Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő férfi, nehéz eset....? fórum

Vízöntő férfi, nehéz eset....? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. febr. 20. 02:56
az,gondolj bele, még a víz súlya is ott van.
2014. jan. 29. 18:40
En is így gondolom sajnos. A józan ész ezt mondja. Ez az, amikor a vágyaink meg a valóság nem találkoznak. Ilyenkor döbbenek rá , hogy mennyire nem vagyunk egyformák. Én mint nő sosem tudnék így barátkozni egy férfival. Persze más meg lehet, hogy könnyedén.
118. gribedli*** (válaszként erre: 116. - Adrien979)
2014. jan. 29. 18:23

Szia, szerintem legyen eleg annyi, hogy nemet mondott a randira. Ez azt jelenti, hogy nem akar toled semmit.


Volt tobb vizonto pasim is, imadom oket, a ferjem is az. Hagyjak, hogy udvaroljanak nekik, ha mar kapcsolatban vannak, de a nem az azt jelenti, hogy nem, ha eddig meg nem volt koztetek semmi. Konkret emberek. A barataikert barmit megtennenek es amikor szerelmesek, akkor szelsosegesen romantikusak.


Nem az a tipus, aki var csendben, azonnal udvarol, ha tetszel neki, ugyanigy a baratokkal, azonnal nagyon jo barat, ha szimpi vagy, teljesen beavat a maganeletebe, mint barat. Emiatt van, hogy a vizonto pasikba sok no szinte azonnal belezug, mert mindig megtalaljak a kozos hangot, ugy erzi a no, hogy ezt a ferfit neki teremtettek (ha az illeto egy kicsit is a tipusa).


Ahogy leirtad a szitutokat, egy igazi baratra talaltal es becsuld meg, de ahogy a vizontoket ismerem, ez nem szerelem az o reszerol, mert mar tovabb ment volna. Az, hogy van, hogy naponta 5x felhiv, maskor meg 3 napig semmi, elofordulhat egy ferfival is teszem azt, ha egy baratsagrol van szo, ez a rajongas a te szemelyednek szol es nem annak, hogy szerelmes.


Nem tudom, atjott-e a kulonbseg, amit probaltam erzekeltetni?


Nemet mondott a randira de nem mond nemet a baratsagra, szoval mindenkeppen megfontolnam, hogy erdemes-e emiatt vitazni vele, inkabb hagynam igy az egeszet:) a kapcsolatotok jo igy is, egy ertekes barat marad tuti

2014. jan. 29. 18:08

Vízöntő vagyok és rendmániás. Még a kapcsolataimat is rendben tartom... ;). Ellenben azt elismerem, hogy hajlamos vagyok túlzásokba esni (néha idegesítő vagyok, néha tenyérbemászó... stb.) és nehezen találom a határokat, ha valamibe belejövök.


Azt gondolom, hogy tisztáznod kellene a sráccal a dolgokat. Tudom, hogy kellemetlen vége lehet egy ilyen beszélgetésnek, de még mindig jobb, mint a jelen helyzet, nemde?

2014. jan. 29. 17:14

Kedves Vízöntők!

Egy Vízöntő férfivel kapcsolatban várnék segítséget Tőletek, akinek a viselkedését szeretném megérteni. Előrebocsátom, hogy nem vagyunk gyerekek egyiken se, mindketten a harmincat karcoljuk.

Adott tehát egy férfi, akivel gyermekkorunk óta ismerjük egymást, egy utcában nőttünk fel, egy helyre jártunk iskolába. A kapcsolatunk azonban annyiban merült ki, hogy tudtuk, hogy kicsoda a másik, kik a szülei, ki a tesója, köszöntünk egymásnak az utcán, de ez minden.

Idén nyáron aztán megtaláltuk egymást a facebookon, valamelyikünk bejelölte a másikat, már nem is tudom, hogy ki. Ahogy lenni szokott, írt nekem, elkezdtünk beszélgetni, kiderült, hogy hasonló területen dolgozunk, meg nem messze lakunk egymástól a fővárosban.

Aztán azóta is ír nekem. Majdnem minden nap, ha a munkája úgy engedi, de néha munka közben is. Néha két napig nem, aztán megint. Néha iszonyúan fel van dobva, viccelődik, néha meg panaszkodik. Néha én írok neki, mert bevallom, szeretek vele cseverészni. Néha órákat „beszélünk”, néha csak öt perce van. Egy biztos, hogy heti három-négy alkalommal ír valamit.

Nem udvarol, nem flörtöl, soha, sőt, ha én kezdeném ilyen irányba vinni a társalgást, akkor visszahúzódik, mondhatom tehát, hogy csak baráti, testvéri a beszélgetés. Néha azt gondolom, hogy nála hidegebb, érzelem-mentesebb emberrel még nem volt dolgom.

Pár hónap után gondoltam egy nagyot, és randizni hívtam. Nemet mondott:) Nem indokolta, csak nem. Én annyira ledöbbentem, hogy csak annyit reagáltam, jó, akkor bocsi ha ezzel a kérdéssel megzavartalak. Azt hittem, nem hallok többet felőle, de másnap reggel megint írt, hogy vagy? Mintha mi sem történt volna. Ennek négy hónapja, de nem mertem, merem előhozni a témát újra, mert nem akarom megijeszteni. Azóta semmi változás. Az biztos, hogy nincs még egy ember, akivel ennyit kommunikálnék, mint vele.

Nyomoztam egy kicsit, nincs senkije jó ideje. Csak ez a konstans állóvíz van miköztünk, több mint fél éve. Próbálom néha manipulálni a beszélgetést, kedveskedni neki, udvarolni, megdicsérem a külsejét, stb, de minden lepereg róla. Ő talán egyszer írt nekem olyat, ami talán arra utalt, hogy szebb vagyok az ördögnél:) Ma pl leírtam neki a kérdése után, hogy tegnap gyümölcsöt vacsoráztam, mert vigyázok az alakomra, mire a reakció: helyes. Véletlenül se, hogy csinos vagy így is, stb. Nekem ez annyira adná magát. És annyira vágynék egy jó szavára is, de nem :) Ennyire mások az emberek. (és ez csak egy példa volt a rengetegből)

Normális ez? Mit akar tőlem? Akar valamit? Vagy csak szeret velem beszélgetni? Magatokra ismertek valamennyire is ebben a leírásban? Mit lehetne tenni, hogy előrébb mozdítsam az ügyet, amit nem tagadom, nagyon szeretnék...annyira szeretném az arcába vágni, hogy te, mire várunk még???

A kishúgom szerint olyanok vagyunk, mint a tinik. Harminc éves tinik:)


Tanácsokat, véleményt várok, és nagyon köszönöm.

2013. szept. 4. 06:35
szerintem igen
2013. aug. 24. 18:35
A vízöntő nem rendmániás sőt.. egy ideig képes rendet tartani, de aztán jön a káosz. Mindenhol ledobált ruhák a földön, amit épp valahova le tesz képes napokig ugyan abban a pózban hagyni, ha csak nincs valaki aki megcsinálja helyette..
2013. aug. 24. 11:16
Nekem nagyon fárasztó. Pedig elvileg hozzám illik.
112. d4523f43b5 (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2013. júl. 26. 22:26

Én nem gondolom rendmániásnak a vízöntőt. :)


Szabadságigény: azt csinálja, amit a fejébe vesz. Ennyiben mindenképpen nagyon szabad, nem befolyásolható. Szeret megtartani egy távolságot, de belül azért nagyon érzékeny.


Nehéz eset-e? Hát, ha hülyeséget vesz a fejébe, akkor nagyon. :) Ha kell, tönkremegy, de nem tesz semmit másképp, mint amit belevett a kőkemény fejébe. Ebből egy kiút van: ha saját maga ésszel belátja, hogy tévedett.

111. 891542758c (válaszként erre: 110. - Grizus)
2013. júl. 26. 21:34
mondjuk engem nem lehet befolyásolni
110. grizus
2013. júl. 22. 05:00
Egy biztos, a Vízöntők baromira nem hagyják, hogy beleszóljanak a gondolkodásukba. Befolyásolhatatlanok. Anyám is, ha tudja, hogy ő valamiről mit gondol, az úgy van és nem enged beleszólást. Ezt nagyon irígylem, mert én sokkal hiszékenyebb, befolyásolhatóbb vagyok, érzékenyebb, pedig Oroszlán vagyok és az egy erős jegy. Úgy látszik, még fejlődnőm kell, nem vagyok ELÉG Oroszlán...
109. grizus
2013. júl. 22. 04:57
Szerintem a Vízöntő nem rendmániás, anyám legalábbis nem az. De mondjuk nem is rendetlen. Inkább én vagyok az, Oroszlán létemre, akinél a feliratoknak előrefele kell nézniük... de rend- meg tisztaságmániás én sem vagyok.
2013. júl. 18. 23:06

"A vízöntőknek absztrakt gondolkodásuk van és mindegyikükben megvan nagyon erős mértékben a rendszeretet és olyan apróságok, amikre más nem szokott odafigyelni pl. hogy mindenüket sorbarakják, vagy a dobozok, fogkrém stb. mindig a felirattal előrefelé kell, hogy nézzen, ilyesmik. "


Ez 100%-ban a szűz, ez biztos, olvass egy kicsit utána

107. 891542758c (válaszként erre: 105. - Krisz42)
2013. júl. 18. 23:04
a mérleg nem rendmániás, a szűz a rendmániás, biztos az az aszcendense
106. 891542758c (válaszként erre: 102. - Krisz42)
2013. júl. 18. 22:54
a rendszerető a szűzre igaz
105. Krisz42 (válaszként erre: 104. - F758a7200f)
2013. júl. 17. 15:45

Én is úgy gondoltam,h én nem kezdenék velük,nem más.

Nálunk nincs kupi,mert párom a rendmániás-mèrleg-,tehát fiamnak nem kellene kupisnak lennie.Mondjuk ő arany középút vagyis annyira nincs nâla kupi,de rend sincs szinte soha.Nem zavarja.Lányom viszont mèrleg létée nagyon kupis.Na nâla rendetlenség van.Legkisebb és én ikrek vunk.A kupit én sem szeretem,de tény,h a rendetlenségben sokkal jobban képes vok megtalálni vmit,mint a rendben:)Azt is könnyen ránkfogják,h nem vunk kitartòak,de ez sem igaz mindenkire,csak képesek vunk egyszerre 3dologra is figyelni úgy,h tényleg tudjuk miről van szó.Én is legalább 3könyvet olvasok egyszerre,több dolgot szeretek csinálni.

Egyébként fiam preciz,de amiket leírtál,abban nem.Nem èrdekli,inkább kreatív,új dolgokat talál ki,képes más,új szemszögből nèzni dolgokat.Neki a fotózás,filmezés és a humor megy.Viszont sokakat képes befolyásolni úgy,h nem is akarja,nem is érdekli,h másnak is az-e a véleménye.

104. f758a7200f (válaszként erre: 102. - Krisz42)
2013. júl. 17. 15:20

A vízöntőknek absztrakt gondolkodásuk van és mindegyikükben megvan nagyon erős mértékben a rendszeretet és olyan apróságok, amikre más nem szokott odafigyelni pl. hogy mindenüket sorbarakják, vagy a dobozok, fogkrém stb. mindig a felirattal előrefelé kell, hogy nézzen, ilyesmik.


Ha nincs megfelelő modell a családban ehhez, akkor megszenvedik, követik a rendetlen családi modellt, de szenvednek ettől és nagykorukra amúgy is visszatér a rendszeretet. Speciel egy barátnőm kisfia ugyanazon a napon született mint a férjem, és ő is ilyen sorbarakós mániás, de a barátnőm meg nagyon rendetlen, kaotikus, náluk mindig kupi van, nem is csinál belőle gondot, így a gyerek szegény egy ideig rakosgatta a cuccait, de már beletörődött, hogy mindig sírás a vége, mert anyu soha nem találja a gyerek cuccait, persze, mert nem tesz rendet soha.


Ne becsüld le, neki meglenne az igénye a rendre, csak nektek meg kell mutatnotok. Ha ő azt látja, hogy hazaérve ti is ledobáljátok a cuccokat, kénytelen kelletlen ő is megszokja, de nem erre vágyik, hidd el.


Én soha nem láttam rendetlen vízöntőt, talán nőben, de az is csak úgy, hogy más vízöntőhöz KÉPEST esetleg nem volt annyira precíz, de más csillagjegyekhez képest igen. Mondjuk úgy, hogy a vízöntőnek soha nem esik nehezére akár mások után is megcsinálni, elpakolni, nem mártírkodnak, idegesíti őket olyan szinten a kupi, hogy emiatt inkább mások után is elteszik. A mérlegek pedig esztétika miatt pakolnak el, egyébként kaotikusak is tudnak lenni, őket maga a kinézet idegesítheti, ha valahol kupi van.


A reménytelen kupisok sztem a rák, kos és az ikrek. Nekik kell valaki, aki helyettük megteszi, mert egyedül nincs rá igény, nem tudnak egy dologra sokáig odafigyelni sem.


Az pedig, amit a halak férfiakról mondasz, teljesen szubjektív. Csak mert veled nincs jó összhang, nem jelenti azt, hogy senki ne kezdjen velük, úgy gondolom, bármilyen csillagjegyű ember, ha a megfelelő társ van mellette, a maximumot tudja nyújtani. Az, hogy te kudarcot vallottál vele, nem jelenti azt, hogy vele mindenki kudarcot vallana, egyáltalán nem gondolom így. Persze, a halak és az ikrek nem olyan jó páros, mert a halak ha labilisnek is tűnik, de hozzá képest az ikrek meg kész idegbeteg, nem csodálom, ha összezárnak két ilyet, hogy nem sokáig bírják, tuti, ennyi. Ettől függetlenül jó párost alkot egy csomó más jeggyel, és hogy kit visznek bele hülyeségekbe, az sem a csillagjegytől függ:)

103. Krisz42 (válaszként erre: 102. - Krisz42)
2013. júl. 17. 14:51
Csalára=családra
102. Krisz42 (válaszként erre: 97. - F758a7200f)
2013. júl. 17. 14:50

A rendszerető nem igazán illik a vízöntőre.Èn többet is ismertem,ismerek személyesen,egyik sem az,beleértve a fiamat.Inkább azt mondanám,h ami fontos nekik,arra nagyon tudnak vigyázni-tárgyakra és inkább tettekkel jelzik,ha valaki fontos nekik,mint szavakkal.Ők is tudnak érzékenyek lenni,csak nem mutatják ki szívesen.

Halak ffival viszont soha nem kezdenék.Mindegyik hajlamos a szenvedélybetegségre,lelkileg labilis.Râadásul mindig a barátokra hallgatnak,nem a csalára.Ez egy barátom esetében még jó is volt,mert a barátok voltak a normálisak,de mikor minden hülyeségbe beleviszik,mert jólelkű és könnyen befolyáolható,az már gáz.

101. a2571c53fb (válaszként erre: 97. - F758a7200f)
2013. júl. 17. 13:04

Mindig szívesen olvaslak és most is!:-)) ..és mond válaszolsz nekem is?? Csak röpke kérdés: kos pasik kivel ne kezdjenek???


..és mindenkinek szép napot..és napsütést ígértek!:-))

100. f758a7200f (válaszként erre: 98. - Álmodj királylány)
2013. júl. 17. 12:51

Ez már nem horoszkópfüggő szerintem, úgy értem a konfliktuskezelés az családi "örökség" is lehet, ha tudatosul, nagyon sokat tehetsz ellene:))))


Sok kitartást kívánok hozzá! Hagyd, hogy segítsen ilyenkor, ne legyél magad ellen, vagyis szedd össze minden erődet egy mosolyban és kérj tőle segítséget, neki imponál az ilyesmi, az is, ha őszinte vagy és elmondod, hogy valamiért bizonytalan vagy stb. stb. Ha pedig felajánlja, hogy menjetek ide vagy oda, tilos visszautasítani, csak azért teszi, hogy felvidítson:)))

99. grizus
2013. júl. 17. 06:24
Állítólag a képletem alapján hozzám a Vízöntő pasik passzolnak. Tény, hogy szeretem a flúgos fazonokat. Bocs... dícséret volt.
98. Álmodj királylány (válaszként erre: 97. - F758a7200f)
2013. júl. 14. 17:02
Pontosan, ahogy írod, minden stimmel. :) Tapasztaltam már, hogy nehezen viseli, amikor bedepizek. Sajnos sűrűn előfordul nálam, küszködöm is rendesen. Szerencsére azért türelmes, meg aztán az évek során én is megtanultam meddig feszíthetem a húrt. Mert az ember fia/lánya :) hajlamos picit sajnáltatni magát, picit rájátszani, ha ezáltal több törődéshez, szeretethez jut.
97. f758a7200f (válaszként erre: 96. - Álmodj királylány)
2013. júl. 14. 16:47

Gratulalok! Es ez bar nem a klasszikus parositas, megis Ismerek vizonto/halak parosokat.


Szerintem jol osszeillenek, az egyetlen gyenge pont az, hogy a vizonto besokall a halak depressziojatol vagy amikor eluralkodik a halakon az apatias hangulat, ha szetszort vagy rendetlen, ilyesmik. Mert a vizonto meg eletvidam es rendszereto (es elvarja), es nem szereti a melankoliat, ettol elfut.


Ha erre oda tudsz figyelni, hosszu kapcsolat, eletreszolo is lehet belole mert a romantika, a testiseg es a tobbi fantasztikus:))))


De ez mondjuk pont egy olyan tanacs, amit mar biztos te is tudsz, es a te javadra is valik, a "mellekhatasa" hogy a kapcsolatotokban ezzel elsoporheted a nehezsegeket. Ismerem a halak noket, ha barmikor egy kicsit radjonne a depi, ne hagyd!!! Ha eddig nem voltal ilyen helyzetben, annal jobb:))))A vizonto ferfi amugy nagyon sokat segithet ebben, hogyha latja, te is kuzdesz ellene, ha viszont azt latja, nem erdekel teged sem, akkor nem segit. En azt mondom, az ilyen pasik annyi szint visznek az eletedbe, hogy megeri pedalozni!


A ferjem is vizonto. Ha veszekszunk is, szenvedelyesen is, utana beke, de mig ki nem bekulunk, addig csak sms-ben komunikalunk, mint 2 hulye tini, es a car pillanatokban mindig az egyetlen ember volt aki tenyleg megmondta a frankot es mindig igaza volt, es mindig kisegitett. Sot, ha valamit elcsesztem nagyon nagyon, jott o, es azt is mindig elsimitotta

2013. júl. 14. 12:52
Sziasztok! A párom vízöntő, én halak. A horoszkópok szerint nem túl jó párosítás, de már nyolcadik éve működik. Néha döcögősen, néha simán. Időnként völgyekben, aztán hegyekben járunk. Sok rugalmasság kell mindkét féltől, ahhoz, hogy működjön. Bár ez függetlenül bárkire igaz, nem csak a vízöntőkre. Nálunk talán meg van az a valami egymás iránt, ami különlegessé teszi a másikat. Mert rengeteg problémán vagyunk túl, amit egy átlag kapcsolat nem bírt volna el. Mi mégis együtt vagyunk, és folyamatosan csiszolódunk. Szerintem ennek így kell lennie. Aki úgy gondolkodik, hogy úgy szeressen ahogy vagyok, az ne kezdjen kapcsolatba. Mert muszáj alkalmazkodni, persze kölcsönösen. Vagy nem muszáj, de akkor ne várjunk boldog párkapcsolatot. Nem állítom, hogy nekünk nem kell tovább fejlődni, de tartunk már valahol. És biztos vagyok abban, hogy mi egymásnak az igazik vagyunk. De pusztán ez a tény nem elég egy működő kapcsolathoz. Sokat kell tenni érte, tapasztalni, tanulni a hibákból, és tudatosan élni. Persze mi is tanuljuk még a dolgokat, csak leírtam a tapasztalatomat. :) De talán éppen ez a tanulási folyamat a lényeg.
2013. júl. 13. 07:27
igen,mert rettento nagy a szabadsagvagyuk es onzok is jocskan!
94. Krisz42 (válaszként erre: 92. - Kyra.Eleison)
2013. júl. 9. 18:51
Ha hiszel vmennyire a horoszkópokban,akkor nem nagyon illetek össze,de nekem is volt hasonló tapasztalatom,csk ott az volt,h neki volt egy elképzelése,ha belefértem és nekem is jó volt,akkor oké,ha nem,akkor majd máskor.Bár ez csak futó kapcsolat vt,szerelem nem volt,viszont az ágyban nem volt rossz.A mostani féjem viszont mérleg,na ő a tökéletes:)
93. Krisz42 (válaszként erre: 91. - 891542758c)
2013. júl. 9. 18:45
Ő február "végi",de nem mindig zárkózott,valamikor megnyílik,nagyon jó a humora,ha kifogásolok vmit,akkor változtat.Pl.ha azt akarom,h jobban tanuljon,akkor keményen rá kell szólnom.Ha gáz van,akkor nagyon össze tudja kapni magát,mintha igyekezne,h megfeleljen,de közben azért nem szakad meg,mert elég,ha odafigyel.Az ember azt gondolná meg se hallja,aztân észreveszi,h mennyit változtatott.Az önbizalma fiúkkal szemben nagy,de ezt nem tudja lányokkal szemben is kimutatni,alulértékeli magát.
2013. júl. 8. 21:33

Sziasztok,

Elég hosszú ideig volt közöm Vízöntő pasihoz....mégsem tudok sok véleményt írni. Nem nagyon voltak barátai, de rengeteget tudott beszélni, témázni. Hihetetlen módon és stílusban magyarázott és kioktatott még akkor is, amikor nekem volt igazam. Szereti a változatosságot, de csak azt, amit ő talál ki. Meghallgatja ugyan a másikat, de mintha ott sem lenne térben és időben. Kedves modorú, békés természetű, vidám és jó humorú, szeret vitatkozni, nem heves, néha légies a gondolkodása, és mindig neki van igaza. Emellett kissé felszínesnek is tartom és titkolózó. Nekem Baknak ez már a végén fárasztó volt, de aki ezt szereti, annak biztosan jó társa.

91. 891542758c (válaszként erre: 90. - Krisz42)
2013. jún. 27. 15:21
értelek, akkor azt mondod hogy a kamasz fiad is zárkózott? Neki mikor van a szülinapja?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook