Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vicces állattörténetek fórum

Vicces állattörténetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. SSissykke (válaszként erre: 31. - 89b99f816e)
2009. szept. 25. 12:57

:) olyan sok hülyeséget tudnak csinálni.

De mindig tudja ám azt is, ha éppen rosszat csinált. :)

32. cb82b220ce (válaszként erre: 30. - SSissykke)
2009. szept. 25. 12:56
Szegény!Na nálunk viszont ágyba alvás van.Azt birom a legjobban hogy már most bebújik a paplan alá,mi lesz vele télen?megfog fagyni? :-D
31. 89b99f816e (válaszként erre: 30. - SSissykke)
2009. szept. 25. 12:55
Édes lehetett :)
2009. szept. 25. 12:54

Nekünk a kutya nem mehet fel az ágyra.

Fél éve volt nálunk kb, mikor először otthonhagytuk hosszabb időre. (3napot voltunk el, addig mamám járt etetni, reggel is ment, akkor kiengedte az udvarra, este pedig becsukta a lakásba)

3 nap után, mikor mentünk haza, én már annyira vártam, hogy vajon hogy fog nekünk örülni... Hisz még egy munkaidő hosszánál tovább előtte nem volt egyedül.

Nagyon vártam, hogy majd mit fog szólni, ha meglát.

Estefelé értünk haza... alig vártam, hogy bemenjek a lakásba. A kutyus már be volt csukva. Halkan beosonok, szólítom a nevén.. de Bambi sehol.

Bementem a szobámba.. és lám.. Bambika fenn feküdt az ágyamon, ráadásul a párnán.

Szegény annyira megijedt, mert ugye tudta, hogy rosszat csinál, és hogy lebukott, hogy azon nyomban ott az ágyon összepisilte magát és kiszaladt a szobából.

Utána meg csak nevettünk rajta... hogy a drágám valószinűleg, míg mi nem voltunk otthon úgy élt, mint a kiskirályok.. :D

2009. szept. 25. 12:53

Jött már be a kertből kis galambbal a szájában, sőt pici ártatlan egérkével is :) Kis vadászom:)

Ja, meg a dió. Van a kertben egy diófa, és amikor "szezon" van, folyamatosan hordja be a diókat, széttöri a fogai között, és kieszi a belét :) Olyan jó utána takarítani :) Meg amikor fekszel be az ágyba, és szúrja a hátad a dió héja :))

28. cb82b220ce (válaszként erre: 22. - 89b99f816e)
2009. szept. 25. 12:53
Mert azt is csinálják!Tuti szivatnak minket néha...Láttam már egy ismerősömnél egy kutyát,az is így lopkodta a papucsokat és amikor odamentek felvenni akkor a kutya szabályosan röhögött :-D
27. cb82b220ce (válaszként erre: 20. - SSissykke)
2009. szept. 25. 12:52
Lehet :-D
26. cb82b220ce (válaszként erre: 19. - 89b99f816e)
2009. szept. 25. 12:51

Ez brutális.... a párjaink tudnak ökörségeket csinálni.Az enyém egyszer adott Fifinek több mint fél konzervet,a nagynak a felét...tacsi lévén azért annyi nem fér bele.Nos hát ő úgy gondolta kicsit megszaladt,ami nem kell neki hát azt ott hagyja...persze....

Megette az egészet,utána bement a szobába és nem tudott a hasától felugrani az ágyra,imád hason feküdni békapózba,nos...azt se bírta,oldalt aludt el :-)

2009. szept. 25. 12:50

Most jut eszembe.. :D:D

Még amikor kicsi volt..bent hagytam kb 2 percre a szobámba, nem tudom h honnan de mire visszaérkeztem egy szál cigi lógott a szájába,mint aki ráakar gyújtani (haláli volt) :D Kár h nem tudtam megörökiteni.:S:)

24. cb82b220ce (válaszként erre: 18. - SSissykke)
2009. szept. 25. 12:49
Hát ez nem semmi :-) Az enyém se szeret fürdeni de amikor fürdünk akkor bejön a fürdőszobába és feláll a kádszélére és bámul minket meg a vizet.Ha eléri a karom akkor próbálja nyalogatni,ha pedig a vizet akkor meg azt :-)
23. cb82b220ce (válaszként erre: 15. - 89b99f816e)
2009. szept. 25. 12:47

kefe! Az vmi izgató eszköz lehet számára.

A másik: vagy szellem vagy szimplán a tiéd se 100-as :-D

2009. szept. 25. 12:46
Még pici volt, amikor ugyebár, pláne bigli létére, ellopott mindent. Mi a párommal általában együtt fürdünk esténként. Lili mindig bejött, és módszeresen, amíg fürödtünk, ő kivitte a papucsunkat a nappaliba, mi meg mehettünk ki mezítláb. Ezt nagyon sokszor megcsinálta, de nem rágta szét a papucsokat, csak kivitte, mintha szivatna minket :)
21. Bucóka20 (válaszként erre: 19. - 89b99f816e)
2009. szept. 25. 12:45
Megelőlegezte a hajmosást neked.:D:S
2009. szept. 25. 12:44

A cicám pedig a papírzsepivel szeret nagyon játszani. Nem tudom miért jó ez neki, vagy miért élvezi, hogy minél apróbb fecnikre szétszedi. :)

Van egy játékegere, amivel szintén sokat játszik. Akkor viszont olyan hangosan morog, hogy az valami hihetetlen. Macskától ritkán hallani ilyet. Lehet egy kutya, vagy inkább oroszlán veszett el benne. :D

2009. szept. 25. 12:43
Kisebb korában történt, hogy feljött az ágyra reggel a fejemhez, ahogy szokott és ott szöszmötölt. Én még aludtam, a párom már ébren volt kint. Matat, matat a fejemnél, hát felkeltem, hogy mi a fene van már? Ahogy emelem a ferjem, toccs, leesik a hajamról egy adag hányás .. :S Marhára örültem neki! Kiderült, a párom reggel odaadta neki a maradék babfőzeléket, azt tette ki, egyenesen a hajamra! Olyan jó volt, m 2 óra múlva jelenésünk volt vendégségbe, és esély sem volt arra, h nem kell megmosnom a hajam :(
2009. szept. 25. 12:42
Az én kutyám fürdeni nem nagyon szeret, viszont imádja a hajszárítót. :D Akármikor szárítom a hajam, szalad be a fürdőszobába, lefekszik a fürdőszobaszőnyegre, hanyattvágja magát, és várja, hogy ő is kapjon egy kis meleglevegőt.. :D
2009. szept. 25. 12:41
A régi cicám kölyökkorában úgy ébresztett mindig, hogy betúrta magát a párnák közt a nyakamhoz, befúrta a pofiját a hajam közé és elkezdte nyalogatni a fülcimpámat. Biztos hiányzott neki a mami.
2009. szept. 25. 12:40
vitrines szekrény akart lenni :)
15. 89b99f816e (válaszként erre: 10. - Cb82b220ce)
2009. szept. 25. 12:39

Az én kis drágám is ilyen (beagle), rájön az 5 perc néha, imádom. Ő sokszor a keféjét (van egy körömkeféje :)) veszi ki az ágyából és viszi fel a kanapéra, ott dobálgatja össze-vissza (lehet, h szúr neki) és egyszercsak ráfekszik, és azon mozog, közben morog :)

A másik, amikor a viztones szekrény elé lerfekszik úgy, h a feje lenn, a feneke fent van (nézi, hogy az ott meg ki). El kezd morogni aját magának, és néha ugat is :) Ennél már csak az a jobb, amikor bejön a nappaliba, és egyszercsak szintén ilyen fej lent, fenék fent pozicióba morog, pedig senki sincs ott. Olyan, mintha lenne egy szellem barátja :)

14. Bucóka20 (válaszként erre: 13. - Cb82b220ce)
2009. szept. 25. 12:38
Jujj.. még nekem nagyon az elejé nem 1x meg nem is 2x előfordult az,h ha netán véltelenül nem zártuk be a wc ajtót akkor bement és egy egész tekercs wc papirt 3-4cm-es darabokra szaggatott,azt hittem ott kapok szivszédülést.:O)) Nagyon oda kell figyelni az ajtókra.:D
13. cb82b220ce (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2009. szept. 25. 12:36
Amikor mosok és szortírozok ő is előszeretettel kilopkodja a bugyikat :-D Meg mindig beoson a fürdőszobába ellopni a fürdőszivacsot :-D Na meg imádja szétszedni a flakonokat,zsepiket.
12. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Cb82b220ce)
2009. szept. 25. 12:34
Nálunk a bugyi meg a zokni a sláger.Amint lát egy zoknit vagy bugykeszt ,rögtön rákattan,de ha nem aakrom tőle elvenni akkor már nem is érdekli annyira.:))
11. cb82b220ce (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2009. szept. 25. 12:34
A fülei az enyémnek is csattognak,ő tacsi :-) Azt birom a legjobban hogy néha egy helyben fut mert csúszik a laminálton :-) de annyira morog hogy tényleg úgy néz ki nagyon ideges.
10. cb82b220ce (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2009. szept. 25. 12:33
ugye???Mi is ezt a kérdést szoktuk feltenni :-) Nézzük a tv-t,egyszer csak halljuk a másik szobába,mindketten megszólalunk...na...már megint begajdult :-D Ja még zoknival szokta csinálni,persze csak olyannal amit sikerül elopnia.
9. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - Cb82b220ce)
2009. szept. 25. 12:31
""Amikor a görccsel játszik egy ideig elvan,aztán magába elkezd morogni,teljesen begajdúl és felalá futkorászik a lakásba,közbe dobálja a levegőbe a görcsöt és morog rá,""- Nekem ugyan ezt csinálja a spánim,csak ő minden plüssel meg olyan dologgal amit rázni lehet.:D Morog,közbe rázza a fejét..és csattognak a fülei (spániel),ilyenkor felteszem magamba a kérdést h tuti h 100%os-e e kutyum?!:D
8. tulipuli (válaszként erre: 5. - Cb82b220ce)
2009. szept. 25. 12:30
Az én fiúkutyám a műcsonttal volt így, mikor megkapta még frissen illatozva. Egész nap elvolt vele, másnapra meg gondolom kikészült az állkapcsa.
2009. szept. 25. 12:29
Párommal szokott nagyokat játszani,harapdálja játékból a kezét,a fülét...egy idő után meg már nem tud megszabadulni tőle és olyankor Fifi annál jobban "támad"ha párom kiejti a száján azt hogy auuuuu akkor neki annyi.Fifi ráugrik és ha meghátrál akkor csipkedi :-D Párom azt se tudja hova meneküljön...Hiába,ő tanította erre :-D
6. tulipuli (válaszként erre: 2. - Becc945bf8)
2009. szept. 25. 12:27
Mások meg mennyit költenek profi lakberendezőre! :-)))
2009. szept. 25. 12:26
A másik az hogy ő nagyon szépen játszik egyedül is :-) van egy labdája,egy csontja és egy görcse.Amikor a görccsel játszik egy ideig elvan,aztán magába elkezd morogni,teljesen begajdúl és felalá futkorászik a lakásba,közbe dobálja a levegőbe a görcsöt és morog rá.asszem hiányzik 1-2 kereke :-D
2009. szept. 25. 12:23
Volna egy szorim.A mostani kutyám,Fifi :-) egy igazi kis bolond kutymorgó :-) Lassan 10 hónapos :-) Velünk 1 szobában alszik,mostanába már azt is megtanulta,hogy neki is van külön helye.Nos igen de azért minden éjjek 1kor próbálkozik bejutni az ágyunkba.Akkor visszatessékelem és visszafekszik a helyére.A párom 4:10-kor szokott kellni,nos fifi minden hajnalba pontban 4-kor ott sertepertél körülötte és azt várja mikor kel már fel hogy ő bebújhasson a helyére és velem aludjon tovább.Persze eléri a célját de még mielőtt a párom elindulna Fifi kirohan a konyhába puszit adni neki,aztán szépen befekszik a párom helyére és alszik velem tovább :-)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook