyetlen világról.

120. moonlight13 (válaszként erre: 119. - Sakinah)
2013. júl. 27. 12:35
Látom, Te sem olvasol, mielőtt írsz! Nem játszótérről volt szó, hanem egy udvarról!
119. Sakinah
2013. júl. 27. 12:30

Egy szó mint száz...vannak gyökerek tök mindegy hogy idős vagy fiatal akik azt hiszik övék a világ és minden és mindenki ami pozitív vagy jól érzi magát az közellenség aki ellen tenni kell.

Na én az ilyenektől hányok...szerintem jól teszitek hogy bementek a kapitányságra ha van a kezetekben valami akkor tehet egy szívességet az ilyen szomszéd...mondjuk amúgy is...


Ilyet...egy játszóteret feljelenteni????Te Úr Isten...talán több a gyökér mint gondoltam???

118. gkreka (válaszként erre: 115. - Evamaria0803)
2013. júl. 27. 12:28
Miért nem lehet végigolvasni egy fórumot mielőtt hozzászólsz? Mint kiderült, a gyerek az udvaron - nem közös - játszik az autóval.
117. Roza78 (válaszként erre: 115. - Evamaria0803)
2013. júl. 27. 12:27
Ha elolvastad volna figyelmesen a hozzaszolasokat rajonnel, hogy nem lakasrol van szo, hanem egy kertes haz udvararol.
116. Roza78
2013. júl. 27. 12:26
Aki nem birja elviselni a zajt az koltozzon tanyara vagy lakatlan szigetre. Egy varosban akar panel, akar kerteshaz mindig van valami zaj, nalunk a busz, a vonat, a kocsik zaja mind behallatszik, meg kell szokni vagy el kell koltozni.
2013. júl. 27. 12:25
Azt hiszem, ismét meg leszek követve, mégis leírom a véleményem. A kisautó egyáltalán nem lakásba való "eszköz". Én biztosan nem szóltam volna, és a rendőröket sem hívtam volna ki, de az autót sem a lakásban használjuk, mint ahogy a motorkerékpárt sem. Például a saját unokámnak nem engedem, hogy a lakásban rollerezzen. Egyébként sajnos/hála Istennek nem vagyunk egyformák.
2013. júl. 27. 12:23

Mindegy is.

Ma bemegyünk a kapitányságra. Ha azt mondják használhatjuk, akkor fogjuk is, természetesen bizonyos ésszerű keretek között, ha nem, akkor eladjuk és más opciót találunk a kisfiam szórakozására. Ennyi.

113. Pankakukac (válaszként erre: 107. - Mézgapaula)
2013. júl. 27. 12:22
A bemutatkozás nem tartozik a témához és nem hiszem, hogy bárkinek köze lenne hozzá, hogy bemutatkoztam-e valakinek is. Minden más szomszédot ismerünk, jóban is vagyunk mindenkivel, de hozzá nem lehet bejutni. kapuja mindig zárva, csengő nincs. Úgyhogy....
2013. júl. 27. 12:20
Még egy probléma, mert a játszótérre sem mehetünk. A rendőr tegnap elmondta, aki kijött, hogy feljelentést tett valaki a játszótér ellen is, mert hangosak a gyerekek. Ezek után ott sem játszhat a kisfiam.
111. gkreka (válaszként erre: 110. - Patapucs)
2013. júl. 27. 12:18
Ideális szomszéd vagy! Remélem, értékelték a szomszédaid :)
110. patapucs (válaszként erre: 109. - Gkreka)
2013. júl. 27. 12:16

Csak arra gondoltam, hogy én mindig figyeltem arra, hogy a szomszédokat ne zavarjuk és ha vmi zavaró volt neki, akkor a gyerek azt nem otthon csinálta, hanem a játszón.

Ennyi.

Nem is akarok túlragozni, mert nem én vagyok a fontos, hanem az az anyuka aki a fórumot indította.

109. gkreka (válaszként erre: 108. - Patapucs)
2013. júl. 27. 12:14
Nem, csak így nincs értelme a mondatodnak. A "lehet, hogy én vagyok túl intoleráns..." jobban passzolt volna az eddigi hozzászólásaidhoz.
108. patapucs (válaszként erre: 106. - Gkreka)
2013. júl. 27. 12:10
Miért? Ismerjük egymást?
107. mézgapaula (válaszként erre: 93. - Pankakukac)
2013. júl. 27. 12:08

Szia,

szerintem most már nem sok értelme van beszélni vele, de amikor kiköltöztetek panelból vidékre, azért illett volna a közvetlen szomszédokhoz bekopogni, bemutatkozni, hogy legalább egy egymást kölcsönösen elviselő viszonyt ki tudjatok alakítani. Akkor azért nem lennének ilyen húzásai talán. Sajnos ha már így alakult, arra számítani kell, hogy később tovább fog ez fajulni.

106. gkreka (válaszként erre: 103. - Patapucs)
2013. júl. 27. 12:08
Túl toleráns lennél?! Kötve hiszem.
105. 008c073162 (válaszként erre: 104. - Andi6020)
2013. júl. 27. 12:06
Én sem,az én házam az én váram,azt csinálok amit akarok,legalábbis ebben a történetben,hiszen ezzel nem követtek el semmiféle bűnt!!
104. andi6020 (válaszként erre: 102. - Pankakukac)
2013. júl. 27. 12:05

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet.

Tuti nem vonulnék el sehova a gyerekkel.

103. patapucs (válaszként erre: 94. - Andi6020)
2013. júl. 27. 12:05

Lehet, hogy bennem van a hiba és én vagyok túl toleráns másokkal szemben, előfordulhat ez is.


Az biztos, hogy ha itt lakna egy gyerek egy ilyen autóval engem is zavarna, pedig nem vagyok nyugdíjas. Persze lehet, hogy ez is az én hibám - egyébként imádom a gyerekeket (mielőtt vki kitalálná, hogy gyerek ellenes vagyok) és megnyugtat a játszótéri zaj....

2013. júl. 27. 12:03
Nem 3 órán keresztül nyomja folyamatosan a pedált. Beleül, 10 percig megy vele, utána fél óráig mással játszik. Tehát a folyamatos 3 óra az túlzás. Csak addig mehet vele, de nem használja ki.
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook