Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszatérő rosszullétek, gyenge állóképesség miatt? fórum

Visszatérő rosszullétek, gyenge állóképesség miatt? (beszélgetős fórum)


16. kata_88 (válaszként erre: 15. - Nanuka)
2012. ápr. 10. 16:53
Persze, ez itt mind-mind csak találgatás. Én is csak kínomban érdeklődök itt, hátha hallok-olvasok valami okosat. Nyilván csak a barátnőm tud a végére járni, én legfeljebb támogatom ebben. Nem szeretném még egyszer olyan állapotban látni!
15. nanuka (válaszként erre: 12. - Kata_88)
2012. ápr. 10. 16:28
Gyors súlyvesztés, rosszullétek, magas pulzus, állandóan melege van - legalábbis ezek a legtipikusabbak. Egy vérvétellel meg lehet állapítani. Persze lehet, hogy totál mellélövünk, mindenképp orvos kéne...
14. kata_88 (válaszként erre: 13. - Pan Dóra)
2012. ápr. 10. 13:54
Nem tudok róla, hogy stresszesebb lenne az élete, mint korábban. Mondjuk, ő most már tényleg olyan kis vékonyka, hogy ha pár napig nem enne rendesen, nem is csodálkoznék, ha rosszul lenne, ájuldozna. :-S
13. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Kata_88)
2012. ápr. 10. 13:45

Kóros vitaminhiány?

Állandósult stressz? Én pl. ha valami megrázkódtatás ér, napokig nem tudok enni, és potyognak le rólam a kilók, pedig alapból is sovány vagyok :(

12. kata_88 (válaszként erre: 11. - Nanuka)
2012. ápr. 10. 12:46
Fogalmam sincs. Mik a jellemző tünetei?
11. nanuka
2012. ápr. 10. 12:12
pajzsmirigy-túlműködés esetleg?
10. kata_88 (válaszként erre: 9. - 57aa4ea1e8)
2012. ápr. 10. 11:09
Persze, én is így gondolom. Rágom is a fülét rendesen, hogy menjen el legalább a háziorvosához. Ha kell, én el is kísérem, meg minden. Szeretném, ha a végére járna.
9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - Kata_88)
2012. ápr. 10. 11:03
Akár 1-2 hónap alatt is lehet olyan változás, ami a rosszulléteket okozza.
2012. ápr. 10. 10:59
Pár hónapja (kb. fél éve) volt vérvételen, akkor állítólag nem volt semmi gond. Emiatt azt mondja, hogy biztosan csak valami banális oka lehet a rosszulléteknek. Mondjuk, emlékszem, hogy a mensest már serdülő korában is nagyon megsínylette. :(
7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Kata_88)
2012. ápr. 10. 10:50
hát ezt mi innen nem fogjuk tudni eldönteni. Ha ő nem akar menni dokihoz, akkor te a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog. Ha meg el akar, nélküled is el fog.De ha nem akar, az már elég erős jele annak, hogy táplálkozási zavara van, még ha te nem is veszed észre, mert nem értesz hozzá.
6. kata_88 (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2012. ápr. 10. 10:36
Fogalmam sincs, mit tegyek vele. Nem fogyózik, semmi ilyesmi. Nekem úgy tűnik, hogy teljesen "normálisan" (változatosan) táplálkozik, csak nagyon keveset bír megenni.
5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 4. - Kata_88)
2012. ápr. 10. 10:34
Az lehet, hogy a pasik álma, de nem egészséges egy bizonyos súly alá lemenni, pláne, ha tényleg szarul van miatta. Mert valszeg ez a fő oka a rosszulléteinek.
4. kata_88 (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2012. ápr. 10. 10:32
A 172/48 valóban elég durvának tűnik, de még egy hónapja is kórosan sovány helyett azt mondtam volna a lányra, hogy bomba alakja van. Formás cicik, feszes popsi, nagyon karcsú derék... sok pasi álma. :)
2012. ápr. 10. 10:29
Vidd el orvoshoz. Nekem az anorexia jutott először az eszembe.
2012. ápr. 10. 10:19

Ilyen súly-magassággal a barátnőd erősen alultáplált, én kórosan soványnak mondanám. Csoda, hogy még menstruál.

Sanszos, hogy táplálkozási zavaros is, de ezt innen azért nem igazán lehet megmondani, de ha még most is fogy, akkor valszeg ez a gond. Háziorvos kellene elmenni első körben sztem.

2012. ápr. 10. 10:07

A legjobb barátnőm 21 éves, 172 cm magas és kb. 48 kg. Tök csini, és jól áll neki, hogy ilyen kis karcsú, sokáig még irigyeltem is emiatt, de mostanában vannak olyan egészségügyi problémái, amelyek miatt aggódom érte. Az étvágya soha nem volt valami jó, de az utóbbi hónapokban mintha a korábbinál is rosszabb lenne. Fogyott is 1-2 kilót, és szerintem most már elég gáz a helyzet.

Mostanában sokszor előfordul, hogy gyenge, fáradékony, úgy látom, hogy az állóképessége szinte nulla. A menses különösen megviseli, a vérnyomása sokszor alacsony, pár alkalommal rosszul is lett - állítólag emiatt. Legutóbb szemtanúja voltam, hát, az nagyon megijesztett. Elhatároztam, hogy ráveszem: járjon a végére ennek az egésznek, mert félek, hogy ez nem vezet semmi jóra. Szeretnék segíteni neki, de magam sem tudom, hogy merre induljak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook