Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Vidéki " plasztikai műtétek :) fórum

"Vidéki " plasztikai műtétek :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. Pannika88 (válaszként erre: 3. - Knakx)
2010. jan. 23. 12:32
Amugy eddig kétségkívűl verhetetlen a főváros:)
4. Pannika88 (válaszként erre: 3. - Knakx)
2010. jan. 23. 12:31

Szia!

Pár csajszival beszéltem akik már voltak debrecenben,kecskeméten,itt-ott és nagyon elégedettek voltak,és természetesen negatív dolgokat is várok,pont azért ha vki rosszul járt a többiek ne essenek a hibájába..

2010. jan. 23. 12:28

nekem meg nem volt mutetem de az Ur Isten megfizeti ne meny videkre mert kitudja hogy mifelek ott az orvosok es ki tudja hogy egyaltalen van-e diplomajuk vagy csak bealitottak magukat orvosnak es a veg celjuk az hogy meg oljenek minden gyanus embert aki szurja a szemuket


jaj bocsanat mar megint valami ertelmetlenseget talaltam ki de a lenyeg hogy nagyvarosban sokal jobbak a korulmenyek

2010. jan. 23. 12:26
Saját kíváncsiságom miatt is indítottam ezt a témát,dunaújvárosban is van már lehetőség a szépülésre,és természetesen egyenlőre nincs akkora hírverése mint a már jól bevált fővárosiaknak,ezért ha vki tud valamit a Szt.Pantaleon kórház plasztika részlegéről,szívesen fogadnám a tanácsait,észrevételeit. ;)
2010. jan. 23. 12:23

Sziasztok!

Várom minden olyan hölgy (úr),véleményét és hozzászólását ,akinek nem Budapesten volt/lesz a műtéte.Pozitív/negatív tapasztalatok,ki-mennyire elégedett! Segítség a szépülni vágyó hölgyeknek,nem feltétlen kell rengeteget utazni a szépségért,lehet hogy a szomszéd nagyvárosban talál rád a megoldás:) !

:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook