Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszagondolva, melyek voltak az első baljós jelek, hogy baj van a házasságodban? fórum

Visszagondolva, melyek voltak az első baljós jelek, hogy baj van a házasságodban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. c40bac6a6e (válaszként erre: 8. - Micimackó:))
2014. jan. 20. 19:47
Hát már kicsit későn jöttünkrá.
9. syria (válaszként erre: 1. - 91d4989ab9)
2014. jan. 20. 19:46
Az éjszakai kimaradozások egyértelműen jelezték a bajt. Nem tudtam vele mit kezdeni. Sehogyan se; bármit próbáltam. :(
8. Micimackó:) (válaszként erre: 7. - C40bac6a6e)
2014. jan. 20. 19:45
Teljesen igazad van. Ha a problémát nem szőnyeg alá söpörjük, hanem megbeszéljük, tehetünk a kapcsolatért.
2014. jan. 20. 19:42
Ha megbeszéltük volna a gondjainkat, és nem halgattunk volna , nehogy veszekedés legyen bellőle. Talán akkor lehetet volna tenni még érte valamit.
2014. jan. 20. 19:40
ha pl egy férfi nem bir magával megcsalja ku...kkal, vagy mindenféle csajokkal, akkor azon mit lehet változtatni?legyél szebb, csinosabb, stb??nem mindig a nőkben kell keresni a hibát...a nők meg általában akkor lépnek inkább félre ha nem kapják meg a figyelmet, kedvességet, együttléteket...ezen viszont a pasik tudnának változtatni...a férjem is megmondta őszintén hogy a pasik alapból minden nőt meg akarnak szerezni hiúságból, meg kalandvágyból, az egójuk miatt, de ettől ő megcsalni sosem csalna meg mert hűséges típus...attól függ mi okozza a problémát, hogy megmenthető legyen a kapcsolat...meg még sok mindentől, valakinek a nyitott kapcsolat is bejön és az teszi a kapcsolatukat harmonikussá...párterápia, az kell ilyenkor
2014. jan. 20. 19:39
Szerencsére ez még elkerül engem,még minden remek a kapcsolatomba!!
4. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 91d4989ab9)
2014. jan. 20. 19:39

Amikor 2 embernek el kell valnia, mert az elet akarja igy, nem biztos, hogy szamit valamit is, hogy ok mennyi mindent akarnak tenni azert, hogy gorcsosen osszetartsak. Azt hiszem, mindenkinek az eleteben egy adott ember csak addig lesz jelen, amig mindketten megtanuljak a masiktol azt a lecket, amit csak attol a partnertol tanulhatnak meg.


Aki pedig tudja, hogy mindent megtett, azt is tudja, hogy nem lehet megmenteni es ideje elengedni:)


Amugy erdekes cim es biztos lesz sok erdekes valasz!

2014. jan. 20. 19:38
Az én házasságom éppen most megy tönkre, igaz, hosszú ideje halódik már...
2014. jan. 20. 19:35
Körülöttem sok olyan kapcsolat van mikor a nők sajnos a homokba dugják a fejüket...meg még egy gyerek majd közelebb hoz, stb...aztán a 2. v 3. gyereknél jönnek rá hogy már az első után lépni kellett volna...nem hiszem el hogy pl egy nő nem veszi észre a párján ha félrejár...meetingek, céges "dolgok", partyzás....mig az asszony otthon ül a gyerekkel/ekkel...vagy a régi kedvesség hiánya...szexuális közeledés mérséklődése/hiánya...
2014. jan. 20. 19:32
Nagyon sok házasság, párkapcsolat megy tönkre körülöttem mostanában. Melyek azok a jelek, amelyeknél még meg lehetett volna javítani a dolgokat?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook