Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzás hatalma ész nélkül! fórum

Vonzás hatalma ész nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vonzás hatalma ész nélkül!

1 2 3 4 5 6
2012. máj. 14. 11:22

Mint minden dolog helyes alkalmazásához,a vonzás törvényéhez is kell némi ismeret és hit!

Ha nem hiszünk abban,amit csinálunk,miért jönne létre?

Ahoz,hogy a jót higyjük,ismerni kell mi nekünk a jó.Hogy müködünk?Az alternatívákat legalább gondolatban fel kell tudni épitenünk!

Univerzumunk csak azt tudja nyújtani számunkra, amit kérünk!


Ismeretszerzés->gondolat->elképzelés->kérés->megvalósulás.

18. 74f8c12b8e (válaszként erre: 6. - Hannapanni)
2012. máj. 14. 10:57

Igen..én is azt tapasztalom,hogy pontosan meg kell fogalmazni,és mélyen egyetérteni saját magunkkal,hogy valóban ez volna nekünk a jó.

Nekem is "kis " hiba csúszott a "megrendelésbe":én arra gyúrtam,hogy biztos megélhetésem legyen,nyugodt lehessek,hogy be vannak fizetve a számláim.Ez sikerült,csak nem én teremtem elő rá a pénzt, az még nem jött össze :(

17. 74f8c12b8e (válaszként erre: 15. - Bionet58)
2012. máj. 14. 10:52
Szerintem van,aki kívánja a negatív tulajdonságú embereket,mert az a helyzet ismerős számára,és mondjuk a mártírszerep a megszokott neki,és el sem tudja képzelni,hogy van harmonikus,egyenrangú kapcsolat is.De ehhez nem kell VT,hogy egy alkoholistát ,vagy más problémás embert bevonzzunk,az sokkal könnyebb:D nem kell hozzá listát írni,meg gondolkodni.
16. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Bemaor)
2012. máj. 14. 10:49

Szerintem még gyűjti a bátorságot,vagy a lendületet ahhoz,hogy bulizni menjen,ha már iylen sok éve nem volt.Hívd majd újra mondjuk 2-3 hét múlva,de addig is kapacitáld,és tudd meg pl,hogy egyáltalán tetszik-e neki az a bulizene,ahova mentetek volna.

Idő kell ahhoz,hogy az ember fejében határozottan összeálljona kép,hogy mit szeretne,és le is ülepedjen,szerintem ő most ülepíti.

15. bionet58 (válaszként erre: 10. - Eperke81)
2012. máj. 14. 10:24

Nekem is van egy ismerősöm, aki így jött össze a párjával, és csodálatos a kapcsolatuk.


Egyébként amit a cikk az elején írt, hogy senki sem kívánja az italos. stb, negatív tulajdonságú embereket. Hát tudatosan nem is. Hanem itt van az a fránya tudatalatti. Csak nézétek meg magatokat, meg a szülőket. Mennyi minden van, amit eltervez az ember gyereke, hogy másképp csinál, mint az anyukája. És mindent sikerült másképp tenni?


Hát így van ez a társ választással is. A fiamnál is tapasztalom. A lány az apjához hasonló, a fiú az anyjához hasonlót választ, sok esetben. Sőt nagy többségben.


Persze a vonzás törvénye a pozitív gondolattal, még nem hat. Pozitív szavakra, és tettekre is szükség van. Azaz a szemlélet megváltoztatására, mert a személyiségünk az változatlan, a szemléletünk változik.

14. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 12. - E676663877)
2012. máj. 14. 10:13
Nekem is,és fél éve tart...
13. cel (válaszként erre: 12. - E676663877)
2012. máj. 14. 10:12
Ez bizony nagyon is igaz, nem csak párkeresésre, de gyermekáldásra és munkahely keresésre is.
2012. máj. 14. 10:01

Egyébként biztosan sok mindenkivel megesett már, hogy lemondott a görcsösen akart dologról, lenyugodott, magára figyelt, eltelt némi idő, megváltozott egy kicsit, kiegyensúlyozottabb lett és meg lett az a dolog, amit azelőtt annyira akart. :D

Nekem így lett párom. :D

11. mortansen (válaszként erre: 1. - Bemaor)
2012. máj. 14. 09:57

Szép gondolat a segíteni akarás, de barátnődnek a párját neki, magának kell megtalálnia, baráti segítséggel, akár úgy, hogy a vonzás hatalmát gyakorolja.

Ha nagyot nem tévedek te egy kicsit szkeptikus vagy az ilyen megoldásokkal szemben, pedig a dolog csak úgy működik ha valaki hisz benne. Feltétel nélkül hisz benne. Bocsáss meg, a te nézeted más, kicsit hitetlen vagy és ezzel barátnődet "lehúzod". Hagyd, hogy úgy tegye a dolgát, ahogyan neki a legjobb. Hogy ez sikeres lesz vagy sikertelen, talán nem is fontos, a lényeg, hogy tanul belőle valamit.

A pár választás, már a nevében is benne van, választás és a választásra minden embernek lehetősége van.


Hogy vannak pasik akik ilyenek, vagy olyanok? Igen, nőkben is előfordul ilyen is olyan is:)


A vonzás törvénye nagyon érdekes dolog, érdemes tájékozódni felőle, nem csak egy ember írása alapján hozni ítéletet.


De igazából nem is értem, hogy miért baj az neked, hogy a barátnőd hisz ebben.Inkább támogasd ebben:)

2012. máj. 14. 09:52

Na , Bemaor, megtaláltad az összes egyént, aki hisz ezekben a dolgokban (köztük engem is :)). Lehet, hogy nem ilyen visszacsatolásra számítottál :)

Tényleg ne bosszankodj ezen, ha jó barátnő, tarts ki mellette és ki tudja, lehet, egyszer még téged is megérintenek ezek az ezoterikus dolgok.

9. e676663877 (válaszként erre: 1. - Bemaor)
2012. máj. 14. 09:50

Abban van valami egyébként, hogy az ember kisugárzása meghatározza a dolgokat. Ha a barátnőd elhiszi, hogy így működhet és megnyugszik, onthatja magából a pozitív energiát, ami vonzóan hathat.


Én annyit mondanék mg a helyedben neki, hogy ez nagyon jó ötlet, biztatnám, meg tanácsolnám, hogy legyen csinos mindig, a maga kedvéért, meg igényes stb. stb. Ha már ennyire bemesélte magának, hogy ez működik, akkor inkább erősítsd, mint gyengítsd.


Sok sikert!

8. secret! (válaszként erre: 5. - Eperke81)
2012. máj. 14. 09:42
Teljesen egyetértek Eperke81-el, működik a dolog, azonban nem így.
2012. máj. 14. 09:40

ha a szíve mélyén nem tervez változást az életében, akkor hiába rendeli meg az álompasit. ezekhez a "rendelésekhez" nagyon el kell mélyülni magunkban, hogy rájöjjünk mit is szeretnénk igazán, ezt nem lehet felületesen kezelni.

amúgy valóban működik. ha hiszel benne...

2012. máj. 14. 09:31

Még az sem baj, ha otthon ül, mert a NagyŐ-be akár a boltban belefuthat...


Amúgy pedig működik, mi a férjemmel kölcsönösen "megrendeltük" egymást. Ha rágörcsöl, azzal nehezíti. Mi is olyan helyzetben ismerkedtünk meg, amikor egyikünk agyában sem a pasizás-csajozás járt.

Egy barátnőm listát írt, be is jött egy-az egyben a fickó...csak a listáról lemaradt, hogy ne legyen nős... (ja azóta a srác elvált és szépen éldegélnek együtt)

2012. máj. 14. 09:20
Hm...ez egy érdekes történet. Kedves Bemaor, én úgy érzem, te nem nagyon hiszel ezekben a dolgokban :) Pedig működik! Ennek ellenére leszögeznék valamit: teljes mértékben igazad van abban, hogy ki kell mozdulnia, emberek közé kell mennie, mert az, hogy egy nap becsönget a nagy Ő, annak azért valljuk be, nem sok esélye van :) Szóval az arany középutat kellene megtalálnia, ebben teljesen egyet értek veled :) A pozitív gondolok erejét tényleg komolyan kell venni, én úgy gondolom, de csak ettől még senki élete nem változott meg. Ha ezt ő nem hiszi el neked, akkor maradjon a heti egy kávézás, hátha ott sétál majd el Prince Charming ;) Szerintem ezen ne bosszankodj, különbözőek vagyunk :)
2012. máj. 14. 09:20

Az egyik barátom feleséének az iker tesója is így gondolkodott. Egyszer csak eljött a pillanat 28 éves korában és összejött Józsival. A hölgyike olyan fordulatot vett, hogy mi sem gondoltuk. Nem tudtunk úgy elmenni kirándulni ,strandolni, hogy ne a bokorban, vagy a kocsiban kötöttek volna ki és nem a Józsi rángatta a leányzót :DDD


Igazi tüzes vadmacska lett belőle, vagy csak úgy érezte,hogy mindent, azonnal be kell pótolni.


Légy türelmes eljön a barátnődnél is a pasi, akitől beindul.


Apropó, csinos a lány? ;)

2012. máj. 14. 09:20

Tényleg van valami ilyen, már ami a pozitív gondolatokat illeti, a Nat Geo vagy valami más ismeretterjesztő futtatta, A titok néven, egy dokumentumfilm szerűség.


Annyi van benne minden esetre, hogy kitartást ad, csak az az oldala nem okés szm h ott ül egy helyben valaki, koncetrál és nem tesz semmit. Tenni is kellene...

2012. máj. 14. 09:11
vibrit kellett volna nem cicát
2012. máj. 14. 09:08
Oké-oké! Hiszek én is a pozitív gondolatok hatalmában, meg a "jó jót vonz"-ban, meg a többi ilyesféle dologban is. Na, de könyörgöm, van egy határ!! Ne veszítsük már el a fejünket teljesen, csak azért, mert valami marha neves szakértő azt írta abban a világalja lapban, hogy ezt így kell.

Ugrás a teljes írásra: Vonzás hatalma ész nélkül!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook