Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt köztetek olyan, akinek csak később mutatta ki a terhességet a teszt? fórum

Volt köztetek olyan, akinek csak később mutatta ki a terhességet a teszt? (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. 3a5c305959 (válaszként erre: 41. - Gotoau)
2014. aug. 4. 21:58
Ha eljutsz a 12. hetig onnantol mar komolyan veszik a dolgokat. A fertozestol ne felj annyira mert eleg ritka. Meg ha ne adj isten el is vetelsz akkor nagy esellyel kiurit mindent a szervezeted. De egy pici rozsaszin meg nem azt jelenti hogy el fogsz vetelni!
41. gotoau (válaszként erre: 40. - 3a5c305959)
2014. aug. 4. 20:48

Hú ezt jó tudni, köszi.

Fura hogy ez itt ennyire jellemző, hogy ki is találtad melyik országból írok :) bár nem Anglia hanem Skócia, de szinte mindegy is. Én is úgy vagyok vele, ha mennie kell most akkor menjen, csak a komplikációktól félek illetve attól hogy az itteni sügér orvosok valamit nem vesznek észre vagy félvállról vesznek. Na de majd meglátjuk mi lesz

40. 3a5c305959 (válaszként erre: 39. - Gotoau)
2014. aug. 4. 20:39
Magyarorszagon bent tartanak de mas orszagokban mashogy csinaljak. Angliaban a 12. hetig nem tartananak bent valakit akinek egyertelmuen nincs mehen kivuli terhessege. Sajnos ilyenkor a "megvarjuk hogy a termeszet dontse el" hozzallas van. Az elso trimeszterben teljesen szokasos hogy hagyjak a noket maguktol elvetelni (nekem meg uh-ot sem csinaltak pedig kertem tobbszor is). Szoval annyira itt nem paraznak a fertozestol. Ha pl belazasodsz akkor nyomas az ugyeletre de egyebkent eleg ritka.
39. gotoau (válaszként erre: 37. - BlueJasmine)
2014. aug. 4. 20:31

Köszi szépen a válaszokat

Hát jó orvost választani nehéz lesz, nem Magyarországon vagyunk, akkor nem is aggódnék :) Szóval az itteni barátnőm vetélt el úgy hogy erős vérzéssel bementek a korházba ott kapott valamit, aztán végül otthon vetélt el. Nem tudom hogy ezt otthon is így csinálják vagy azért bent tartanak? Nekem ez nagyon furcsa hogy haza küldték. Igen még annyira korai az én esetemben hogy bármi lehet a folyás, a görcsöket még érzem enyhén. Azt csinálom hogy várok pár napot hogy mi történik, közben érdemes még egy tesztet csinálnom? Ha erősödik a vérzés akkor elmegyek a dokihoz. Itt sajna úgy van hogy előbb háziorvos (aki kiguglizza a tünetek alapján hogy mi bajod lehet, bíztató...) aztán beutal nőgyógyászhoz szóval nem egyszerű. Arra van esély hogy esetleg rosszul leszek, vagy ha már ez egy vetélés akkor szövődményétől valami bajom lesz, ilyesmi?

38. 3a5c305959 (válaszként erre: 36. - Gotoau)
2014. aug. 4. 20:23

Sajnos nem azert vetelt el a baratnod mert hazakuldtek hanem mert valami nem volt rendben. Nalunk 12 hetes korig csak a surgossegin latnak el ha bajod van. :-(

Pici rozsaszin meg nem annyira gaz, bar az en tapasztalatom az hogy semmilyen koraterhessegi verzes nem jo jel. De a statisztika szerint a nok negyede tapasztal valamilyen foku verzest terhesseg alatt es szul egeszseges gyereket. Remelem veled is igy lesz!

37. BlueJasmine (válaszként erre: 36. - Gotoau)
2014. aug. 4. 20:15
Igazából jobban is jársz szerintem,ha nem vizsgál 8 hetes korodig, mert a vizsgálattól is elvetélhetsz (ahogy megpiszkál),mert ilyenkor a hüvelyi ultrahang játszik csak. Max ha elmondod a tüneteket ír fel olyan gyógyszert,ami "nem hagyja hogy elvetélj". De ha még nem volt spontán vetélésed,nem hiszem hogy egyből erre fognak gyanakodni,csak ha huzamosabb ideje próbálkoztok,és nem jön össze. Egyébként szerintem ne stresszelj rajta, pici rózsaszín az ok. Ha erősödik a vérzés,akkor menj orvoshoz,mert lehet vetélés, és ha marad valami benn,akkor annak lehet súlyos következménye,vagy méhen kívüli,stb... De ne gondolj egyből a rosszra. Azért hogy 12 hetesen hazaküldik,az nem oké... Sajnos nagyon idióta orvosok rohangálnak "szabadlábon"... Válassz jó orvost még most!
36. gotoau
2014. aug. 4. 19:59

Sziasztok

Én tegnap csináltam találomra egy tesztet és egyből pozitív lett. Rendszertelen a mensim de kb 33-35 nap és most vagyok a 38-on, és ugye tegnapi teszt szerint terhes. Utolsó mensi első napja június 28 volt. Mindig nagyon erős görcseim vannak, hányinger, hasmenés, hányás. Most viszont ma elkezdett görcsölni enyhén a hasam és pisilés után picit rózsaszínes a papír, nem darabos. Ez most akkor mi? Ez lehet normális? Nem parázok rá csak jó volna tapasztalatokat hallani mert egy olyan országban élek ahol a doki 8 hetes korodig szó a sem áll veled. A barátnőm 12 hetesen otthon vetélt el mert hazaküldték. Szóval vélemények, mire számítsak?

Üdv

go

2014. aug. 4. 10:05
Bocsi,nem 7,hanem 2 :D
2014. aug. 4. 10:05
Nekem is hasonlóan volt. Már nem emlékszem pontosan,de legalább 7 hete késett,amikor pozitív lett a teszt. Én valami nőgyógyászati problémára gondoltam, mikor nem jött meg (és nagyon fájt a hasam),kértem orvoshoz időpontot, de csak 2 hétre rá tudott adni,és mielőtt elindultam még csináltam egy tesztet,és pozitív lett :)
33. heni7684 (válaszként erre: 32. - 3a5c305959)
2014. júl. 30. 10:00
köszönöm! :)
32. 3a5c305959 (válaszként erre: 31. - Heni7684)
2014. júl. 29. 21:47
A kislanyom ugy fogant hogy 27-ere vartam a menzeszem, nem jott meg es ereztem hogy valami fura. 31-en szilveszter volt es nem kivantam az alkoholt ami nagyon fura volt. Aztan teszteltem minden nap de 8-an lett eloszor pozitiv. Kiderult hogy karacsonykor fogant a kislanyom :-)
31. heni7684 (válaszként erre: 30. - Moki-kopi)
2014. júl. 29. 21:37
szia,bocsanat telefonrol irok nincs ekezet. te akkor vedekeztel vagy terveztetek babat? azota nem teszteltem,varok meg mert szeretnek biztosra menni... koszi hogy leirtad hogy letezik meg ilyen es nem vagyok egyedul ezzel <3
2014. júl. 29. 16:17
Szia! nekem szeptemberben volt ilyen, hogy volt ovum és amikor meg kellett volna jönnie, újra ovum volt... 11. napi tesztelés még nagyon korai, sokaknak még nem mutat semmit, azóta nem teszteltél?
2014. júl. 29. 11:40
Ja és hőhullámaim is vannak, meg hihetetlen alvás igényem. Remélem, hogy nem csak bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket....
2014. júl. 29. 11:37

Sziasztok! Jó régen nem írt ide senki, de nekem most ez a téma aktuális.

Nagyon furcsa ami történt velem.

36 naposak a ciklusaim, írom és mindig napra pontosan jön meg. Mégis most, aznap amikor meg kellett volna jöbbie, helyette ovulációm volt!!! Éreztem is, de a nyákom is olyan volt, kijött egy nagyon erős folyás, tojásfehérje gumiszerű. Utána 3 napig nem védekeztünk, és azóta nem jött meg. Most gyakorlatilag az ovuhoz képest 18 napja, a 3 napból az utolsó napi szeretkezéshez képest 14 napja késik. Szombaton teszteltem egy negatívat, az volt elvileg a 11.nap. A legérzékenyebb tesztet vettem.

Hányingerem van, érzékenyebb lett az ízlelésem, szaglásom, izzadok sokat, ami eddig nem volt jellemző, és sűrűn járok pisilni. És ami a legfontosabb: az érzem, hogy babát várok!!!!

Szerintetek lehetséges??? Mit gondoltok? Mikor teszteljek újra?

2011. dec. 13. 07:08
Második gyerkőcnél már több mint 2 hetet késett és csak a legdrágább teszt mutatta,az is csak halványan!
26. gatto4
2011. dec. 12. 23:36

Szia!

A második babánál aznap hogy meg kellett volna jönnie teszteltem és negatív lett. Csak két héttel később teszteltem pozitívat, szóval ott nehezebben mutatta a teszt, de hogy miért...

2011. dec. 12. 23:33
Nekem bő 2 hét csúszás után -úgy hogy 34-36 naposak voltak a ciklusaim- mutatott ki egy halvány csíkot. 5 hetes voltam, mikor három pozitív teszt után egyből dokihoz mentem.
2011. dec. 12. 23:10
nekem masnap mutatta ki a teszt akkor is halvany volt....
2011. dec. 12. 22:38

azt hiszem, ezek után megvárom a 40.napot...addig vagy megjön vagy kiderül, hogy van baba...:)


köszönöm mindenkinek!

2011. dec. 12. 22:29
5 gyerkőcből 4 szer negatív volt a tesztem... de mind az 5 megszületett :)
2011. dec. 12. 22:24
Én 6 hetes várandósan negatívat teszteltem, 12 hetesen csináltam legközelebb akkor lett pozitív csak, így csak akkor mentem dokihoz aki már szívhangot is hallott. Kisfiam most 17 hónapos. Ennyit a tesztekről...
20. Laguna80 (válaszként erre: 15. - Anig82)
2011. dec. 12. 22:16
ez durva..
19. Laguna80 (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2011. dec. 12. 22:16
de jó lenne, ha nálam is igy lenne!:))
18. Laguna80 (válaszként erre: 17. - Anig82)
2011. dec. 12. 22:15
ez igy van amúgy..de én egyiket sem ettem vagy ittam mostanában:)
17. anig82
2011. dec. 12. 22:09

Szerintem menj el egy UH-ra, front miatt nem hiszem, hogy késik:)

A b.nőm eyébként állítja, hogy a sok citromos teától és a szőlőtől kitolódik amenzesz:), de ez nálam nem jeletkezik, szóval nemudom:)

2011. dec. 12. 22:08

Nekem még akkor se mutatta ki amikor már jó pár napot késett, 3 negatív tesztem volt, én mégis tudtam, hogy terhes vagyok és igazam is volt:-)


Bár az UH se mutatta elöször egyértelműen, mert előtte voltam vécén és teli hólyaggal kell bemenni az UH-ra. 1 hét múlva vissza kellett mennem. Mivel biztosan tudom a fogantatás időpontját, január 17, csak március 2.-án mutatta ki az UH.

15. anig82
2011. dec. 12. 22:05

Hogy mennyire nem pontos egy teszt, példa az anyukám:

6 terhesség, 3 vetélés=3 élő gyönyörű:))) gyerek.

A középső már mozgott!!!! a teszt (kórházi, vérből készített) negatívat jelzett.., no comment (édesanyám egyébként eü. dolgozó...)

14. Nikk_1982 (válaszként erre: 11. - Laguna80)
2011. dec. 12. 21:41
Szerintem próbálj ki egy másik félét is. A netes cuccok nem mindig megbízhatók
2011. dec. 12. 21:16

azért furcsa a dolog, mert voltam dokinál uh-n és mondta pár nap múlva ovulálok...a 14.napon valóban megvolt az ovu..viszont, ha nem termékenyült meg a petesejt, akkor a nyálkahártyának 14 nap múlva le kell válnia, nem?


ma hivtam a dokimat, azt mondta, hogy lehet a front miatt késik..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook