Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már kullancs csípésed? fórum

Volt már kullancs csípésed? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. 754c7e07c3 (válaszként erre: 5. - Fe6fe7671f)
2008. máj. 18. 18:27

2 hét alatt kiderült, hogy Lyme-kórt kapott?

De furcsa. A doki a kórházban azt mondta, nagyon nehéz kimutatni még akkor is, amikor már piros kör van a helyén. Sajna a gyerekemen volt egy a hajas fejbőrön, nyakszirtnél, és mivel nem vettük észre, pedig én mosom a haját, így megszívta magát rendesen. Utána egy hónapig hordtam ellenőrzésre.

2008. máj. 18. 18:21
Nagybátyám hívott. A kullancstól Lyme-kórt kapott. Hatalmas adag gyógyszert kell szednie. Ez most történt 2 hete, Bp., II. kerületében lakik, a kertben szedte össze a kullancsot.
2008. máj. 18. 17:33
Igen, többször is. Egyszer a lehető legintimebb helyen! Apááám, mire kiszedtük az asszonnyal ketten! Hát nem volt semmi.:D
2008. máj. 18. 17:26
Bennem kétszer volt. Egyszer még fiatalabb koromban. Pont a konyékhajlatomban. Olyan volt mindtha be enne varasodva egy seb. Montam reggel anyáéknak és elvittek orvoshoz. Az meg ki akarta szedni tűvel, de beletört a feje. Aztán nem lett semmi. Mondta az orvos hogy majd magától kilökődik ha minden jól megy. Ha meg nem akkor menjünk vissza.
2008. máj. 18. 17:22
Még nem volt,és csak reménykedni tudok,hogy nem is lesz,mert a kutyáim ki sem mennek a kertböl,és mégis találtunk bennük kullancsot.
2008. máj. 18. 15:35

Tegnap fordult velem elő először életemben,hogy egy kullancsot találtam a combomon.

Nem volt csipeszem,amivel kivegyem,ezért készülődtem,hogy megyek a patikába és veszek egyet.

Mire összekészültem,a nadrágom szára valószínüleg ledörzsölte rólam a kullancsot. Jól tele volt vérrel.A fejét nem találtam a csípés helyén,remélem,teljesen kijött belőlem,és nem lesz semmi bajom. Ki mit gondol erről?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook