Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már, hogy megbántottak itt a Hoxán, hogy miért indítasz fórumot? fórum

Volt már, hogy megbántottak itt a Hoxán, hogy miért indítasz fórumot? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. máj. 13. 10:34

Engem sem. Ha valami kérdésem van, azt szoktam csinálni, hogy beírom a keresőbe a kulcsszót, és szinte mindig kidob valamit. Ha egy olyan fórumon teszem fel a kérdést, amihez már rég nem szóltak hozzá, megpróbálkozom, és ha nem jön válasz, akkor esetleg indítok új fórumot. Persze volt már olyan, hogy rákerestem, de nem találtam meg, pedig volt egy pár fórum az én témámban, csak az a kulcsszó nem jutott eszembe.

Egyébként komolyan megbántottak, vagy csak megjegyezte valaki, hogy ilyen fórum már van, minek újat nyitni? Nem mindegy.

2009. máj. 13. 10:33
Nekem is mondták már, hogy már volt ilyen fórum, de akkor még kezdő hoxás voltam ( kicsit még most is) , amúgy még nem bántottak meg,de ez benne van. A lényeg, hogy te tudd, hogy miért tetted fel a kérdést, végül is akik nem akarnak ne válaszoljanak, vagy te ne foglalkozz velük. Mostmár előtte rá keresek a témára, de van hogy ott sem kapok választ illetve az utolsó hozzászólás 2008- ban volt. Akkor mi esélyem van, hogy bárki is nézegetni fogja, vagy válaszolni fog?
2009. máj. 13. 10:33
Nem kel vele foglalkozni,ez olyan mint az élet van aki be jön van aki nem.
2009. máj. 13. 10:32
Ne foglalkozz vele!:-)
3. bared (válaszként erre: 1. - 413ecaf526)
2009. máj. 13. 10:30
Ne hagyd magad! Én is látom, hogy van 2-3 olyan nick, ami folyamatosan rombolni akar több fórumon, ezeken át szoktam nézni, és nem ragálok rá...akkor idővel lekopnak...
2009. máj. 13. 10:29
Szia! Engem szerencsére még nem bántottak meg!
2009. máj. 13. 10:27
Engem,igen.Az egyik .... név alatt igen meg bántott,hogy miért kel mindig uj fórumot indítanom.Most ezt csak kíváncsiságból tettem fel,hogy mással megtörtént-e?Elvette a kedvem a fórumtól ez az illető.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook