Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Voltál már talpmasszőrnél?Tapasztalatokra és véleményekre van szükségem. fórum

Voltál már talpmasszőrnél?Tapasztalatokra és véleményekre van szükségem. (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 11. 17:52
Én most kezdtem el járni, kétszer voltam, heti egyszer megyek. Minden problémámat kitapintott, szóval nem humbuk. Jól esik a masszás, habár ahol probléma van ott fájni szokott, de kibírható.
6. Cszsuka (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2010. ápr. 11. 17:45
Én az vagyok. Mit szeretnél tudni?
5. lilluska25 (válaszként erre: 4. - Pikkerpuko)
2010. ápr. 11. 17:39
te mennyiszer voltál???
2010. ápr. 11. 17:26

Én heti egyszer járok. Nekem a talpmasszőr mondta, meg kerek perec, hogy a vastagbelemmel van probléma. Ami nagy segítség volt, mert a dokikban nagyot csalódtam, nem tartom sokra őket. A gyógyszeripar emberei csupán... Szóval azóta már rendbe is tettem magam. Meggyógyítani a masszőr sem fog, én sokat kutattam azért, hogy rendbe jöjjek.

Mi a problémád?

2010. ápr. 11. 17:26

Szia!

Én 2 hetenként megyek 1x.

Szeretek nagyon menni és tényleg kitapint minden problémát.

Ha van vmi gebasz valahol akkor azon a részen fáj a masszírozás.

2010. ápr. 11. 17:22

én igen de drága volt sajna és abbahagytam

biztos hpgy jó hisz állitolag azoknál a pontoknál ahol bajvan,beindul az energia stb és a szervezet magát gyogyitja ,énsem értem miért.

de vigyázz.nagyon fáj...



nekem az elsö alkalom kegyetlen volt,persze mivel olyan pontokhoz ért amivel van volt bajom,gyomor,nöi oldal stb....

pár alkalom után már kevésbé fájt,de nemtudom mennék e ujra,,,

nem rossz valoban de kitudja mennyiszer kell menni mire minden rendbejön,

2010. ápr. 11. 17:19

Hányszor szokás menni egy hónap alatt??

Tényleg minden úgy van ahogy mondják??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook