Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról fórum

Vélemények szombathelyi nőgyógyászokról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
829. villő
2013. jan. 6. 09:35
én azt hallottam, hogy a felmondást februárban tervezi...amit más hallott, hogy külföldre menne, spanyolo.-ba
2013. jan. 5. 10:06
Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy Dr. Bencsik László Szombathelyen válal szülést is? És tudd valaki véleményt mondani Misa doktor úról? Előre is köszönöm a választ.
2013. jan. 5. 07:27
én nem hallottam, de merre megy?
826. villő (válaszként erre: 825. - Sadrari)
2013. jan. 4. 16:27
én is...
825. sadrari (válaszként erre: 824. - Szimonic)
2013. jan. 4. 14:08
Ezt én is hallottam már...
2013. jan. 4. 13:59
állítólag Barabás doki már nem sokáig dolgozik itt...
823. nettike28 (válaszként erre: 820. - Villő)
2013. jan. 4. 12:04
Nekem csak jó tapasztalatom van a Barabás dokiról.Igaz én még nem szültem,de kb.:1,5 évig jártam hozzá kivizsgálásokra.Amikor arra került a sor hogy sajnos műteni kell,Szombathelyen nem tudtak időpontot adni,a rendszertelen menzesz miatt.Barabás doki felhívta a Celldömölki kórház osztályvezető főorvosát,és lebeszélte vele hogy ott megműtsenek.Nem tudom melyik másik doki tette volna meg ezt a betegéért.Ja és a 1,5év alatt egy fillért sem adtam neki,és most hogy átkerültem a meddőségire,tehát nem hozzá járok,ugyanúgy köszön és megismer!
2013. jan. 4. 11:12

én 2009-ben szültem Barabás dokinál, de nem tudom, hogy viselkedett volna, ha nem adok pénzt, mert adtunk... tényleg olyan jópofizós, ugyanakkor úgy kell kihúzni belőle mindent, halk szavú kicsit. A gátvarrás nem fájt, de pl barátnőm, aki 3 órával előtte szült nála, és szintén ő varrta, majd megpusztult a fájdalomtól...


nekem sikerült Leventénél szülni, mivel császár volt, MAXIMÁLISAN meg vagyok vele elégedve továbbra is, nem ismerek emberségesebb, segítőkészebb orvost nála és még szakmailag is ott van!

821. villő (válaszként erre: 817. - Dudusmeli)
2013. jan. 4. 08:47
idén is 7 ezer, illetve 2012. decemberében még annyi volt:)
820. villő (válaszként erre: 816. - Dzsóci)
2013. jan. 4. 08:45

kicsit hasonló a tapasztalatom...neki köszönhetem a hihetetlen gyorsan gyógyuló gátsebemet, nagyon szép munkát végzett

De én is éreztem, hogy várja a pénzt. Ő volt az ügyeletes, mikor kitolásban voltam a szülésnél. Ezek után tőle kaptam a zárójelentést. Szülés után kétszer odajött hozzám, hogy hogy vagyok, majd a gátseb kontrollján láttam, hogy várja a borítékot. Nagyon rá volt írva az arcára, hogy nem kapott...Pár napra rá az orvosi szobánál, mikor mentem a zárójelentésért, már nem ismert meg. A Levente dr. nagyon nem ilyen, nem is értem, hogy őt hogy nem fertőzte meg a pénzéhség...pedig náluk is már két kisgyerek van. Ő volt a terhesgondozóm, nagyon sokat segített a gondjaimon, a szülésnél sajnos nem tudtuk összehozni, hogy ott legyen, pedig tervben volt...:)

819. dudusmeli (válaszként erre: 818. - Sadrari)
2013. jan. 4. 06:09

Nagyon szépen köszön a gyors választ :)

Pont azért szeretnék hozzá menni, mert annyi jót hallottam róla.

818. sadrari (válaszként erre: 817. - Dudusmeli)
2013. jan. 3. 22:38

Szia!

Gratulálok a még "nem hivatalos" terhességedhez! :)

Ha visszaolvasol, sok mindent olvashatsz Leventéről. Azt hiszem sokan vagyunk, akik maximálisan meg vagyunk elégedve vele. Nem csupán jó orvos, hanem egy kedves, közvetlen ember is, ami azt hiszem ebben a szakmában fontos.

Én tavaly augusztusban szültem nála, már a terhességem előtt is hozzá jártam és azóta is jóban vagyunk! Csak ajánlani tudom!

Tavaly 7 ezer volt a terhesgondozás nála!


Boldog babavárást Neked! :)

817. dudusmeli (válaszként erre: 795. - Takberni84)
2013. jan. 3. 18:30

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy Dr. Németh Leventéhez jár e valaki a magánrendelésébe a madentkoba?

Mennyi nála a vizsgálat?

Jövőhéten csütörtökön megyek hozzá először. Ő fogja hivatalosan megállapítani a terhességem :)

816. Dzsóci (válaszként erre: 814. - Manocska44)
2013. jan. 3. 10:14

Szia!

Nem személyes tapasztalatom,barátnőmnél ő volt az ügyeletes,burokrepesztés volt.Őszerinte tiszta volt a víz,a szülésznő szerint meg zavaros,na ezzel indult a szülés.....!A további történést nem részletezném,de hasonlóak voltak....!Barátnőm elmondása szerint határozatlan,igaz,hogy kedves,de szakmailag nem volt toppon!Minden nap megnézte a szobában,jópofizott,de varratszedés után,hogy nem adott neki pénzt,észre sem vette többet!!!!!!Sőt a zárójelentésért mikor ment be, ő is ott volt, nem viszonozta a köszönését!!!Ennyit tudok róla,ez 2011 őszén volt.Most már változhatott a helyzet:)

815. drazsegur (válaszként erre: 814. - Manocska44)
2013. jan. 2. 20:49
szerintem normális, segítőkész doki. Figyel a páciensekre, emlékszik rájuk. Szakmailag is jó, a tapasztalataim alapján.
2013. jan. 2. 18:24
Mi a véleményetek a Barabás Józsefről? Jó orvos? Normális?
813. szimonic (válaszként erre: 812. - Picicica82)
2013. jan. 1. 18:06
szia! hát, nem tudom... Szerintem kérdezd meg a dokidat is, de úgy gondolom, h csak indokolt esetben császároznak valakit.
812. picicica82 (válaszként erre: 796. - Szimonic)
2013. jan. 1. 16:12
Szióka!Én még csak az elején járok a dolognak(8 hetes vagyok),még messze van a szülés,de lehet kérni,hogy császározzanak meg???Köszi előre is a válaszodat!
811. szimonic (válaszként erre: 808. - Norcsika87)
2012. dec. 30. 22:01

hopp, egy bennfentes??? :))

és mit dolgozol a kórházban??

810. Dzsóci (válaszként erre: 809. - Manocska44)
2012. dec. 30. 20:01

Szia!Járóbeteg-ellátás - Markusovszky Kórház, Szombathely

itt megtalálod pontosan,ki mikor,és hol rendel.

2012. dec. 29. 22:06

Sziasztok!

A kórházban melyik nap ki rendel a nőgyógyászaton? Fontos lenne.

808. norcsika87 (válaszként erre: 773. - Kicsimano81)
2012. dec. 25. 21:01
Dr.Farkas Péternek Dr.Farkas Gergő a fia,munkatársam :D a másik doktor ős Dr,Kovássy Gergő doktor. Dr.Farkas Dániel szakorvosjelölt,ő idősebb náluk.
807. évanéne (válaszként erre: 806. - Nudli2012)
2012. dec. 1. 22:41

Jó volt olvasni a soraid:-) Én sajnos még nem szültem, de 6 éve ő az orvosom. Az első 2 évben a maszek rendelőjébe jártam, aztán szakrendelőbe, 3 évig, most ismét a maszek rendelőjébe.

A szakrendelőben egy fillért sem fizettem neki soha, mégis ugyanazt az odafigyelő, lelkiismeretes bánásmódot kaptam meg tőle, amit a rendelőjében, és ezt nagyon nagyra becsültem benne!

Nem akart összejönni a baba, azért is jártunk hozzá, aztán meg sajnos elvetéltem. Emberségesen, együttérzően viselkedett, de professzionálisan.

Egyszer gyalogolt a lelkembe, amikor a petevezetők átjárhatóságát vizsgálta:-)))) Én bizony visítottam, mint az újévi malac, életemben olyan fájdalmat nem éreztem, a mi drága Nedeczky doktorunk meg bizonygatta, hogy nem fáj az annyira, csendesebb legyek. Akkor annyira nem szerettem, bevallom, magamban hüle pasinak aposztrofáltam, akinek honnan a bánatból lenne fogalma az ilyenfajta fájdalmakról :-))))) De persze ezt meg kellett csinálni a cél érdekében, ma már nevetve emlékszem vissza önmagamra...

A lényeg az, hogy tudás, felszereltség és hozzáállás tekintetében egyaránt le a kalappal előtte! (Pedig anno, először csak azért mentem el hozzá, mert kíváncsi voltam, ki az a doki, akiről mint férfiistenről csacsognak az akkoriban szülő barátnőim... de ez titok ám! ;-) )

2012. dec. 1. 17:43

Szisztok!

Én egy 2 hónapos kisfiú boldog anyucija vagyok. Pár gondolatot megosztanék Veletek a terhességemmel és a szülésemmel kapcsolatban. Az orvosom Nedeczky Iván volt, aki örömtelivé tette számomra a babavárást, azzal az alapos terhesgondozással amivel a minden alkalommal ellátott minket. Rengeteg ultrahang felvételem van a babámról, melyeken hétröl hétre követhetjük a kis csöppségünk növekedését. Rendkívüli ügygonddal ellenőrizte a baba fejlődését illetve a méhnyak/ méhszáj állapotát minden alkalommal. Nem feletkezett meg a terhesgondozás másik fontos feladatárol sem, arról, hogy biztosítsa a kismamát, hogy a babával minden rendben van, illetve minden bennem felmerülő kérdésre választ kaptam Tőle (lehetett az akármennyire nagy butaság is). Anyagi oldalát nem részletezem, mert Nekem a sokszorosát is megérte az Ő munkája.

A szülésem is jó épméyket hagyott bennem. Remekül megszervezte a kórházba való felvelünket és a szüléssel kapcsolatos dolgokat is. A szülés utáni rehabilitációban is rengeteget segített (lett egy fertőzésem és sajnos a mellem is begyulladt).

Mindenkinek bátran ajánlom. A következő babát, amennyiben lesz csak Nála szülném meg.

805. timike1986 (válaszként erre: 803. - Cate83)
2012. nov. 23. 17:31
köszi,megfogadom a tanácsod,tegnap voltam a reggeli órákban és tényleg rengetegen vannak.az embernek rámegy az egész délelőttje a várakozásra.10 előtt nem megyek legközelebb az tuti:-)
804. szimonic (válaszként erre: 802. - Drazsegur)
2012. nov. 22. 16:18
én nála szültem 2009-ben, nem volt vele gondom, csak olyan kis halkszavú
803. Cate83
2012. nov. 21. 21:40
Timike úgy gyorsabban végzel ha nem a rendes terhesgondozóba adod a kiskönyved, hanem a mellette lévő ajtón(ahol a terhesvérvételt végzik).Egyébként én azt tapasztaltam hogy 8 körül igen sokan vannak, 10 után oszlik az nst-s tömeg. Elég hosszú, mindenkinek kb 20 perc, de nekem volt olyan amikor 40 percig fennt voltam a gépen. A Barabás doki tényleg nagyon szimpi.
802. drazsegur (válaszként erre: 800. - Noni78)
2012. nov. 21. 19:42
Barabásnak sajna nincs, nekem is nagyon szimpatikus volt ő, azt hiszem, hiányzik még a szakvizsgája...
801. timike1986 (válaszként erre: 800. - Noni78)
2012. nov. 21. 15:52
köszi szépen a segítséget!
800. Noni78 (válaszként erre: 798. - Timike1986)
2012. nov. 21. 15:47

Szia timike! Reggel fél 8-tól már ott a nővér, nyugodtan mehetsz.


Nem tudjátok, hogy Barabás doktornak van e magánrendelése?

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook