Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeket várok a szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlóról! fórum

Véleményeket várok a szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlóról! (beszélgetős fórum)


1 2
9. BeaÉrd (válaszként erre: 7. - Mariann7533)
2010. jan. 4. 13:59
ezt írta fel a doki nekem is és vérzés itt is össze vissza volt neked?
2010. jan. 4. 13:58
Én 5 hétig menstruáltam vele, és meguntam. Kb 7 hetes volt a babám mikor elkezdtem, és egy hétre rá megjött. Folyamatosan kell szedni szünet nélkül, és először csak 2 hétig volt aztán így nőtt a hetek száma. Majd elértem a bűvös 5 hetet amikor azt mondtam elég!
2010. jan. 4. 13:57
Szia.Nekem három gyermekem van.A két nagyobb 2,5 éves korukig szopiztak,a kicsi most 16 hónapos.Tervezett babák.Én mind a háromnál Cerazette gyógyszert szedtem,és teljesen bevált,a tej minőségét és mennyiségét egyáltalán nem befolyásolja.Én nagyon ajánlom.
2010. jan. 4. 13:55
Én nem szedtem, pont azért mert sok rosszat hallottam róla. A doki nekem is azt mondta, mikor szóba került, h csökkentheti a tej mennyiségét...Mondjuk az ismerőseim erre nem panaszkodtak. Arra viszont igen, h volt aki szinte folyamatosan menstruált tőle, volt aki meg hónapokig nem...Teljesen bezavarta a ciklusukat, abba is hagyták.
2010. jan. 4. 13:55

Én Azáliát szedek, eddig nem lettem tőle terhes, tehát véd:-)

Tejem rengeteg volt, így ezt sem befolyásolta.

Ami zavar hogy mindig össze-vissza jön meg. Hol kéthétre hol egyhónapra, van hogy pér napig tart és van hogy akár két hétig is.

2010. jan. 4. 13:55
A teje egyébként több volt mint az előző babánál amikor nem szedett ilyet.
2010. jan. 4. 13:54
A barátnőm szedett ilyet, össze vissza volt meg tőle neki, 3-4 hónap után abbahagyta.
2010. jan. 4. 13:52
Ha az orvos irta fel akkor biztos jó!
2010. jan. 4. 13:50

Én vacilálok hogy el kezdjem e mert nem tudom mennyire befolyásolja a tej mennyiséget és mennyire véd stb....

Várom a tapasztalatokat előre is köszi mindenkinek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook