Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Velence környékén mik azok a városok, helyek, amiket érdemes megnézni, akár autóval? fórum

Velence környékén mik azok a városok, helyek, amiket érdemes megnézni, akár autóval? (beszélgetős fórum)


2017. júl. 4. 15:10

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki, szombaton utazunk Olaszországba, szeretnénk megnézni Muranót-Buranót, ill Velencét, Punta Sabbionéból indulnánk hajóval.

A kérdésem az lenne, hogy milyen hajóval lenne érdemes mennünk, szeretnénk minél több időt tölteni a szigeteken is, van esetleg összevont jegy, vagy valamilyen napi jegy amivel mindent megnézhetnénk?

Előre is köszönöm a segítséget.

Gábor

2017. máj. 16. 16:58

Na minden rendben volt, a kemping is nagyon király volt! :)

Gyönyörű tájak voltak szlovénián keresztül is. Velence is remek volt, bár sok helyre azért nem jutottunk el így másfél nap alatt, a legfőbb dolgokat néztük meg hajókázva, sétálva és ennyi. De a legfőbb örömforrás az volt, hogy végre hónapok után láthattam a barátnőmet és vele lehettem ennél több nekem nem kellett. :)

2017. máj. 7. 19:20
És ezek mennyi pénzbe kerülnének, a hajózások?
7. 9c485f67e8 (válaszként erre: 4. - Tomi9046)
2017. máj. 7. 18:33
Murano, Burato, San Michele szigete, Torcello, Lido
2017. máj. 7. 17:14
Nem lenne jobb Velencét "felfedezni" kicsit? Nem csak megnézni egy fotónyit belőle és tovább rohanni? Nem sok az a pár óra.
5. bnedora (válaszként erre: 4. - Tomi9046)
2017. máj. 7. 16:52
Azokat nem láttam, de maga Velence is több napos program lehet. Kár, hogy csak hétvégére mentek.
2017. máj. 7. 16:39
Akkor megnézzük. :) És különböző szigetek velencénél?
2017. máj. 7. 15:49
Padovát ajánlanám én is, csodálatos.
2017. máj. 7. 14:55
Padovát és Udinét ajánlom.:)
2017. máj. 7. 14:26
Mivel kocsival megyünk egy hétvégére a margherai kempingbe, ezért messzebb is eljuthatunk, ha van kedvünk. Tudnátok ajánlani városokat, ahova érdemes elmenni? Velencét úgyis megnézzük, de érdekelne más is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook