Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valaha valakinek jó tapasztalata is az sztk-s fogászattal? fórum

Volt valaha valakinek jó tapasztalata is az sztk-s fogászattal? (beszélgetős fórum)


1 2
5. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Roni24)
2009. júl. 10. 23:53
sztkba rendesen akár gyökérkezelnek is???ok lehet,de ott sintérek vannak ,nekem elegem volt,egyszer nagyon elbasztak vmit..
4. Roni24 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. júl. 10. 23:50

Rossz orvosnál jártál!

Én annó mikor fájlaltam a fogamat sztk-ba mentem, mert szintén nem tudtam/tudom megengedni magamnak a maszek fogorvost!

Akkor én kértem, hogy húzzák ki a fogamat, de a doktornő azt mondta szó sem lehet róla, meg lehet azt még menteni!

Gyökérkezelést csinált, hozzáteszem érzéstelenítőt nem adott, mert akkor még kicsi volt a fiam és szoptattam! Nem volt elviselhetetlen, de fájt! Viszont mindig türelmes volt, és igyekezett kímélni, amennyire csak lehetett! Ha már nagyon fájt, adott mindig egy kis időt, míg összeszedem magam! Nem csapta össze, hetekig kezelte a fogamat, gyógyszerezte, tisztogatta!

Én meg voltam vele elégedve nagyon!

3. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Lilluska25)
2009. júl. 10. 23:33
Nem mindenhol olyanok. Mondd meg, hogy nem szeretnéd kihúzatni..A fogmeder gyulladás nem sztk függvénye. Én az itteni legdrágább fogorvosnál voltam hétfőn-húzatni. Tegnap újból ki kellett tisztítani a gyulladt sebet, mert begyulladt. (egyébként nem fájt) de ez szerencse kérdése is.
2009. júl. 10. 23:29
Én csak rosszat tudok mondani. Nálunk még a köszönés sem tartozik bele a TB-s ellátásba.
2009. júl. 10. 23:18
mivel nincs pémzem maszekra lehet oda kell mennem ujra,de legutóbb is,ugy kihúzták a fogam ott,hogy fogmeder gy. kaptam,1 hétig alig éltem.hozzáteszem bunkók is stb,gondolom ha ujra megyek ,megsem mentenék a fogat,max kihuznák ez igaz???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook