Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszatérhet a bizalom? Megörülök a félelemtől! fórum

Visszatérhet a bizalom? Megörülök a félelemtől! (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Erzsike33 (válaszként erre: 16. - Dac1b6b630)
2013. ápr. 2. 08:20
Nem dobom ki,mert szeret és szeretem.
2013. ápr. 2. 08:20

ezt te írtad...


"Hát igen,megint gyenge voltam és vele vagyok,de mellette.Van egy nős férfi,akinek 2 gyereke van. augusztus vége óta szívjuk egymás vérét:( és múlt hét szombaton csókoloztunk is:( olyan jó volt:) de aztán megint rájött az 5 perc a kisfiúra:D és közölte legyünk csak ismét barátok,ez hülye komolyan:( egy héten 2x akart kúrni,ja persze szerelmes meg nem akar lenni,csak épp nem tudja mi várhat rá ha kezelésbe veszem:D a feleséges nem nagyon érdekel cseppet sem,gonosz vagyok,de hát velem is az az élet:)

szóval ennyi.Na majd remélem pénteken le tudok "oda menni:) és olyan leszek,úgy fogok kinézni mint soha,szép "kurvásan" mert akkor minden idióta a lábaim előtt hever,persze nem sokat érek vele,de ez is több mint a semmi:)

jó érzés,hogy a bűnös gondolataimat meg oszthatom másokkal,persze nem érdekel senki véleménye,egyszer az életben hadd csináljam már azt ami igazán jól esik,és ez igen eléggé jól esik:)

na reklám után folytatom:D azért arra én is kíváncsi leszek,hogy mi fog történni a következő bejegyzéseimig:)"

2013. ápr. 2. 08:19

Bakker!


Hát Ti aztán egymáshoz valók vagytok!

18. Erzsike33 (válaszként erre: 13. - 1fbc7619c9)
2013. ápr. 2. 08:19
Köszönöm szépen igazándiból ilyet akartam olvasni,hogy még is mit tegyek.próbálkozok ezzel és igazad van,ha fújom akkor elriasztom magamtól.Mikor én tettem meg,ő talán 1-2x vágta a fejemhez,soha nem firtatta semmi egyéb.Próbálok uralkodni magamon,de félek.
17. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 11. - Ittmost)
2013. ápr. 2. 08:18
Aztat nem mindenki tud csinálni,mert diploma kell hozzá,csak mondom!;))))
2013. ápr. 2. 08:17

magadban keresd a hibát.


Te mit csesztél el? miért ment melletted félre? miért félsz kidobni? mert önző vagy? félsz egyedül? gyenge vagy határozottan cselekedni?


tudod, Csernus mondta: a Horváthné szóból vedd ki az "n" betűt.... Horváté. nem ugyan azt jelenti


nem birtokolhatsz senkit sem. mi jogod van birtokolni a másikat? az Isten sem teheti meg


gondolkozzál el ezen

15. Erzsike33 (válaszként erre: 9. - Cbe6ba1fa9)
2013. ápr. 2. 08:17
Én nem akarok megváltoztatni őt.Minden embernek van hibája és ezt elfogadtam és próbálom tolerálni,ahogy ő is engem.Ő sem volt ám álom ember aki mindent letűrt.Magába fordult,ha valami baja volt, semmiért nem szólt csak dúlt-fúlt,flegma volt és durva.Ez ment hónapokon keresztül,mert a buliért sem szólt soha semmit.Ha egyetlen egyszer is azt mondta volna,hogy álljak le vagy mehetek a francba leálltam volna,de soha nem szólt semmit.Azt mondta befásult mikor lebukott,de mit szóljak én? Aki hetekig hónapokig azért vezekelt,hogy viselkedjen normálisan? Na mindegy az a múlt,megbeszéltük a dolgokat,hogy neki mire van szüksége és nekem.Változunk és változtam sokat.Tudom sokat hibáztam,de megbántam és próbálok tenni is ellene.
14. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 11. - Ittmost)
2013. ápr. 2. 08:17
Igazad van!
13. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 7. - Erzsike33)
2013. ápr. 2. 08:15
Légy pozitív felé. Mosolyogj,legyél jókedvű.Éreztesd,hogy bár elbuktál azért csak ő kell neked.Ne kutass, és ne beszélj semmilyen csajról.Mert csak mérgezed a kapcsolatot.Magadon kell úrrá lenned,különben tényleg lelép.Melyik pasi szeret sárkánynéval élni.;))))
12. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 7. - Erzsike33)
2013. ápr. 2. 08:15
Azert nem engedte, mert talan nem is tortent koztuk semmi, nem akarja, hogy feleslegesen zaklass szamodra ismeretlen not, magadat es ot is megalaznad ezzel.
2013. ápr. 2. 08:15

Ebből szerintem sose lesz normális kapcsolat,túl sok van mindkettőtök rovásán,csináljátok a hülyeséget nyakra főre.

Szerintem szakítanod kéne,és egyedül lenni egy darabig,amíg felnősz..és megtanulsz normálisan viselkedni egy kapcsolatban.Ezt hívta Invcó önvizsgálatnak.

10. Erzsike33 (válaszként erre: 6. - De Luca)
2013. ápr. 2. 08:13
Nem kolléganő,hanem valami nő az utcáról,ő ezt mondta de ez hihetetlen.Na mindegy.Igaz hibáztam belátom,de ő sem volt kutya.Úgy bánt velem mint egy kapcával.Azt mondta,hogy új lapot akar velem nyitni,mert engem szeret.Kérdeztem tőle,hogy meg dobogtatta a szívedet a nő? Erre annyit felelt,hogy ha meg dobogtatta volna akkor nem velem lenne.És azért nem találkoztak mert lusta volt elmenni.Tudjátok az a baj,hogy tudom hogy hazudik.Ha tudnám a szín tiszta igazságot akkor lehet könnyebben túllépnék rajta.
9. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 3. - Pahet a vadász)
2013. ápr. 2. 08:12

Bennem is ez a kerdes merult fel. :-)


O alazta meg a pasit az elejetol fogva, es meg a pasi szedje ossze tulajdonkeppen magat? Jesszus. Tudom, gonosz leszek, de ha mindez igaz, akkor szerintem hagyd kedves topikindito, hogy boldog legyen a parod massal. O otthonulo tipus, te nem. Vagy megszokod, vagy engedd el, de ne akard sajat celbol megvaltoztatni.

2013. ápr. 2. 08:11

Ha te csaltad meg először és ő megbocsátot, te nem foglalkoztál vele és még is hosszú ideig kitartott melletted. Csodálkozol, hogy nem volt rád kiváncsi egy idő után.


Kapd össze magad és te mutasd meg mennyire szereted és ha őszintén elhiszi ezt neked ő is változni fog. Csak azt kaphatod vissza amit te adsz. Ha te kedvesen szól ő is úgy fog. Tapasztalat!

2013. ápr. 2. 08:10

Igen ez komoly.Én csaltam előbb igen hibáztam,de megbántam soha többet.Önvizsgálatot,de hogyan?? Tudom nem kuktálkodunk,de mivan ha beállít nekem 2 hét múlva,hogy szerelmes a csajba? Azért kuktálkodok,hogy ezt a pofont megelőzzem.

Vagy hívjam fel a csajt? Fel akartam,de nem engedte,vajon miért?

Szeretem és helyre akarom hozni a kapcsolatunkat,de hogyan? Tudom az idő,de nagyon félek.

2013. ápr. 2. 08:09

Megcsaltad, ő összejött egy nővel, akivel nem örtént semmi, tehát meg sem csalt. Elhanyagoltad, míg bulizni jártál, ő otthon gubbasztott mindig. Amikor dobtad, beszélgetett a kolléganőjével.

Jól értem? :-D

2013. ápr. 2. 08:08
Szerintem önvizsgálatot kellene tartanod...
4. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 2. - Erzsike33)
2013. ápr. 2. 08:01
Most akkor te voltál aki előbb csalt?Amúgy se értem mit is akarsz.Az meg alap,hogy nem kutakodunk más dolgaiban!
2013. ápr. 2. 08:00
ez most komoly?
2013. ápr. 2. 07:58

Azért sem tudtam magamba eddig lezárni a dolgokat,mert nem volt egyenes,féreg volt.Nem kellettem neki, taszított magától teljesen.Igaz az elején megcsaltam,amit másnap el is mondtam neki,és megbűnhődtem érte eléggé.Soha többet nem teszek ilyet.Tudom,hogy szeret és érzem is.De egyszerűen nem tudok túllépni azon amit tett.Nem tudok benne bízni és nagyon félek.Ő volt az utolsó ember a világon akiről gondoltam volna,hogy ilyen csúnyán átver.Nagyon gázul viselkedett mikor lebukott és még utána is pár napig.éreztem rajta,hogy hiányoztam neki teste minden egyes porcikájával.Szerintetek az idő megoldja?

Még mindig kuktálkodok a telefonjába stb..és oda-oda szólok a csajról,előbb utóbb meg fogja unni :(

2013. ápr. 2. 07:58
Párom 2 hete kb lebukott.Megismert egy nőt elvileg a munkahelyén,és még akkor is hazudgált mikor lebukott.1 hetet külön voltunk,aztán meghalt a nagymamám és teljesen padlóra kerületem.Kibékültünk az én jóvoltomból.Nem volt közöttük semmi,nem is találkoztak és állítólag még a nevét sem tudja.Az 1 hét alatt engem nem keresett,de a nőt igen.Új lapot nyitottunk,de egyszerűen megörülök a félelemtől és attól,hogy újra átbasz.Igaz hibáztam én is,minden végén discoba jártam,ő meg egyedül otthon.Elhanyagoltam és mindennap fújtam,hogy változzon meg.Valamikor az elején nagyon jó ember volt,de elcsesztem tudom.Próbáltam helyre hozni,de ő nem nyitott.Most nyit,de félek.Ígérte,hogy nem csesz át,és ne féljek.Kérnélek titeket,hogy mondjatok pár jó szót,hogy le tudjam magamba ezt zárni és tényleg ne a múlton rágódni és tovább tudjak lépni :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook