Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veled történt már valamilyen csoda? fórum

Veled történt már valamilyen csoda? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
26. grizus (válaszként erre: 24. - Eb85e22a13)
2014. okt. 25. 20:33
Mondjuk magyart nem is tudnék mondani túl sokat, akiért rajongtam.
25. grizus (válaszként erre: 24. - Eb85e22a13)
2014. okt. 25. 20:32
Attól függ, én meg színészt ismerek jóval többet, mint az átlagember.
24. eb85e22a13 (válaszként erre: 21. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:31
Eleg sokat ismerek szemelyesen, mondjuk en nem sztarnak nevezem oket En meg alapvetoen tok mashogy allok az ismert emberekhez, mint pl.te, vagy meg sokan.
23. grizus (válaszként erre: 19. - Eb85e22a13)
2014. okt. 25. 20:29
Lovasit mindig nagyon bírtam, az egész stílusát, zenéjét, de nem voltam beleesve. Csak "nagy hatással volt rám, mint előadó".(:
22. grizus (válaszként erre: 20. - Eb85e22a13)
2014. okt. 25. 20:28
Most.(: Igaz, volt ott még egypár ember, miért pont Rékabéka ne lehetett volna.
21. grizus (válaszként erre: 19. - Eb85e22a13)
2014. okt. 25. 20:27
Mindig rajongó típus voltam és jópár sztárba bele voltam esve. De minőségi emberek voltak.(:
20. eb85e22a13 (válaszként erre: 16. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:26
Most esett le? : D
19. eb85e22a13 (válaszként erre: 15. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:25

Pont ezen gondolkoztam, hogy hany eves lehetsz.:)

Rengeteg koncerten voltam eletemben.. Zeneert rajongani lehet az tuti, de sosem ertettem, hogy pl.egy zenekar tagert hogy lehet ennyire? Ok is ugyanolyan emberek, mint barki..

Lovasinak pl.volt anno sokszor olyan dumaja, hogy majd beszartunk a rohogestol, a zenejuket is szerettem, jo fejek voltak..,de en pl.nem tudok rajongani egy ember irant akihez nem kot igazan szoros kapcsolat. De persze nem vagyunk egyformak.,es nem is kritizalni akarok senkit.

18. 993dda84ef (válaszként erre: 15. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:21
:)
17. 993dda84ef (válaszként erre: 16. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:20

Hát nem ezt mondogatom vagy fél órája is már?!:)))


Különben hogy hányhattam volna le a cipődet?!:)

16. grizus (válaszként erre: 14. - 993dda84ef)
2014. okt. 25. 20:10
Miért, voltál azon a Kispálon?
15. grizus (válaszként erre: 13. - 993dda84ef)
2014. okt. 25. 20:10

Erős vágy és hit, odaadás, szenvedélyes kívánság... nálam ez működött. Mondjuk előtte is "kapcsolatban voltam vele", értsd érdekelt az élete meg a személye, azért is jutott eszembe.

Quimbyre is sokat jártam egy időben. Imádtam a zenéjüket és rettenetesen bele voltam esve Liviusba (igazából a Halleluja miatt). Követtem őket, olyat megcsináltam, hogy nem volt még gépünk, de én úgy tudtam, lesz koncert Debrecenben a Lovarda nevű helyen, erre leutaztam, pedig sose jártam ott, aztán sehol semmi, elmaradt a koncert... az éjszaka közepén stoppoltam fel Pestre. De más helyekre is követtem őket stoppal, mentem volna végig csak a Kiss Tibi pont akkor dőlt ki... oda nem mentem hozzájuk, de amúgy olyan voltam, mint valami csitri kis gruppi, holott 26 éves voltam már. De hát bulizni is csak 24 évesen kezdtem és kábé eddig is tartott a sűrűje... na mindegy, ez nem tartozik ide egyáltalán.

14. 993dda84ef (válaszként erre: 10. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:06
Nem baj az, ott voltál, hallottad, oszt jó van. Ha ez vigasztal, én annyira laza voltam, hogy helyetted is majdnem szétestem, szóval szerintem rendben vagyunk.:))
13. 993dda84ef (válaszként erre: 11. - Grizus)
2014. okt. 25. 20:05
Tök ingyen???? Gratulálok! Megvan még Szent Rita száma? Mennék Quimby-re...:))))
12. grizus
2014. okt. 25. 20:00
Ahogy Mrozek írja: Isten és őfőméltósága - az már valami!(:
11. grizus (válaszként erre: 9. - 993dda84ef)
2014. okt. 25. 19:59
Pont csodával volt olcsó, egy fillérembe se került, a jogdíjak meg, hát...
10. grizus (válaszként erre: 9. - 993dda84ef)
2014. okt. 25. 19:58
A jogokat? De az nem olyan, mint az utolsó élő Kispál-koncert! Kár, hogy a bulin tök hülyén viselkedtem, túljátszottam magam és megjátszottan viselkedtem, közben meg nem engedtem el magam igazán, annyira nem tudtam mit kezdeni a helyzettel, hogy ez az uccsó koncert, hogy meg kéne hatódni. Pedig nagyon jó volt. Idén amúgy volt egy koncertjük, nem voltam ott. Na mindegy...
9. 993dda84ef (válaszként erre: 8. - Grizus)
2014. okt. 25. 19:52
Akkor együtt adtuk a lendületnek aznap, csak én Szent Rita közbenjárása helyett hónapokkal korábban interneten megvásároltam a jogokat. Csoda nélkül olcsóbb. :)Lehet, hogy még találkoztunk is, mondjuk lehánytam a cipődet.:)))(Csak viccelek, aznap egyetlen cipőnek sem esett bántódása miattam.)
2014. okt. 25. 19:43

Az én csodám négy éve történt. Közeledett a Kispál utolsó koncertje, a Szigeten - kedvenc és nagyon fontos magyar zenekarom -, én meg csak halogattam a jegyvásárlást. Aztán eljött a koncert napja, menni kellett, és ahogy leszálltam a HÉV-ről, óriási tömeg volt, na gondoltam, mi ez, talán jegy se lesz. És tényleg nem volt - még a pénztárak is zárva voltak. El nem tudom mondani azt a kétségbeesést, ami rámszállt, de nem hagytam, hogy eluraljon, mert arra gondoltam: bent kell lennem, egyszerűen bent kell lennem! Láttam magam, ahogy visz le a víz, mert nem jutok be... szörnyű volt. És ekkor, ahogy ott mentem a betonon, imádkozni kezdtem, Szent Ritához, a lehetetlen ügyek védőszentjéhez, hogy segítsen, jussak be valahogy! Óriási, szinte elkeseredett erővel küldtem fel a kérésem. Aztán csak álltam, szorongva, és egyszercsak észrevettem két fazont, akik ott álltak a járdán. Az egyik telefonált, laza fickóknak tűntek. Na gondoltam... odamentem, és megkérdeztem habozva: nincs egészen véletlenül egy jegyetek? Mire az, aki telefonált, azt mondta: várj, egy perc és kiderül. Álltam ott, szinte lebegve, nagyon furán éreztem magam, szörnyű perc volt de iszonyúan reménykedtem is. Aztán a pali egyszercsak azt mondta: lemondta az illető, tessék itt a jegyed! És mielőtt még felfogtam volna, befelé lépdeltem velük karomon a karszalaggal... Mi ez, ha nem csoda! Az!

Érdekes eset még, hogy ugyanazon a nyáron egyszer telekre akartam menni, de elcsesztem itthon az időt és csak éjszaka indultam el, mikor már busz se lett volna kifelé. Lementem a ház elé és azt kívántam, hogy valaki vigyen ki Pilisszentivánra. És 10 mp-en belül megállt egy autó és ki is vitt, pedig nem ment volna el odáig. A hegyre nem vitt fel, de a főutcában megállt. Elmeséltem neki a szigetes sztorimat, mire kiröhögött, mondván, neki annyi ismerőse van, hogy bármikor ingyen bejut a Szigetre. Ő lehet, de én biztos nem! Szóval nekem ez egy csoda volt - a másik meg egy kis csoda.

7. kisj (válaszként erre: 6. - 07d6ff2f44)
2014. okt. 25. 19:42
Ha így vesszük, akkor litániákat írhatnék
2014. okt. 25. 19:32
Nekünk egyszer eltört a bárszekrény tartó pálcája és hatalmas robajjal leszakadt az ajtaja. A Férjem vissza tette de nem erősítette meg,gondolta holnap..... Teltek az órák a 4 éves csemeténk a bárszekrény ajtó nyitójára kötött egy cipőfűzőt, abban a pillanatban az egy éves lányunk megrántotta a cipőfűzőt, és csak lepergett minden.... hogy ha lenyílik az ajtó szétveri a fejét a lányomnak...szinte megdermedtem. Ugrottam hogy megmentsem a lányom, de a bár szekrény ajtó nem csapódott le, mintha Megállt volna másodpercekre....oda értem, soha sem fogom ezt megérteni, de ha leszakadt volna az a nehéz ajtó, valószínűséggel végzetes tragédia történt volna.
2014. okt. 25. 18:45

Hacsak az nem csoda,hogy élek:-)

Még

2014. okt. 25. 18:39
Nem tudok róla.
3. kisj
2014. okt. 25. 18:37
Igaz csoda az, hogy Apám és Anyám az én szüleim.
2014. okt. 25. 17:40
Persze! Van egy igazi csoda-sztorim, de e percben el vagyok havazva, de ígérem, el fogom mesélni, bejelöltem a fórumot.
2014. okt. 25. 17:38
Szeretném hinni hogy igenis vannak csodák, és hinni kell benne és megtörténik. Szeretném ha történt veletek valaha valamilyen megmagyarázhatatlan csoda, hogy leírnátok! Olyan jó lenne szép mesés , de igaz történetek olvasni!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook