Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Visszasírom a régi oldalt, a régi embereket. Amikor még... fórum

Visszasírom a régi oldalt, a régi embereket. Amikor még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
márc. 27. 16:28

Szerintem sem helyes, hogy minden vallomás névtelen. Egészen nagy szamárságokat vallanak meg egyesek, arra ne is várjanak normális hozzászólást.


Fórumot is lehet nyitni névtelenül. Talán ennek még van is valami értelme, mert sokan ismerhetik a kérdezőt a téma meg kényes.


Amennyiben régi fórumozó a nick nevével nyit fórumot, tesz fel kérdést, annak legtöbb esetben normálisan segítőkészen válaszolnak.

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Loch ness)
márc. 27. 14:48
Természetesen nem kell elmennie. De kötve hiszem, hogy azok elmennének, akik miatt nem érzi már jól itt magát. Akkor mi a megoldás?
16. birebora (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 14:22
Értem én. Leirtam amit gondoltam. Lehet nem tetszést nyilvánitani. Ha valahol nekem nem jó, én oda nem megyek. Akkor is leirom, ennyi negativ hangvételű, nyomasztó, depressziv fórum, vallomás nem volt rég. Ja, és én névvel irom, bocsánat.
15. loch ness (válaszként erre: 12. - Piroska52)
márc. 27. 14:12
A nick névvel sem vállalja magát igazán az ember, mert így sem tudjuk egymásról, ki kicsoda. Ami nem is szükséges. Az a fontos, hogy a nick név mőgé bújva ne alázzunk meg másokat.
14. loch ness (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 14:11
Ez engem is bánt, hogy a változás miért jelent szinte mindig rossz irányt...
13. loch ness (válaszként erre: 8. - Bichi)
márc. 27. 14:10
Ez is igaz, meg ennyi trollkodás se volt a kérdésekkel. De a hülye kérdésekre is lehet rendesen válaszolni, finoman megemlítve, hogy ezt a google is tudta volna... A trollokra meg az a legjobb kezelés, ha nem válaszolnak nekik, mert akkor nem tudnak szórakozni a válaszokon. De mikor valaki külföldről érdeklődött egy áruház kínálata után, amit nem talált neten, és segítség helyett kapta a gúnyos válaszokat, hogy "felhívjam neked én, vagy odamenjek, ha te nem vagy képes?" Vagy amikor kifejezetten saját tapasztalatokra volt kíváncsi, és ott is nekiugrottak, hogy miért nem guglizik... Nekem az első kérdésem az volt itt, hogy hány százalékos az almaecet, mert épp külföldön vagyok és szükségem lenne az adatra - képzelem, ezért mit kapnék ma... Akkor többen is nagyon kedvesen válaszoltak, és akkor is éreztem, hogy jó itt lenni, maradok ezen az oldalon. Akkor...
12. Piroska52 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 14:08

Csakhogy régen mindenki vállalta magát.

Igen ez én vagyok.

Most meg a ,,,a fórumnyitó,,, nem vállalja magát.

De akkor mégis mit vár?

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Loch ness)
márc. 27. 14:01
Igen, ez akaszt ki engem is. Értem én, hogy változik a világ. De miért éppen ebbe az irányba? Azt nem tudom, hogy régen minden jobb volt-e, de hogy még volt némi tisztelet egymás irányában, az biztos.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Birebora)
márc. 27. 13:56
Na, például az ilyen kommentekről beszélek. 🙄
9. 996b40d6f5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 13:51
Régi emberek... Szerintem itt vannak.
8. Bichi (válaszként erre: 3. - Loch ness)
márc. 27. 13:45
Mondjuk nem is volt ennyi hülye kürdés...
márc. 27. 13:29
Az a baj szerintem, hogy a neten (akár valós névvel és arccal is) sokan azt hiszik, hogy ha leírnak valami hülyeséget vagy sértő a másiknak, az megengedett mert hát miért is ne, mintha az nem is számítana... csak a valóságban ezek az emberek lehet, hogy meg se mernének pisszenni...
6. loch ness (válaszként erre: 5. - Birebora)
márc. 27. 13:22
Más, ha most talál ide, és más, ha itt már "otthon" van egy ideje, és a változások után nem érzi jól magát. Nehogy már neki kelljen elmennie, mert mások levitték a színvonalat!
5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 27. 13:12
Változik a világ, azért ne rijál. Nyugodj meg. Ha itt valakinek nem jó, minek jön ide?
márc. 27. 13:11
Sokkal több mostanában az ideges, türelmetlen kommentelő.
márc. 27. 13:10
Biztos, hogy nem ugyanazok, mert régebben tényleg más beszélgetések voltak. Ha az ember feltett egy kérdést, akkor nem ugrottak neki öten, hogy hülye vagy, szánalmas vagy, hogy lehet ilyet kérdezni stb., hanem igyekeztünk segíteni egymásnak. Ha néha volt valaki hőbörgő, azt igen hamar helyre tette valaki. Most már az a ritkaság, ami régen normálisnak számított. Sajnos.
márc. 27. 12:59
Pedig kb. ugyanazok a régi emberek vannak itt, csak már más név alatt :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook