Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Visszér intim részen fórum

Visszér intim részen (beszélgetős fórum)


9. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 08:49

És mennyivel lenne jobb, ha csupa hülye választ kapnál itt a laikusoktól? Akkor megnyugodnál?


Az ország a hülye, ha egy kérdésre nem tud normális választ adni itt egy hozzá nem értő?


Mivel tudnánk megnyugtatni mi, ha egy orvosnak nem sikerült, aki ráadásul még ért is hozzá?

2023. aug. 18. 08:34

Kedves 7-es, a másik kérdést amit láttam nem én tettem fel, nem tudom hogy alaptalanul, úgy hogy nem vagy biztos valamiben miért vádolsz meg bárkit is.

Ha több kismamának van ilyen gondja, akkor miert nem lehet ebbe a hulye orszagba normalidan valaszolni?

En akarhany ugyanolyan kerdest lattam nev nelkul, sose felteleztem hogy azt ugyanaz az ember irta. Attol mer az ember volt orvosnal par napja, meg aggodhat hogy most valami tortent valami bajy foleg ha az elso baba ahogy nalam es foleg hogy mar elveszitettem az elozot

Koszi a valaszokat!

2023. aug. 18. 08:04

Gondolom te teszed fel az összes terhességhez kapcsolódó kérdést.


Erről az a véleményem, hogy mindent beszélj meg a nőgyógyászoddal, illetve az, hogy sok-sok billió nő volt már terhes, nem hinném, hogy ennyire kellene aggódni, hogy naponta több kérdést tegyél fel.


Valamint, megkérdezhetnéd ezeket a nőrokonaidtól is, ha nem az orvossal akarsz egyeztetni, bár ez szerintem badarság. Pont azt a választ fogod kapni, amit írnak.


Mire jó az, hogy ez a 9 hónap ezzel telik el? Utána is olvashatsz dolgoknak.


Tudomásul vettük, hogy az anonim felhasználó terhes. Gratulálok, jó egészséget kívánunk!


Sajnos, nem fogunk tudni segíteni az ilyen és hasonló kérdéseidben, mert nem vagyunk orvosok. Mi is azt csináljuk, ha gondunk van, hogy beszélünk a dokinkkal.


Mondjuk, az érdekelne, hogy honnan tudják egyesek, itt a hoxán két kismama is, hogy visszerük van intim részen?

A lábaimat látom, ha van/lesz rajta valami, de az intim részeimet én nem látom...

6. janszi (válaszként erre: 5. - Janszi)
2023. aug. 17. 20:23
Jóvanazúgy...
5. janszi (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 17. 20:16

Ez így van,soha nincs két egyforma ecset.

De elmúlni soha nem fog,csak problémásabb lesz.

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 17. 16:53

Akkor nyugodj meg, ha mész legközelebb terhesgondozásra, a nőgyógyászt is kérdezd meg a biztonságkedvéért.

Tudod ebben senki nem tud segíteni, mert soha nincs 2 egyforma eset.

2023. aug. 17. 15:57

Persze ez igaz.

Csak gondoltam valakinek van tapasztalata

Érsebésznél voltam, megnézte csak a harisnyát írta fel meg a detralexet

2023. aug. 17. 15:46

Szia!


Ezt kérdezd meg a nőgyógyászodtól, vagy angiologustól.

Gondolj bele, itt nagyon kevés EÜ-s van, főleg orvos.

Viszont, egy magára valamit is adó orvos sem adna itt neked semmi tanácsot látatlanban.

Boldog babavárást!

2023. aug. 17. 15:06

Sziasztok! 19 hetes terhes vagyok, és már terhességem előtt volt visszerem a vádlimon, ami rendesen kidudorodik.

Amióta terhes lettem a combomon is megjelentek, és sajnos intim résznél is. nem dudorodik ki, de néha fáj, és azért eléggé látszik.

Kéne aggódnóm?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook