Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Weblapot szeretnék - weblapot készítenék fórum

Weblapot szeretnék - weblapot készítenék (beszélgetős fórum)


1 2
16. d879a0c5b4 (válaszként erre: 14. - Babapiskotaa)
2009. nov. 20. 19:40

Jövő héten tudok mutatni nagy, adatbázissal rendelkező munkát (jelenleg feltöltés alatt áll, félkész munkával nem dicsekszem :) ), majd nézd meg és dönts,

Úgy gondolom, a tiéd is könnyen menne, addig itt egy alap mű: fantazytattoo pont uw pont hu


(Bocs, hogy így rakom be, de máshogy nem engedi :S)

15. babapiskotaa (válaszként erre: 14. - Babapiskotaa)
2009. nov. 20. 19:35
elvetemült gondolat??
14. babapiskotaa (válaszként erre: 13. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 20. 19:28
Igen ezért indítottam a fórumot. Az én tudásom annyira minimális,hogy... De bíztam benne találok olyat aki gyakorlás képpen jelképes összegért bevállalja.
13. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 10. - Babapiskotaa)
2009. nov. 20. 19:24
Vagy feltelepítesz egy portálrendszert, de hogy dizájnolni tudd, már ahhoz is kell jóval több tudás.
2009. nov. 20. 19:22

Van egy hétfőn elinduló webáruházunk és pár db egyszerű, alap weblap, de csak egy publikus.

De ez nem számít reklámozásnak? :)

11. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 10. - Babapiskotaa)
2009. nov. 20. 19:22

Vannak ilyen sablonok, de ahhoz már kell php tudás is. Ingyenes nem fogja neked megadni, amit kérsz.

Nem beszélve arról, hogy a keresők sem igen találnak rá.

10. babapiskotaa (válaszként erre: 4. - Mayalina)
2009. nov. 20. 19:20

Szia! Megnéztem, a második tényleg nem támad és jól is néz ki.

Nekem kicsit "extrém" elképzeléseim vannak. Olyan menü kellene ahol mondjuk van főkategória Csokik, alatta monjuk bocicsoki és még a bocicsokira is rá lehet kattintani, arról sok képet nézni. Meg jól jönne egy olyan funkció is ami ilyen kapcsolatfelvételi űrlap. Na ez már meghaladta az ingyenes weblapkészítők lehetőséeit, vagy az én képességem?

9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - Mayalina)
2009. nov. 20. 19:12
nincs mit.
2009. nov. 20. 19:09
nah, most beszéltem az új szerveresekkel. Mondták hogy előbb-utóbb lekerül, de épp most fogok webhelyfelülvizsgálatot kérni a googletól. Utána már nem lesz a bejelentettek között. Koszi hogy szóltatok! :)
7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Mayalina)
2009. nov. 20. 19:06
Elvileg rögtön le kéne, hogy kerüljön, szal mézz még szét rajta.
6. Mayalina (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2009. nov. 20. 18:58

Jajj!

A régi szerveren vírusos lett.

Áthozattuk egy másik szerverre, sőt, teljesen új lapot csináltam erre a domain névre, de még mindig bejelentettként van számontartva. Nyugi, már nem vírusos, csak gondolom idő, míg lekerül ez a bélyeg :(

5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. nov. 20. 18:51
a kertis az bejelentett támadó webhely.
2009. nov. 20. 18:46
hoppá nem is én írtam a szóközt, hanem ez az oldal javítja így ki :(
2009. nov. 20. 18:46

bocs, megszokásból szóközöket írtam a honlapok címeibe.

Helyesen a címek:

www.kipufogo-szeged.hu

www.kertikiegeszitok.hu

2. Mayalina (válaszként erre: 1. - Babapiskotaa)
2009. nov. 20. 18:40

Szia!

ÉN is honlapkészítésbe merültem bele nemrég.

Itt van két refereniamunkám:

www.kipufogo-szeged.hu

www.kertikiegeszitok.hu


A kipufogósat még régebben csináltam, a kerti meg még csak félig van kész. Itt még a menüt szeretném dizájnolni, és még galériát kell készítenem a termékekből. Egyenlőre csak pár termék képe látható az oldalon.


Neked miről kellene honlap?

2009. nov. 20. 17:52
Én zöldfülű vagyok a témában, de tegnap úgy határoztunk, hogy jól jönne egy honlap. Bújtam a fórumot és láttam hogy más is van ebben a cipőben. De ott volt a másik oldal, akik a segítségüket ajánlották fel. Az ingyen holnlapok között nem találtam meg a számításaimat, de úgy láttam van itt a hoxán olyan felhasználó is aki szívesen gyakorolna, vagy jól jönne neki egy referencia munka. Azért indítom a fórumot hogy itt a két oldal egymásra találhasson.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook