Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valakinek császáros szülése és egyben petevezeték elkötése? fórum

Volt valakinek császáros szülése és egyben petevezeték elkötése? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 29. 10:04

Szia!


Nekem tavaly májusban volt a császárom, és mivel ez volt a 3. császármetszésem, fel is ajánlotta a dokim, hogy a mütéttel egyidőben meg is csinálja az elkötést, mivel több gyereket nem akarok, és 3 császár után nagyon veszélyes lenne megint teherbe esni.

De az csak akkor csinálják, ha már van 3 gyerek, és ha császárral születtek, akkor kérdést nem képez a mütét.

Külön pénzbe igy nem került,és kb. 15 percel tartott tovább a mütét.

2011. márc. 29. 10:03
Nekem nem volt,de egy ismerősömnek a harmadik császár után volt. Előre megbeszélték hogy megcsinálja az orvos "ha már ott van" és ha jól tudom 10E ft volt :)
5. beata21bea (válaszként erre: 3. - Annácskaa)
2011. márc. 29. 10:03
Kár... köszi
2011. márc. 29. 10:03
...és persze,előre meg volt beszélve az elkötés.
2011. márc. 29. 10:02
uf,nővéremnek az volt 5.baba után. Részleteket nem tudok viszont!
2011. márc. 29. 09:57
Ha igen, kérlek, osszátok meg velem, hogy zajlott. Előre meg volt beszélve a dokival, hogy császár lesz és közben a petevezetéket is elköti? Vagy hogyan történt? (Árak, részletek...? ) Köszönöm!
2011. márc. 29. 09:56
Volt valakinek császáros szülése és egyben petevezeték elkötése?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook