Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Wellness szállodába babával, gyakorlati problémák, pl. etetés fórum

Wellness szállodába babával, gyakorlati problémák, pl. etetés (beszélgetős fórum)


1 2
25. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 24. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 13:12

Krumpli olajban főve? tényleg sokat aggódsz :) Eszik már darabosat is, vagy mindenképpen turmixolni kell neki? Ezek a szállodák nem véletlenül kapnak 3-4-5 csillagot. Meg lehet bennük bízni. Mi voltunk már sima étteremben is a kisfiammal, és ott evett a miénkből. Semmi baja nem lett tőle, és élvezte, hogy a miénket eheti :)

Én mondjuk még nem adok neki se kakaót, se tejbegrízt, szinte semmit, ami tejből lett készítve. Ezek inkább nagyobb gyerekeknek valók sztem.

2009. jún. 24. 13:05

Bár 4 napig bébiüveges kaja kicsit sok, mondjuk első napra még viszek itthonról, akkor 3 nap.

Szereti a gyerek, nem arról van szó, csak nagyon kicsípi a bőrét..sajnos...De főzni tutti nem tudnék ott!

lehet találok valamit a menüben szerintetek abban meg lehet bízni? mégsem olyan főzelék mint modnjuk az enyém..vagy pl. krumpli ...ki tudja hányszor használt olajban főtt, vagy mirelit hasáb stb....

23. rlibertas (válaszként erre: 21. - 8e8c2f0ee9)
2009. jún. 24. 13:03

4 éjszaka.Azért menjünk is meg ne is címszóval.Drága lenne egész hetet.

Igen apartmanban meg azért baba miatt kényelmesebb lett volna, kajálni meg magunknak elmehettünk volna étterembe ha nem akarok főzni, úgy mint a szállodába.

22. rlibertas (válaszként erre: 20. - **Rita**)
2009. jún. 24. 13:01
nem olvastál félre tényleg azt írtam, csak nem gondoltam komolyan, azért ki tudja hátha még ilyen is van? ha már internet lehet egy szobába, akár mikrót is felhozhatnának nem?
21. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 18. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:59
én nem is akartam apartmanba menni. Főzök itthon eleget, ha nyaralni megyek, főzzön más :) Hány napra mentek?
20. **Rita** (válaszként erre: 16. - 8e8c2f0ee9)
2009. jún. 24. 12:59
Akkor félreolvastalak :D:D:D:D
19. rlibertas (válaszként erre: 14. - 8e8c2f0ee9)
2009. jún. 24. 12:58

játszóterük, meg kismedencéjük is van, úgyhogy valamennyire gyerekbarát, szóval talán egyéb téren is felkészültek erre, először azért is nem gondoltam bele.

Meg kiságyaznak.

De nem kifejezetten bababarátnak van meghirdetve...azért gondoltam az apró dolgok gondot okozhatnak.

2009. jún. 24. 12:56
gondolom persze hogy mikró nincs, az apartmannban van, de ott nem is lenne gond, ott mindig felszerelt konyha van.Csak az nem jött össze:(
17. rlibertas (válaszként erre: 13. - Geridina)
2009. jún. 24. 12:55
Vonyarcvashegyre a Wellness Park a neve.
16. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 12. - **Rita**)
2009. jún. 24. 12:54
Én nem is a mikróra gondoltam, hanem a vízmelegítőre :) Én sem láttam még egy szobát sem, ahol mikro lett volna :D
2009. jún. 24. 12:53

nem is tudtam, hogy ennyi mindenre kíváncsi vagyok!:)

öszeírom:

-etetőszék, esetleg a szobába is adnak e egyet?

-kajamelegítés

-turmixgép?

-szobába vízmelegítő, vagy konyhába kérni melegítést

-kádas e a fürdőszoba

-azt tudom, hogy kiságyat kapunk


még valmai?

14. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 9. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:53
Mi tavaly amikor elmentünk nyaralni egész más volt, mert csak 2 éjszakát töltöttünk ott. És akkor még csak anyatejes volt a drága. Most már ő is élvezni fogja remélhetőleg. Kérdezzetek rá, hogy van e kismedence, amit ő is tud használni, van-e a környéken játszótér. Nekünk ezek is fontos szempontok voltak. A szoba legyen nemdohányzó! Mi most úgy jártunk, hogy a nemdohányzó szobákból már csak zuhanyzós volt, igy szoktatjuk a gyereket a zuhanyzáshoz. Nagyon tündéri volt, mikor legelőször betettem az üres kádba: kereste a vizet, nagyon csodálkozott :)))
2009. jún. 24. 12:50

Szia!

Ha wellness szálló, akkor biztosan van egy közös konyha is, ahol lehet melegíteni. Én kétszer voltam ilyen helyen, és a félpanzióban reggel és este is kimondottan babakaják is voltak. Volt tej, kakaó, sőt tejbegríz is, illetve ki voltak rakva üveges bébikaják is. Hova mentek?

12. **Rita** (válaszként erre: 7. - 8e8c2f0ee9)
2009. jún. 24. 12:48
Szállodai szobába nagy valószínűséggel nem visznek fel mikrót
11. rlibertas (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2009. jún. 24. 12:47
Köszi aranyos vagy!
10. csefi77 (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:47

Szia !Én egy wellnwss szállodában dolgozom.

Nálunk az a gyakorlat,hogy bármit szeretnél,melegíteni,akár éjjel ,akár nappal mindig megengedik az anyukának.De beszereztük még a tápszer melegentartásához szükséges melegítőt is,amikor valakinek szüsége volt rá.Kérdezz rá,mert szállodája válogatja.Egyébként mi is voltunk gyerekkel nyaralni,és eddig mindenhol,mindíg nagyon segítőkészek voltak.Ne idegeskedj előre.A legjobb,ha megkérdezel mindent telefonon,amire kíváncsi vagy!Jó nyaralást! :)

9. rlibertas (válaszként erre: 5. - 8e8c2f0ee9)
2009. jún. 24. 12:46

KÖszi.Igen arra gondoltam a fürdés tán mindegy, de akkor az sem, végül is ha zuhanyzós akkor azt utálja.Amúgy meg igen főzni si jobb lenne neki, de azt biztos nem tudok ott.Azért jó ötleteket kaptam köszi.

Az Uram szerint parázok, valahogy biztos megoldjuk,más dolgunk úgy sem lesz, de azért nem mindegy.

8. **Rita** (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:46

Biztos megmelegítik ha megkéred Őket.

A szobákban minibár szokott lenni.

Az apartmanokban van rendes hűtő meg felszerelt konyha

Az étlapon szerintem találsz olyan kaját amit egy másfél éves gyerek is megeszik.Sok helyen van gyerek menű is.

7. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 4. - 17dfdcec7d)
2009. jún. 24. 12:44
de minek megvenni, ha pl adnak a szállodában? Meg kell kérdezni. Amúgy meg amennyibe kerülnek ezek a szállodák, annyiért nyugodtan körbeugrálhatnak minket :)
6. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:44

Voltunk így nyaralni kisgyerekkel. Igaz csak egy szobában, nem apartmanban. A konyhások melegítették a bébiételt, nagyon segítőkészek voltak. Berakták a mikróba. Etetőszék sem kellett. Ahogy nézem már szinte minden vendéglőben van.


Ahova mennétek hívd fel őket és kérdezz rá ezekre a dolgokra. Inkább, minthogy elvigyél mindent a turmixtól kezdve és a végén kiderülne, hogy ők is tudtak volna kölcsönadni.

5. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:42
Szia! Ami felmerül benned, azt jobb tisztázni levélben a szállodával. Kérdezd meg van e pl elektromos vízmelegítő a szobában, azzal már egy kicsit ki vagy segítve, mert az üveges kaját forróvízbe tudod állítani. Kérdezz rá, hogy az étteremben van e gyerekek számára etetőszék. Problémás lehet, ha az egyikőtök ölében kell ülnie, miközben etetitek. Másfél éves gyerek sztem még kicsi ahhoz, hogy egyedül üljön egy széken.. Meg kell kérdezni, hogy tudnak- e babágyat biztostani a szobába. Fürdőkádas, vagy zuhanyzós a szoba, amit kaptok, ez sem mindegy, mihez van szokva a kicsi. MI is szállodába megyünk, de annyival könnyebb dolgunk van, hogy a kisfiam csak a darabos ételt eszi meg, ami pont ugyanúgy néz ki, mint amit mi is eszünk :)
4. 17dfdcec7d (válaszként erre: 1. - Rlibertas)
2009. jún. 24. 12:40
én biztos nem kérnék meg senkit,megoldanám magam.én úgy csinálnám,h vennék vízmelegítőt(2000ft)és magam melegíteném a gyermekem ételeit,viszek babavizet magammal,azzal se keljen időt fordítani,h csapi vizet melegítek,forralok,a Janának van olyan vize amit nem kell forralni,és a hipp-nek is.és autóba való vízforralót is lehet kapni.
2009. jún. 24. 12:39

Szia!Szép a kislányod!:D

Miért nem kérdezed meg a panzió recepcióján,hogy mi az amit tudnak Ők nyújtani.De egyébként elég segítőkészek,ha a gyerekkel megy az ember!Legalábbis én ezt tapasztaltam.

2009. jún. 24. 12:36
Vagy mindent nekem kellene vinnem?esetleg turmix gépet, stb.
2009. jún. 24. 12:35

Sziasztok!

Tapasztalatot szeretnék kérni.Nyaralásunkat úgy tűnik egy Wellness panzióban töltjük másfél éves kislányunkkal.Nem kifejezetten bababarát.

Az a kérdésem a gyakorlati teendőket hogyan oldhatom meg ilyen helyen?

Pl. etetés, főzni nem tudok, üveges kaját ha viszek neki hogy melegítem meg? a szobába lehet tőlük kérni mikrót vagy vízmelegítőt és akkor a melegvízbe felmelegíteném?vagy meg lehet kérni őket a konyhán hogy melegítsék meg?

Hűtő pl. lesz a szobába, de nem tudom lehet hogy csak az a mini bárhűtő.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook