Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Voltál már úgy, hogy eleged volt a párodból, és úgy érezted nincs tovább? fórum

Voltál már úgy, hogy eleged volt a párodból, és úgy érezted nincs tovább? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
54. a9e1c02a7b (válaszként erre: 52. - Jay néni)
2008. nov. 3. 10:37
Vagy megígérik, aztán azzal le is zárult a dolog. Mert nálunk általában úgy volt. Megbeszéltünk dolgokat, ő megígérte, hogy igyekszik többet törődni a gyerekkel, aztán ment minden a régiben. No, de ez csak olyan pici dolog, mások problémájához képest, úgyhogy én nem panaszkodom.
53. 81002da781 (válaszként erre: 51. - 3a35a2b906)
2008. nov. 3. 10:36

Hááááááát, te sem nézel ki valami hű de beszélegetős odafigyelek a társamra pasi...


Különben meg minek kotyogsz bele a nők dolgába???

Miért nem keresel magadnak valami topicot?

Valami fikázzuk már le a nőket stb...

52. Jay néni (válaszként erre: 51. - 3a35a2b906)
2008. nov. 3. 10:30

Hmmmmmmmmmmmmmmmm

Ha a nőnek valami problémája van a kapcsolatban, a pasik 90%-a azt mondja, hogy hiszti, legyint egyet.

Pedig nagyon sok esetben nem hiszti, csak a pasik képtelenek beszélgetni, mert minek azt.

2008. nov. 3. 10:17
amúgy ez egy nagyon mocsok topic.......mindenki maga felett ítélkezzen és ha mégis para van a párjával beszélje meg vele és ne másokkal. gerinc kéne pár embernek meg bátorság
50. a9e1c02a7b (válaszként erre: 48. - 81002da781)
2008. nov. 3. 10:17

Hát, nagyon megértelek, bár tanácsom nem igazán van. Nálunk is így volt/néha van, hogy nem igazán foglalkozik apuci a gyerekekkel. Régebben mondtam neki, hogy játsszon már vele (akkor még csak egy volt), de nem igazán tudott mit kezdeni egy gyerekkel. Nem csoda, hogy egy idő után a gyerek is szinte idegenként tekintett rá. Akkor ez persze nem tetszett neki. Most, amióta nagyobb a gyerek, jobban el van vele, talán mostmár jobban érzi, hogyan kell egy gyerekkel foglalkozni, vagy jobban bele tudja vonni a saját teendőibe és úgy együtt jól elvannak. A gyerek is élvezi és együtt vannak.


Ez a háztartás, gyereknevelés, szexen top-on levés engem is kiakaszt néha, máskor meg jól viselem. Szerencsére nálunk azért anyukámhoz néha el lehet vinni a gyerekeket és addig ki tudok takarítani, úgy-ahogy utol tudom érni magam.


Sajnos, tanácsot adni én sem tudok, de érezd, hogy nem vagy egyedül. Ha ez segít valamicskét. :)

2008. nov. 3. 10:10
egyszerűen....sokat stresszelsz:D
2008. nov. 3. 09:37

Sziasztok,

Én nem lépni-kilépni szeretnék a házasságomból, csak tanácsot kérni tőletek.

Szóval van egy 110 éves felújításra szoruló házunk, segítségünk hozzá nuku (pénz, barát, család st), van egy 1,5 éves gyerkőcünk (azaz én GYED-en), van egy alkesz Apósom, és én pánikbeteg vagyok.


Namost a lényeg, hogy a férjem hajnali 1/2 5-kor kel dolgozni megy, és 1/2 15-kor jön haza. Mikor haza jön köszön, eszik, internet, és utána neki esik a háznak minden nap, nincs hétvégénk sem.

Én most már elég sokat verem a tam-tamot, hogy kellen némi családi élet, no meg foglalkozzon már a fiával.

Erre ő közli, hogy melózik bent a munkahelyén, utána itthon csinálja a házat, szerintem mikor legyen családi életünk?

Mivel pánikbeteg vagyok terapeutához járok, aki azt mondja szerinte a férjem kibújik a gyereknevelés alól, ezért tanítsam meg Apának lenni...


És itt jön a kérdésem hogyan tovább????

Egyre többször érzem már, hogy jobb a gyerekkel a férjem nélkül, ha itthon van csak idegesít a hülyeségével, hogy a gyereknek minden meg van engedve, a gyerek nem ekkor meg ekkor alszik, hogy nem bírom a lepukkant házat rendben tartani...


Ti mit tennétek?

Hogy csinálnátok, hogy gyereket neveltek, közben próbáltok rendet és tisztaságot tartani egy olyan házban, ami sehogy sem áll, főztök, mostok, közben rosszul vagytok a pániktól, Apát kelle nevelni, és este az ágyban még buja nőként kellene viselkedni...


Szóval ti hogy csinálnátok, mert nekem lövésem sincs!!!


Üdv

Barack

47. mama_gold (válaszként erre: 23. - Cinka)
2008. nov. 2. 22:41

hasonló cipőben járok, mint Cinka:-((

volt egy válásom, onnan hoztam egy fiút, ez a második házasság, ahol van egy közös fiú + egy jött az ő előző feleségétől menet közben:-(

Nekem is ez a gondom, hogy a gyerekek sérülnek, ezért nem merek lépni... sokszor annyira elegem van...néha meg olyan boldog vagyok...nem értek semmit...hogyan tovább??? csupa bizonytalanság az élet.Sokszor én is ott tartok, hogy nem akarom magamat hosszútávon feláldozni. De egyedül sem könnyű...

2008. márc. 13. 20:03
persze :)
2008. márc. 13. 19:51
volt már ilyen, úgy éreztem nincs tovább, és aztán mégiscsak volt és jó hogy nem döntöttem elhamarkodottan, mert boldog vagyok.
44. supin
2008. márc. 12. 13:39
Ilyen mindig van és még lesz is...Házasságban ,együttélésben nem igaz,hogy sosincs probléma..
2008. márc. 12. 11:45
Nagyon sokszor !:))) De Ő kimagyarázza a problémákat is !:)))
2008. márc. 12. 11:34
Nálam ez van most, megbeszélni nem lehet vele, mindentől elzárkózik. Talán, már is törődöm vele. Eggyütt vagyunk, de mégis külön.
2008. márc. 12. 10:54
Hajjjajjj!
2008. márc. 12. 10:01
Most is ez van.
2008. márc. 12. 09:53
Haj ja de még hányszor nehéz szóra bírni egyáltalán nem szeret beszélni arrol amit érez.
38. supin
2008. febr. 8. 11:44
A se vele se nélküle pároknak ,mi is ilyenek vagyunk elég nehéz. Nekem a párom nehezen nyilik meg. Zárkózott tipus.Gondolhatod milyen nehéz volt mindig rávenni az átbeszélésre. Megéri...Valóban számolni kell tizig és utánna megszólalni...
37. a4cf17146e (válaszként erre: 34. - Lengyelnehajni)
2008. febr. 8. 09:49
Ennek örülök és biztos mindenki örül! Türelmesnek kell lenni, de úgy hogy ne csinljon senki belőled kismajmot. Erre én is annyira odafigyelek, hogy talán túlságosan is időnként. Azt szokták mondani a harag rossz tanácsadó, először le kell higgadni, mielőtt elhamarkodott döntést hoznánk. Azt is szokták mondani, hallgass az eszedre! Én nekem ez nehezemre esik, így mindig a szívemre hallgatok, eddig nem bántam meg, mindig jóra fordultak a dolgok. Azt hiszem én az eszetlenségemet könnyebben túlélném, mint a szívfájdalmat.
36. supin
2008. febr. 8. 07:39
Ja Ja , DE ilyenkor leülünk és átbeszéljük
2008. febr. 8. 06:34
Velem előfordult,de akkor megkell beszélni a dolgokat,és rögtön nem látjuk olyan sötéten,persze ha nincs komolyabb probléma!
2008. febr. 7. 20:46

Nagyon köszönöm mindenkinek,hogy ennyit írt.Nem akartam senkinek se rossz pillanatokat okozni.Tisztában vagyok vele,hogy mindenkinek megvan a maga baja,és nem mindig tuti egy kapcsolat.

Mi a se veled,se nélküled párok közé tartozunk.Úgy érzem sikerült most annyira átbeszélni a problémákat,és érdemes dolgozni azon,hogy a jövőben együtt maradjunk.Aztán ki tudja mit hoz a sors.

2008. febr. 5. 22:27
Hajni, gondoltad, hogy másfél óra alatt ennyit pofázunk??? :)))))
32. a4cf17146e (válaszként erre: 30. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 5. 22:20
Na, ez az! Ilyenkor aztán magába száll az ember, hogy mi lehet a baj ha jönnek a viták. És mennyivel bölcsebb választ szül megoldásként, nem ám ordítok, hogy te is vissza ordíthass! Egy biztos, piszok nehéz értelmes, normális, józan gondolkodású pasit kifogni. De lehet a pasik ugyanezt gondolják a nőkről
31. 3dd0ff39ce (válaszként erre: 24. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 5. 22:18

A gyereknek is érdeke a béke és a nyugalom, sőt leginkább az övé. Ha mind a két szülő szereti a gyerekét, akkor a törődés, odafigyelés és a szeretet átsegíti a problémákon.

Ma már az én fiam, majd 24 évesen azt kérdezi, hogy bírtad? Így...

De mit kezdek 50 évesen, mozgássérültségem miatt leszázalékolva? Kinek kellek én már?

Na jó, nem panaszkodom, Megyek aludni.

Jó éjszakát mindenkinek!

30. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 28. - A4cf17146e)
2008. febr. 5. 22:14
a mostanit viszont nem tudnám hagyni elmenni...akkor hagytam,ha fájt is...most küzdenék érte.Mármint a jelenlegiért
29. a4cf17146e (válaszként erre: 27. - 1366d1807f)
2008. febr. 5. 22:13
Ezt én is hallottam már valahol. Pedig előfordult már ám. Csak ilyenkor a férjem a reggelt kezdi úgy, mintha ő lenne a mézesmaci.
28. a4cf17146e (válaszként erre: 26. - Ccd9bb7d17)
2008. febr. 5. 22:10
Hát bizony ez a másik fele.
27. 1366d1807f (válaszként erre: 25. - A4cf17146e)
2008. febr. 5. 22:08

De jó neked!


Persze minden házasságban vannak szerintem viták és veszekedések, mert biztos, hogy elkerülhetetlen. De nem mindegy, hogy min vitatkoznak. És hogy ki tudnak-e békülni utána.


Nekem azt mondta mindig a nagymamám, hogy este nem szabad haraggal a szívedben lefeküdni.

26. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 25. - A4cf17146e)
2008. febr. 5. 22:06
én maradtam volna,ő volt aki nem...aztán túléltem és újrakezdtem,és most már örülők hogy akkor ő így döntött...Viszont én akkor nem léptem volna ki belőlle...nem tudom mi múlik el...bárhogy is látom most már kivülről,míg együtt voltunk nem láttam ezeket a dolgokat...valahogy még működött a varász bennem...
25. a4cf17146e (válaszként erre: 20. - 1366d1807f)
2008. febr. 5. 22:03

Nehéz téma ez nagyon. Főleg ilyen sok negatív estet elolvasva. Valahol ott kell pedig odafigyelni, ahol a vasat ütjük és amikor még forró. Akkor még lehet korrigálni a hibákon, minden vas alakítható ha még forró, persze türelem kell hozzá, mert hol erre formálódik, hol meg arra, kovács legyen a talpán, de hát aki vasat üt és nem gyúrmát gyúr, annak nehezebb.

Valyon mi múlik el, ha már nem akar valaki a kapcsolatban maradni? Nálam valahogy a csodálat a férjem iránt nem akar megszűnni, akkor is ha időnként kihoz bizony a sodromból!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook