Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veletek alszik a kisbabátok? fórum

Veletek alszik a kisbabátok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
13. 09d65bf33d (válaszként erre: 10. - Enikö)
2007. jan. 18. 09:23
Három és fél hónapos.
2007. jan. 18. 08:39
Nálunk egész eddig egyedül aludt a kislányom (2.5), de mióta megszületett a kistesó, azóta a mi ágyunkban alszik,mert nem tudom őket egy szobába tenni az éjszakai szoptatás miatt.Hogy hogy fog visszaszokni, azt nem tudom.Kb két éves kora óta csak szombaton aludt köztünk és nem is volt vita, megértette.De ez most kényszerhelyzet.....
11. veres
2007. jan. 18. 07:42
Nekem a lányom most kezdi el, hogy nem akar egyedül aludni, 20 hónapos. Sokszor felsír éjszaka, és akkor már nem akar a helyére visszafeküdni. Hétvégén szétszedtük a kiságyát, és most egész jól elvan. Lehet, hogy így adta tudtunkra, hogy már nem kellenek a rácsok.
10. enikö (válaszként erre: 9. - 09d65bf33d)
2007. jan. 17. 23:53
menni idős a kisbabád?
2007. jan. 17. 23:48
Én a kisfiamat próbáltam ahhoz szoktatni, hogy mindig egyedül aludjon el, néhány borzasztó hasfájós éjszakát kivéve soha nem vettem magam mellé,de sajnos mindhiába: még mindig sír este mikor beteszem az ágyba(pedig csak ritkán vettem fel ilyenkor ált. csak megsimogatom,beszélek hozzá stb.)Az éjszakát eddig csak 3x aludta át, nem tudom akkor mi volt vele, de egyszer mindig felkel és ráaásul akkor eszik legtöbbet. Nem tudom hogy fogom majd róla leszoktatni, de egyenlőre nem merem, mert örülök hogy egyáltalán eszik valamikor, így is alig nő a súlya.
2007. jan. 17. 23:47
És persze mikor megadodik a lehetőség arra hogy külön szobácskája legyen akkor biztosra megyek hogy boldogan átalussza majd ö is ,(mint eddig) ,az éjszakákat! butaság mi????
2007. jan. 17. 23:41
Mivel nekem elváltak a szüleim mikor még csak 9 honapos voltam, anyukám (az én örömömre)velem ill.mellettem töltötte éjszakáit 6 éves koromig!igenis 6 éves koromig!és fantasztikus volt!És derüs , kiegyensulyozott és nagyon boldog gyerek voltam!Már bocsássa meg a JÓ Isten anyukámnak ha evel butaságot követett el!
6. cdc6d6d4be (válaszként erre: 3. - Parker01)
2007. jan. 17. 23:26
Teljesen igazat adok neked,hisz így mindenki kipiheni magát,és gyermekünk is derüs kiegyensúlyozott.
2007. jan. 17. 23:24

Egy kérdésem lenne,és kiváncsi vagyok mások véleményére is

Ti helyesnek tartjátok ha babátok már pici korától kezdve veletek alszik?

Vagy ez csak kényelmi kérdés?Sokan azt mondják így könnyebben megszoptatják,ha felsír vissza altatják.De vajon jó ez?

Én mindig felkeltem a gyermekeimhez éjjel,míg picik voltak.Előszőr 1 szobában aludtunk,de ők a saját kiságyukban.Ha betegek voltak éjszakáztam velük,de most hogy nagyobbak és megértik hogy ha valamelyikőnk éjszakás akkor ott alhatnak.És ők ezt tudják.De pici korukba se hagytam őket sírni,mindig mentem.Este fürcsi mese,simogatás egy kis ringatás és már aludtak is.Mivel én gyerekosztályon dolgozom ,látom hogy egyre több gyermek alszik az Anyukával,vagy mindkét szülővel.És bizony kerül az ember olyan helyzetbe amikor nem tud a kicsi mellé feküdni.De az sem megoldás hoy ott görnyed a széken,kezébe a gyermekével ,mert nem tudja lefektetni.Másnap meg nyügös a gyerek,fáradt az anyuka.Na és mi van a párotokkal való együttléttel?

Mert az is fontos hogy csak egymással törödjünk néha.Múltkor egy 2 év körüli gyerek volt nálunk.Anyuka nem tudta lefektetni,fél éjszaka sétáltak,hajnalba már kiabált a kicsivel,hogy miért nem alszik egyedül az ágyba.Most akkor ez jó?DE eltelt 2 nap,és agyerek végig aludta a kiságyba az éjszakát,úgy hogy meg se moccant.Anyukája el se akarta hinni,hisz megszületése óta velük alszik.Na akkor most mi a helyes szerintetek?Mert egy kis csecsemő ugye nem kéri hogy szüleivel alhasson mi döntünk így de biztos minél nagyobb annál nehezebb,és amikor már mi szeretnénk az istenért se alszi a saját helyén.Kíváncsian várom a válaszotokat.

4. enikö (válaszként erre: 3. - Parker01)
2007. jan. 17. 23:23
gratulácio
2007. jan. 17. 23:19
Szerintem ez butaság. A mi kislányuk első pillanattól külön alszik és nagyon tetszik neki. Garantált a pihenése. Szerintem ennek köszönhető az is, hogy 8 hetes kora óta EGYEDÜL (altatás nélkül) végigalussza az éjszakát
2007. jan. 17. 23:14
A miénk már 2 éves de még mindig eggyütt alszunk.
2007. jan. 17. 23:11
Veletek alszik a kisbabátok?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook