Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vettem ma egy rövidnadrágot + egy mini ruhát, pedig vékony... fórum

Vettem ma egy rövidnadrágot + egy mini ruhát, pedig vékony... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. jún. 14. 14:32
Jól tetted! Biztos csinos!
2023. jún. 14. 14:00

Szerintem meg nem kellene annyira sokat foglalkozni azzal, hogy kinek milyen adottságai vannak. Ki mit gondol rólatok!

Nekem meg nagyon izmos lábaim voltak.Ettől aránytalanul volt vastag. Ma is az,bár került rá az idő teltével, pár narancs, meg karfiol réteg. :DD

Nem érdekel hogy kinek tetszik, vagy nem tetszik, felveszem ugyan úgy a kisnadrágot,kis szoknyát. Akinek nem tetszik elfordul, nem néz oda. Aki meg szeret szenvedni, nézegesse. :P

Mindenki olyan ruhát vegyen fel, amiben jól érzi magát!

Hja! Szőrtelenítés most aktuális, néha az is elmarad és sündisznókkal sétálok. :) Salalalaaa.

6. fc03b2622b (válaszként erre: 5. - 69fcad429e)
2023. jún. 14. 13:53
Hát én rövidnadrág és miniruha párti vagyok, ha vékonyabb, ha vastagabb... ;)
5. 69fcad429e (válaszként erre: 3. - Tumbo2)
2023. jún. 14. 13:33
Ezt nem teljesen értem, az online boltok modelljei is mind vékony lábúak, akkor ők is röhejesek? Szerintem sokkal gázabb egy nőn a vastag vádli/láb.
2023. jún. 14. 12:25
Nem biztos, hogy értem ezt. Ha vékony a láb, az ciki? Vagy mi?
3. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 14. 12:21
jól tetted.engem is sokat csúfultak a vékony lábam miatt.rövid ruhát szoktam hordani, úgy harminc évesen.de mikor egy rövid gatyát próbáltam,még a barátnőm is röhögött.jóindulatból mondta,ezt meg ne vedd,
2023. jún. 14. 12:07
Jól tetted.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook