Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményetekre lennék kíváncsi, kinek milyen volt epidurálisan szülni fórum

Véleményetekre lennék kíváncsi, kinek milyen volt epidurálisan szülni (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 17. 17:36
mindkét fiamat epi-vel szültem. nem bántam meg, sokkal jobban oda tudtam figyelni mi történik körülöttem. de biztos megoszlanak a vélemények, nincs mindenkinek jó tapasztalata.
2011. jan. 17. 17:34
És van olyan ha későn érek be esetleg a korházba már nem adnak fájdalom epit??
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - 171925f409)
2011. jan. 17. 17:33

Szia!

Én az első fiamat szültem vele és bár tényleg hatott, ha rajtam múlik többet SOHA és így is lett a második Babámat fájdalomcsillapítás nélkül szültem. És így volt jó, bár tény a falat kapartam, de Nekem így volt jobb :-)

2011. jan. 17. 17:30
Teljesen fájdalommentes. Érdekes, bizarr. :) Nekem császár volt.
2011. jan. 17. 17:30
Én csak a nővérem tapasztalatát tudom megosztani, elsőnél kapott epit, tényleg könnyen ment a szülés. Másodiknál nem kért mert már úgy tűnt későn ért a kórházba és nem is hatna, hát után kellett néhány hónap, hogy kiheverje. :)
2011. jan. 17. 17:28
Sziasztok.Tapasztalatokat várnák, hogy ki hogy éltek meg az epidurális szülést,és tényleg fájdalom mentes volt-e.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook