Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vélemények a hűtlenségről. fórum

Vélemények a hűtlenségről. (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. LoLiNa
2008. márc. 7. 06:57
inkább szakítson aztán menjen ahova akar... ez a tiszta!
33. Livia38 (válaszként erre: 32. - 200a1d39d3)
2008. márc. 6. 21:34
Ez igaz, mindenre van megoldás, még erre is. : )
2008. márc. 6. 21:27
Válás is van a világon,miért kéne börtönben élni?....
2008. márc. 6. 20:57

Elhiszed-e, hogy ha 25 éves korodig 4-szer voltál szerelmes, 10-szer megkívántál valakit, 20-szor flörtöltél, akkor az elkövetkezendő 40 évben mindez egyszer sem fog veled előfordulni?

És ha igen, akkor nem fogod rabságnak érezni a házasságot?

2008. márc. 6. 20:24
Hát nincs jó véleményem arról,aki ezt teszi,inkább szakítson,mint hűtlenkedjen.
29. 4b2f94d8ef (válaszként erre: 23. - Dinah)
2008. márc. 6. 20:13

hát nem irigyellek..

a pasik sokmindenre képesek,h elérjék a céljukat,de a finisben,amikor minden jóra fordulhatna végre mint a mesében, curükkolnak...de tipikus... tarcs ki sztem, ne engedd,h lássa a gyereket, harcoljon bizonyíccson, törje a frász Érted.

Micsoda kujon lehet,h ennyi nőt hülyített egyszerre...talán nem is érdemes vele foglalkozni..persze a gyereked apja..-de attól, biológiailag az, csak akkor fogadd vissza,ha maximálisan megküzdött a kegyeidért,és a gyereket is 100%ig komolyan veszi...-mert a kicsi lelkével pláne nem lehet jáccani a későbbiekben.

28. puli1 (válaszként erre: 27. - Dinah)
2008. márc. 6. 19:40
Hat az emberednek azert van bor az arcan,valljuk be!Szerintem az ilyenek em erdemenek csaladot,vagy gyereket...Hogyan bizhatnal meg benne?!Ha ilyen szemet akkor csakkeresgeljen maganak egy uj not vagy noket,elobb vagy utobb mindenkimegtalalja azt akit megerdemel.Csak szeresd a kis csoppseget,hiszen semmirol nem tehet,az meg hogy kesobb hogyan dontesz>hogy megis adsz eselyt vagy nem>az csak rajtad mulik,de nagyon gondold meg elotte,hogy egyaltalan mivel eredemelne ki a bizalmad????!!!!!
27. Dinah (válaszként erre: 24. - Castellina)
2007. nov. 30. 17:34
Ere már én is rájöttem.Annyi kimaradt a történetből,hogy mikor megszültem tulajdonképpen ő könyörgött,hogy velünk legyen.Annyit kértem,bizonyitson.De ezt nem ugy gondoltam,hogy egy másik nővel.Azóta egyszer találkoztunk,a pici velem volt.Nem engedtem,hogy megnézze...márcsak azért sem,mert 1: nem az ő nevét kapta,2: miota megszületett,azt nem kérdezte meg,él-e vagy nem...Egy hete megtudtam,hogy teljesen fel volt háborodva,hogy mit képzelek magamról,miért nem mutattam meg a gyereket...mindezt azután,hogy az anyja meg lefattyuzta:/ Nem vagyok mai csirke,de egyszerüen nem tudom,mit csináljak...
26. 274c9996b8 (válaszként erre: 23. - Dinah)
2007. nov. 30. 17:23

Hat , csak az hogy mindeg voltak es lesznek is ilyen pasik ! Ez a falyta nem tud megmaradni egy nönel , es sok gyereke van szanaszet a vilagban !

Raadasul szeretik is öt , a nök !

2007. nov. 30. 17:22
Utálom azt,aki hutlen.Sajnos én ezt megtapaztaltam és sikerult sebet ejteniuk rajtam,amit soha nem fogok tudni megemészteni.
24. Castellina (válaszként erre: 23. - Dinah)
2007. nov. 30. 17:20
ez a pasi nem tudja mit akar
23. Dinah
2007. nov. 30. 17:15

Megismerkedsz egy férfival,szerelem első látásra.Megőrültök egymásért."Miattad" feladja a munkahelyét,mert addig csak a hétvégétek volt közös,mivel van köztetek 300km.Hozzádköltözik,a családod maximálisan elfogadja,a gyereked bolondul érte és Apunak nevezi.Jönnek a tervek...Esküvő,már megvan,hogy kiket akartok meghívni.Kinézitek a ruhát is...Persze gyereket akar,lehetőleg azonnal.Szorgalmasan gyakoroljátok is a technikáját,nyilván védekezés nélkül.Aztán amikor kiderül,hogy sikeres volt a gyakorlatozás,a pasi hátraarcot vesz és visszamegy...nem,nem a házába,nem a munkahelyére...hanem a hirtelen előkerült MENYASSZONYÁHOZ!!!Akiről neked addig halvány sejtelmed sem volt!!!És persze fel van háborodva,hogy vagy olyan szemét és nem vagy hajlandó megölni a gyereket,pedig ő mégsem akarja...Négy hónap szünet...Aztán előkerül,hogy ne haragudj és,hogy végiggondolta,téged akar és a picit,szakított a menyasszonyával is,már nem laknak együtt..aztán kiderül,hogy a fele sem igaz.Erre te elhajtod,hogy ne hívjon,ne irjon sms-t,felejtsen el...egy hónap múlva megint megtalál téged...ugyanaz a lemez.Szakítottak,téged akar,a picit akarja..de megint az a vége, hogy hazudik és te elzavarod...közben persze a pocakod növöget,a pici mocorog,és te imádod őt pedig még nem is láttad csak ultrahangon...Aztán bemész a kórházba szülni...Ő persze megint előkerül...igér mindent,fűt-fát-bokrot-apaságit,irja az sms-eket,felhív.Aztán eltűnik...és utána derül ki,hogy szakított a menyasszonyával,aki ekkor 2 hónapos terhes,és miközben téged hülyít,már rég másik nővel van együtt.Innentől te vagy a szemét (legalábbis szerinte),mert igenis apaságira viszed a dolgot,gyerektartást követelsz...és te még mindi szereted,holott tudod,hogy milyen...és tudod,mellette mindig csak szertő lehetsz...

Bocsánat,ez egy kicsit hosszúra sikerült... Mi a véleményetek erről az egészről?

22. 7f5468eb7c (válaszként erre: 18. - 996d3b2ccc)
2007. nov. 29. 22:03
Egyetértek! Akit igazán szeretünk,annak nem okozunk fájdalmat azzal,hogy megcsaljuk. Ha igazán szeretünk nincs szükségünk másra. Ha mégis megtörtént akkor ott hiányzik valami.
2007. nov. 29. 17:35
Nem tartom helyesnek,de a lónak négy lába van és mégis megbotlik,szokták mondani.
20. edek
2007. nov. 29. 08:37
Azt,aki sorozatosan csinálja,én is elítélem....de előfordulhat,hogy az ember "megbotlik"...
2007. nov. 28. 10:06

Aki szeret megbocsájt!

Egy darabig.

2007. nov. 28. 10:05

Sziasztok!

Szerintem a megcsalással eláruljuk azt aki bízott bennünk.

Mindegy mi a mentségre felhozott ok.

Volt már részem benne pro és kontra. Volt hogy megbocsátott(am), volt hogy nem...

17. LoLiNa
2007. nov. 17. 04:15
én nem maradnék azzal a férfivel , aki megcsalt.. menjen oda, ahol eddig volt.. ott játszon!
2007. nov. 16. 21:21
Hogy lehet egy megcsalást túlélni? Ezt már egy másik oldalon is kérdeztem 2 "áldozattól",ugyanis nem tudom elképzelni hogyan lehet egy ilyen eset után megbocsátani, újra hinni.
15. 7f5468eb7c (válaszként erre: 14. - Évi75)
2007. nov. 16. 21:17
Lehet hogy gerincesebb dolog lenne,de szerintem ugyanúgy fájna.Igaz szerencsére engem még nem csaltak meg-nem tudhatom. Azóta mi lett veletek? Megbocsátás,esetleg elválás?
14. évi75
2007. nov. 16. 20:54
elítélem.engem is csaltak már meg, és nagyon piszok dolog!nem lenne egyszerübb odaállni és azt mondani: bocsi, de megismerkedtem valakivel, aki fontos lett nekem? ez gerincesebb lenne nem? ha szeretek valakit, nem hazudgálok neki. ja, és nem is ismerkedek mással.
2007. okt. 10. 15:24
Ja, és abszolút nem neked szégyen, hanem a férjednek. Sajnos mindennapi dolog, hogy megcsalják az embert, de soha nem a "szenvedõ alany" a hibás.
2007. okt. 10. 15:22
Ha megcsalod a párodat, akkor nem szeretheted szerelemmel. Ugyanez fordítva is igaz. Aki szerelmes, az nem lép félre.
2007. ápr. 7. 13:14
KÖszönöm.
10. Cinka (válaszként erre: 9. - Df1077de8f)
2007. ápr. 7. 13:01
Lux Elvira: Női szerepek az egyik, ami könyvtárakban lelhető fel, mert elég régen íródott. Nem az egész könyv szól erről, de minden sora tanulságos valamiért.
9. df1077de8f (válaszként erre: 7. - Cinka)
2007. ápr. 7. 12:44
Megkérdezhetem a könyv címét?
2007. ápr. 7. 12:41
Ja ha pár évvel előbb olvasom, talán meg is mentem az előző házasságomat. De végül is nem baj, hogy ez nem történt meg. Aki viszont bánná, ha emiatt menne szét a házassága, az olvasgassa az említett szerzőt.
2007. ápr. 7. 12:40
Egyébként Lux Elvirának vannak jó írásai a házastársi hűtlenségről és nagyon jó tanácsokat ad!
6. Cinka (válaszként erre: 1. - Df1077de8f)
2007. ápr. 7. 12:38
Voltam és mikor teljesen biztos lett a dolog, el is váltunk. Megjegyzem, én is visszacsaltam, szóval akkor meg már mindegy volt. Pedig szerettük még egymást, csak nem jól.De aztán jobbra fordult az életem más oldalán, és bizony az előzetes tapasztalatok alapján sok mindent másképp csinálok!
2007. ápr. 7. 09:34
Amúgy ahogy elnézem fogyókúrás fórum is van egy pár.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook