Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Véleményeket szeretnék. fórum

Véleményeket szeretnék. (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 19. 10:48

Nemhogy örülnél :) Legálisan van két pasid ;)

Egy a valóságban, egy pedig álmodban :D

7. dadbbc4cf8 (válaszként erre: 3. - 98be58747b)
2011. márc. 19. 10:41

így van örülj,hogy emigy boldog vagy és felejtsd el az ilyen álmokat...ébren,vagy álmodban vagy boldogabb?

a valóságban kell jól érezni magad,és ha tovább tartanak az ilyen álmok és rendszeresek,menj el dokihoz...

2011. márc. 19. 10:39

Szia! Szerintem, a mostani Japán katasztrófa miatt gondolhatsz rá. Velem többször megtörtént, hogy a legutálatosabb kollegával álmodtam, de mivel kellemes volt az álom, már másképpen néztem rá. az életben, persze, ideig-óráig.

Ha, mint írod, boldog vagy a pároddal, akkor próbálj meg nem gondolni rá.

5. e705905164 (válaszként erre: 1. - Hisztys)
2011. márc. 19. 10:38
nahh lehet visszaszerelmesedtél belé..előfordul:))vagy egyszerűen hiányzik...amúgy álmainkat nem mi irányítjuk,de egyetértek az előttem szólóval,ha agyalsz rajta akkor valósan belezúgsz,de ha nem agyalsz rajta csak egy álomnak fogod fel,akkor nincs semmi..kérdés mit érzel amikor ébren vagy?
2011. márc. 19. 10:37
Előfordul az ilyesmi,nincs jelentősége.Szép és jó ilyet álmodni,de nem több.
2011. márc. 19. 10:37
Ez komoly, hogy ilyen dolgok aggasztanak? De jó neked...... majd elmúlik és becsüld meg azt ami van....bárcsak én élnék boldog párkapcsolatba...
2011. márc. 19. 10:36
Lehet túl sokat agyalsz ezen és túl nagy jelentőséget adsz neki. Majd elmúlik csak ne agyalj rajta.
2011. márc. 19. 10:30

Sziasztok,

többször nekiugrottam már, hogy tanácsot kérek itt a hoxán, de inkább próbáltam elfelejteni a dolgot.

Viszont mot úgy döntöttem mégis tanácsot kérnék olyan emberektől, akikkel talán már megtörtént ami most velem, vagy meg tudja magyarázni nekem, hogy ez miért van.

Boldog párkapcsolatban élek, néha összezörrenünk, de tényleg egymásnak élünk, jól érezzük magunkat egymással, szóval én jól érzem magam az életemben, a hétköznapokban is, néha depis vagyok, de ki nem.

A lényeg, hogy hónapok óta egy sráccal álmodom, hetente többször is. Ő volt az első az életemben, de évek óta nem láttam nem is gondoltam rá, nem tudom miért most jött elő. Ő Kínában lakik évek óta, nem tudok róla semmit.

Ami érdekes ebben, hogy álmaimban annyira boldognak érzem magam, hogy "végre újra láthatom és velem van", hogy álmomban is arra gondolok, hogy nehogy álom legyen, szóval mint aki ott akar maradni. Energikusan ébredek reggel, az a nagyon jó érzés feltölt, de nem értem miért álmodom vele. És azt az érzést sem tudom hová tenni, amit akkor érzek amikor álmomban vele vagyok, szinte megkönnyebbülök és szerelmesen ölelgetem meg ilyenek.

Szerintetek ez miért van??Majd elmúlik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook