Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vetélés...lelkileg hogy hat egy nőre? fórum

Vetélés...lelkileg hogy hat egy nőre? (beszélgetős fórum)


57. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 51. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:46
és a párod hogyan élte meg a helyzetet? remélem kitartotok és nemsokára másik fórumon beszélhetünk:)
56. Christineee (válaszként erre: 53. - 7fb8501abf)
2009. okt. 6. 11:45

Igen ez természetes ilyenkor. Én is utáltam a terhes kismamikat mikor jöttek szembe nagy pocival. De nem ők tehetnek a gondomról. Nálam idővel elmúlt ez az utálat a kismamikkal szemben. Ahogy kezdi feldolgozni az agyunk, lelkünk a fájdalmat úgy szerintem enyhül is.


Én olvastam azt is hogy terhességek több mint fele végződik vetéléssel, csak sok esetben az anyuci észre sem veszi, mert csak annyit észlel hogy késik a mensije.

És hogy ez a természetes kiválasztódás része.

Mert a nem teljesen egészséges babák ne maradjanak.

Érthető. logikus, csak fájó ha velünk történik:-(

55. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 52. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:45
Egyszer olvastam valahol, hogy a vetélések azért törtennek/történhetnek meg, mert az anya szervezete érzi a veszélyt, hogy a magzattal valami nem stimmel és ezért löki ki. -erre utaltam, de csak picit hunorizálni akartam, mert nagyon el vagyunk kenődve:))
2009. okt. 6. 11:41
a vetélésről nem tehetünk...bárkivel előfordulhat....mi nem vagyunk selejt nők....csak így jártunk.
53. 7fb8501abf (válaszként erre: 48. - Christineee)
2009. okt. 6. 11:39

Nekem azt mondta az orvos, hogy a vetélés egy természetes szelektáció...mert valószinűleg beteg lett volna a baba...én is ezzel vigasztalom magam...

Kezdetben gyűlöltem nőt férfit...bevallom írígy voltam...de most már rájöttem senkit nem okolhatok....de gyakran kiállok a nőkért...és ha egy pasi nőt bántalmaz arra nagyon berágok...

52. cuncika73 (válaszként erre: 50. - 9b0d5b80c9)
2009. okt. 6. 11:33
Húúú,várjál,lemaradtam!Melyik részére utaltál?Mert most totál nem vagyok képban :S
51. cuncika73 (válaszként erre: 47. - 9b0d5b80c9)
2009. okt. 6. 11:32
Nekem van egy 15 éves lányom,páromnak Ő lett volna az első baby
50. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 46. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:31
remélem ezzel nem arra akarsz utlni, hogy selejtesek vagyunk?!
49. cuncika73 (válaszként erre: 45. - 7fb8501abf)
2009. okt. 6. 11:30
Akkor szerintem fel kellene jelentened!!!Itt is lehet 5 év az elévülési idő.A látlelet a döntő bizonyiték,hogy bántalmazás ért!!!!Ki másra tudná háritani a felelősséget ez a disznó??!!!Azt nem vallhatja,hogy a kertben összetűzésbe keveredtél a kapával és azért voltál kék-zöld??!!!
2009. okt. 6. 11:30
Engem anno azzal próbált vígasztalni a körzeti dokim hogy jobb így mintha beteg lenne a gyerek. És ebben igazuk van , csak megélni fájdalmas.
47. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 43. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:29
igen, sajnos ez tényleg egy lavina...ez a baba lett volna az első, vagy van már nektek? a dokik helyében meg én is elmennék világgá, ha megtehetném...csak így nekünk marad az alja és így járunk ...
46. cuncika73 (válaszként erre: 40. - 7fb8501abf)
2009. okt. 6. 11:26
Sajnos a sors fintora,hiába akar az ember mindent elkövetni,ha a másik "oldal" másképp látja.De talán,jobb ez igy.Egyszer olvastam valahol,hogy a vetélések azért törtennek/történhetnek meg,mert az anya szervezete érzi a veszélyt,hogy a magzattal valami nem stimmel és ezért löki ki.
45. 7fb8501abf (válaszként erre: 38. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:25

Mentő vitt a kórházba...látlelet van....de eltelt 2 év...most lesz két éve 20án....30-án...megint szomorkodás...egyebek....

de csoda hogy kibírtam....mikor közölték a tényt nincs baba....ordítva mentem ki a rendelőből...és kint pocakos nők várakoztak apukával....ne tudjátok meg mit éreztem...tehetetlenséget....és igazságtalanságot...

44. Christineee (válaszként erre: 41. - 7fb8501abf)
2009. okt. 6. 11:22

A büntetés jogos elvárás! És talán némi enyhülést is ad a léleknek de a babát az sem hozza vissza ahogy a pénz sem. :-(((


De mi mással lehet kárpótolni ekkora bánatért az anyját?? A pénz az alap amivel mindig próbálnak kárpótolni.

43. cuncika73 (válaszként erre: 39. - 9b0d5b80c9)
2009. okt. 6. 11:21
Arról nem beszélve,hogy ezzel együtt,mint a lavina,minden oda veszett!!!Munkahely,ledolgozott 2 év,ami után jogosult lettem volna a gyesre,gyedre,házépités,MINDEN!!!!!Totál padlóra tette az életünket az a két szemét doki,mondanom sem kell,élik világukat,ugyanúgy eltesznek egy-két gyereket,nem számit,ilyen orvos kell a kórházba,a jók meg külföldre "menekülnek" !!!De ha minden igaz,nem fogják sokáig szennyezni már a levegőt a kórházban,arról kezeskedünk!!!Nesze neked egészségügy!!!
2009. okt. 6. 11:21
én nem emlékezem, csak arra, hogy lehetett volna, de biztosan valami nem úgy alakult, és ezért nem adatott meg...de bizakodom, mert az élet szép és minden megoldódik egyszer:))
2009. okt. 6. 11:18

Nekem speciál nem pénz kéne hanem törvényes büntetés!!!

A pénzt kenyje a hajára bárki...a pénzel a fájdalom nem oldható meg!!!

2009. okt. 6. 11:15

Térjünk vissza az eredeti témához a vetéléshez...

Nagyon szép korszak volt az a két hónap...mindent megtettem, hogy megtarthassam a babát...de as ors nem akarta hogy enyém legyen...de minden hónap 30án emlékezem a meg nem született gyerekre....és nincs büntudatom, mert én mindent megtettem...de hiába...

39. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 37. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:09
úr isten!!!ez felfoghatatlan!!! és ezek a rohadékok nem gondolnak abba bele, hogy te miket élsz át mire teherbe esel, míg kihordod és utána a fájdalom , hogy mégsincs gyerek...ezt nem lehet pénzben kifejezni...melyik kórházban voltál?
38. cuncika73 (válaszként erre: 32. - 7fb8501abf)
2009. okt. 6. 11:08
Az nem biztos ám!!!Okozhatott szivmegállást a verés!!!Az orvosok tudták,hogy bántalmazás miatt kerültél be??? Látlelet,ilyesmi volt?Mert az mind bizonyiték a mocskos rohadék ellen!!!!
37. cuncika73 (válaszként erre: 31. - 9b0d5b80c9)
2009. okt. 6. 11:06
Későn császároztak meg,ez miatt a baba agyhalott lett,hagyták megfulladni!!!!!Mire elvették,már halott volt,újra tudták éleszteni,de sajnos olyan fokú volt az agykárosodás,hogy semmi esélye nem maradt az életben maradáshoz :((((((((((((
36. Christineee (válaszként erre: 34. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:05

Hát pénzen kívül mást nem is adhat hiszen egy halottat nem lehet vissza adni.

De legalább nyerje el e büntetését és a pénz sem utolsó.


Csak annyira szomorú ez az egész! Nem is tudom én hogy éltem volna egy ilyet túl:-(((((

2009. okt. 6. 11:05
a vetélés önmagában is szomorú,de ezel együtt tragédia
34. cuncika73 (válaszként erre: 29. - Christineee)
2009. okt. 6. 11:02
Biróság hatásköre lesz majd eldönteni milyen összegű kártérités jár,mintha pénzzel minden megoldható lenne :((( Egyenlőre óvatos,finom támadást eszközöl az ügyvéd,aztán majd menet közben kiderül kell-e keményiteni.
33. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 30. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:02
nekem sajnos vannak a környezetemben nagyon szőkék, akik nem tudnak gondolkodni még a kérdés után sem ...ezért ez a taktika:))
2009. okt. 6. 11:01

Jó hogy beszélhetek erről....szerintetek...ennyi idő után is feljelenthetném?

Mert akkor nyugodnék meg, ha ő megkapja büntetését

Amit velem tett az megbocsájthatatlan....amikor próbáltam feljelenteni..a nyomozók megkérdőlezték az állításomat...mivel megkeresték az illetőt...az mindent tagadott...erről ennyit....de remélem a sorstól megkapja majd méltó büntetését...

de lehet véletlen egybeesés is a vetélés...bizonyítani ezt nem lehet mi volt az ok...hogy a magzat szíve megállt

31. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 28. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 11:00
ez komoly!!!én sem hagynám ezeket a dolgokat! tudom, hogy fokozottabban kellene a dokiknak figyelni, de tényleg van aki erre képtelen..ha megkérdzhtem, mi a fenét csinált szegény egészséges gyerekkel, hogy el kellett vesztenetek? csak akkor válaszolj, ha nem gázolok intim területre!!!
30. cuncika73 (válaszként erre: 27. - 9b0d5b80c9)
2009. okt. 6. 10:59
Én sem szaporitom a szót,a hangnem miatt nem is mernek tovább kérdezősködni ne féld!!Totál fel tudják húzni az agyam,nem csoda ha úgy válaszolok,ami éppen nem tetsző hangnem,de leszarom,előbb gondolkodjon,mielőtt kérdez.
29. Christineee (válaszként erre: 28. - Cuncika73)
2009. okt. 6. 10:58

Nagyon is jól teszitek ha nem haygjátok büntetlenül!!!! Ez nagyon komoly dolog. Egy egészséges baba miattuk halt meg!!

Még belegondolni is szörnyű!


És mit mond az ügyvéd? Mire van esély?

28. cuncika73 (válaszként erre: 25. - 7fb8501abf)
2009. okt. 6. 10:56
Nem olyan biztos az!!!Mi is teszünk még lépéseket a minket ért tragédia miatt és utána nézett az ügyvédünk,hogy ilyen esetben 5 év az elévülési idő!!!!Ha a zárójelentésedből kiderül az,hogy bántalmazás,vagy súlyós külső trauma miatt vetéltél el,akkor meg kellene fontolnod ezt a feljelentést!!Mi sem hagyjuk büntetlenül ezt a tragédiát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook