Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vizsgázott már valaki az EFEB-nél? fórum

Vizsgázott már valaki az EFEB-nél? (tudásbázis kérdés)


12. kercsy
2013. febr. 13. 13:08
Sziasztok! Én most járok Banki termékértékesítő tanfolyamra az EFEB-nél. Elvileg májusban fogok vizsgázni. Aki vizsgázott már valamilyen pénzügyi szakon náluk meg tudná írni, hogy a szóbeli vizsga hogyan zajlik. Hányan vagytok bent, mennyi a felkészülési idő, belekérdeznek-e.....ilyesmire gondolok. Köszönöm
2013. febr. 1. 23:12

Sziasztok!

Én logisztikai ügyintéző szakra jártam az EFEB-en és eladnám a tankönyveimet.Szép újszerű állapotban vannak.Érdeklődni priviben lehet:)

2012. márc. 8. 16:57

Azóta nem nagyon voltam....

Ötösre vizsgáztam!!!:))))

2012. jan. 10. 15:42

Meg lesz az, hajrá!!!!!

Feltétlenül ird meg!!!

2012. jan. 10. 15:14
Volt elmaradásom és ezért nem tudtam levizsgázni.Végig jártam és nagyon akarom,de nagyon félek.Olvasgatom és jönnek elő a dolgok de félek ez kevés lesz.Én már annak is örülnék ha kettest kapnák.Mindegy csak görbűljön...
2012. jan. 10. 15:02

Nos, a hozzáállás már nem jó! Sikerülni fog ez kérem! : )


Egy manó mellett csináltam én is, csak én tb-bér szakelőadóira jártam.


Végigcsináltad a tanfolyamot utána nem mentél vizsgázni, vagy hogy maradt ki egy év?


Mert ugye náluk vizsgagarancia is van, de legalábbis akkor még volt.


Az biztos, hogy igy sokkal nehezebb. : (


Mindenképpen hozzá kell tudni szólni az adott tételhez, dehát ez máshol is igy van..., aki végigjárja, az le is szokott vizsgázni.


Ha tényleg akarja. : )

2012. jan. 10. 14:41
élelmiszer és vegyiárura jártam
2012. jan. 10. 14:40

Az a baj hogy én egy évet kihagytam és most egyedül tanulok és attól tartok hogy meg fogok bukni...

Meló mellet mag a 3 gyerek...szóval nem sok időm van.Nagyon komolyan veszik a vizsgabiztosok ezt a vizsgát?Ha a olyan lesz mint a modulzáró akkor nem lesz gond...

2012. jan. 10. 14:33
Konkrétan mire vagy kiváncsi?
2012. jan. 10. 14:31

Szia!


Igen. : )


Még 2009-ben. : ))))


No para!!!!! (Tudom, könnyü mondani.) Mire jártál?


Remekül felkészitettek az oktatók, nem volt semmi gond, de úgy hiszem a -javarészt- 99, illetve afölötti % arány magáért beszél. :)

2012. jan. 10. 14:21
Én most csütörtökön fogok vizsgázni és kicsit be vagyok parázva.Nem tudom mire számítsak.Tapasztalatok érdekelnének.
2012. jan. 10. 14:20
Vizsgázott már valaki az EFEB-nél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook