Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Viber esetén miből lehet észrevenni, ha valaki letilt? fórum

Viber esetén miből lehet észrevenni, ha valaki letilt? (tudásbázis kérdés)


ápr. 2. 15:16
Sziasztok, ha eltűnt az illető profilképe a neve mellől és nem látom, mikor volt utoljára aktív, az jelezheti, hogy letiltott? Üzenetet nem küldtem neki, meg nem is akarok.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 14. 23:33
Ezt nem tudom, bár olvastam, hogy ha megbontja a hívást vagy nem tudod elküldeni az üzenetet, esetleg nem látod az aktivitását, akkor lehet rá gyanakodni. Amíg üzenetet tudsz neki küldeni vagy fel tudod hívni, addig szerintem nem vagy tiltva. Tehát ha látod, hogy fent van, de nem fogadja az üzeneteket, akkor valószínűleg nem aktív.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Krisztikrisz)
2023. jan. 12. 07:04
Köszi! És az esetleges letiltás miből látszik?
2023. jan. 11. 23:28
"A ✓ ikon jelzi, hogy az üzenet el lett küldve, a ✓✓ ikon jelenti, hogy meg is érkezett a címzett telefonjára, a kettős pipa lila színben pedig a már elolvasott üzenet státuszát jelöli."
11. nilem023 (válaszként erre: 10. - Sirga)
2023. jan. 10. 18:14
Fontos üzenetet nem viberen kell küzdeni az biztos 🤪
10. Sirga (válaszként erre: 4. - Nilem023)
2023. jan. 10. 15:14

Az biztos, hogy néha fura. :)

Velem megesett, hogy 1 nap késéssel kézbesítette az üzenetet - annak ellenére, hogy folyamatosan be voltam jelentkezve. Egyszerűen nem jelezte, csak jókora késéssel.

9. nilem023 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 12:15

Minden nap használom…. így van.

A letiltással nincs tapasztalatom.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Nilem023)
2023. jan. 10. 12:13
Szerintem is inkább így van.
7. nilem023 (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. jan. 10. 12:11
Az egy pipa az hogy folyamatban van a küzdés, két pipa ha még fehér vagy szürke az azt jelenti üzenet elküldve. Ha a pipa lilára változik akkor látta az illető.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. jan. 10. 11:56
Akkor ezek szerint nem vagyok letiltva? Látom a régi üzenetek is, de még mindig csak egy pipa van.
5. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 11:36
Az egy pipa azt jelenti, hogy átment az üzenet. A kettő azt, hogy látta/olvasta. Ha le vagy tiltva, nem is látod a listádban.
4. nilem023 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 10. 08:01

Sokszor volt olyan férjemnél hogy hiába küldtek neki üzenetet addig amíg nem lépett be nem kézbesítette a rendszer. Volt hogy napok teltek el hogy nem lépett be és mikor belépett sorra jöttek az üzenetek amiket küldtek neki. A hívás szintúgy, valamikor én hallom hogy kicseng viszont a hívott félnél semmi.

Nem biztos hogy tiltott, a viber tud furcsaságokat

2023. jan. 10. 07:47
Írni próbáltam, de csak 1 pipa van, ami azt jelzi nincs kézbesítve. Csak azt nem tudom miért nincs. Vagy nem volt fent a viberen, vagy esetleg letiltott volna azért nem kézbesíti a rendszer? Ezt nem tudom.
2023. jan. 10. 07:44
Gondolom se írni, se hívni nem tudod.
2023. jan. 10. 07:09
Azt miből tudom észlelni, ha valaki letiltott viberről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook