Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafone-nál keret túllépés miatti korlátozás fórum

Vodafone-nál keret túllépés miatti korlátozás (beszélgetős fórum)

1 2
2011. márc. 28. 09:40

No kiderült a turpisság!


Aki új előfizető, az az első 3 hónapban csak 16.800.-Ft értékben telefonálhat, mert ha ezt meghaladja, akkor hóközi befizetést kell tennie.

Ez a határérték a 3 hónap eltelte után emelkedik.

Azt a választ kaptam, hogy ez azért van így, mert "be akarják állítani a telefonálási igényeimet"

Köszönöm, ez valóban sikerült!


Állítólag ez benne van a szerződésemben, amire gondolom burkoltan utalnak, mert én nem emlékszem rá.


Közöltem velük, hogy ezek után biztosan nem fogom igénybe venni a külföldi telefonálási lehetőséget, de örüljenek annak, ha egyáltalán nem mondom fel a szerződésem.


Tehát új ügyfelek, csak óvatosan!

2011. márc. 28. 07:07
Sziasztok..elképesztő:S nekem ezért nem kell előfizetéses telefon..:S
11. Anika70 (válaszként erre: 10. - A0c1361e44)
2011. márc. 28. 06:39

Hát ez az!


Én sem tudtam róla, de ma felhívom őket, csak hétvégén amikor egyirányusították a telefonomat nem tudtam senkivel beszélni, mivel csakis munkanapokon lehet őket elérni.


Jó kis vicceik vannak ugye?

2011. márc. 28. 06:21

Hóközi befizetés????

Ilyet sosem kértek a 11 év alatt. Pedig aztán nem alacsony a havi számlánk, igaz nem is túl magas. 4 készülék van az előfizetésünkön.

Mi kértünk emelt dijas sms korlátozást, azaz nem küldhetünk fogadhatunk, mivel egyszer a fiam regisztrált valahová neten, ahol megadta a telefonszámot és onnantól kezdve hónapokig kapott egy csomó sms-t, ami miatt a számlánk 10-20 ezerrel több volt. És csak igy tudtuk megállitani.

9. Anika70 (válaszként erre: 8. - Anika70)
2011. márc. 28. 06:15

Egyébként egy fillér számlatartozásom nincs, csupán azt követelik, hogy tegyek hóközi befizetést, pedig még számlát sem kaptam és csekket sem.

Jött egy sms, hogy bankautomatán keresztül, vagy interneten keresztül utalhatok....

8. Anika70 (válaszként erre: 7. - 06bfdda89d)
2011. márc. 28. 06:14

Én nem örülök ennek, de megkérdezem a cégemet,hogy ők tudnak-e ilyesmiről.


Nekem 17.500.-Ft-nál állították le a kimenő hívásaimat.

Talán neked még soha nem haladta meg ezt az összeget, azért nem történt ilyen.


Ez nálam könnyen összejön, hiszen a Férjemet hívom Németországban.

Hát most Ő sem tud elérni és én sem!

KÖSZÖNÖM VODAFONE!

7. 06bfdda89d (válaszként erre: 1. - Anika70)
2011. márc. 27. 23:59
Én ilyennek totál örülnék.A múltkor érdeklődtem személyesen is,telefonon is,hogy mi a lehetőség,én szeretnék ilyet beállíttatni,közölték,hogy ilyen nincs.Amíg pereg a számla,addig pereg.Te neked mivel sikerült elérned?:( Ha megtudsz valamit,írd már meg,hadd legyek én is renitens,aztán korlátozzanak!
6. 9bbc382386 (válaszként erre: 4. - Anika70)
2011. márc. 27. 23:34

Írisz jól írja :)

Az hogy te nem tudod attól még aki megkötötte annak tudnia kellett a korlátozást.

2011. márc. 27. 21:53

De akkor ezt a céged szabta meg!

Én vodafonos vagyok már több mint 10 éve még sosem korlátozták a telefonunkat, akkor sem ha nem fizettünk határidőre.

4. Anika70 (válaszként erre: 2. - 9bbc382386)
2011. márc. 27. 21:20

Én flottás csomagban vagyok, vagyis a cégemnél mindenkinek ilyen telefonja van, így ingyen beszélünk egymással és még azokkal, akiknek kértünk plusz kártyát.

Az előfizetés 2.500 forint/kártya, ami mindenkinek a saját nevén van.


Közölhették volna, hogy ilyen megkötések vannak.

A T-Mobile-nál ilyen nem volt, eddig ott voltam előfizető.

2011. márc. 27. 21:14

Nem csak a telefonnál, hanem úgyanúgy az internetnél is ez a helyzet és igen is korlátozást vezetnek be. Ez megfogalmazva kész ráfizetés.

Üdv.Ágnes

2011. márc. 27. 21:13

Vodafonos előfizető vagyok,nekem nincs ilyen.Nem tudom milyen csomagban vagy,és mik a határok.

Az oldalukon lehet regisztrálni,átnézni azt,vagy a szerződésedet.

2011. márc. 27. 21:06

Volt már valakinek olyan gondja, hogy nem volt számlatartozása, mégis hó közben lekorlátozták a telefonját, mert túllépte a keretet?


Én 2 hónapja vagyok Vodafone-os előfizető, de ezt szerződéskötéskor senki nem mondta el.


Azért van előfizetésem, hogy a férjemmel külföldön tudjunk beszélgetni.

Ma lekorlátozták a telefonom...

Ez nem jogtalan egy kicsit?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook