Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végleges szőrtelenítés fórum

Végleges szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
784. Fenevad (válaszként erre: 778. - Picur1979)
2012. febr. 4. 14:22
szia! picur! na mizu veled? milyen volt az új doki? voltál másiknál? üdv.
783. Fenevad (válaszként erre: 779. - Rituscicus)
2012. febr. 4. 14:20
Szia! én a Bársonyba járok tegnap voltam másodszor! nem rossz a hely,de eredménnyel még nem számolhatok be! én vettem bérletet,elég drága volt! de tuti nem veszek többet bérletet,ha ez lejár az elekrtólizises szőrtelenítést fogom csinálni! sokkal jobb és nem kell szőrt növesztgetni csak addig míg ki nem epilálják de a lézernél állandóan szőrősen kell élni még tart a kúra :S:S elég szar és undorító! sok sikert!
782. Fenevad (válaszként erre: 781. - 8f8f3a827e)
2012. febr. 4. 14:17

szijaaa Kolbi!


Miért a lézel villanóval kiegészítve jobb? mert akkor lehet én is belemennék abba. endokrinológiára csak menstruáció alatt lehet menni ugye? köszi.

781. 8f8f3a827e (válaszként erre: 779. - Rituscicus)
2012. febr. 3. 10:42
Olyan helyet keress, ahol lézerrel és villanófénnyel is kezeltetheted magad és adnak valami megfogható garanciát.
780. 8f8f3a827e (válaszként erre: 778. - Picur1979)
2012. febr. 3. 10:41

A Cypromix (Diane 35, Minerva) nem nagyon erős hormon készítmény. 35 mikrogramm ösztrogént tartalmaz és azt közepes erősségűnek veszik.


Mit csinálsz akkor, ha a másik orvos is ezt ajánlja? Őt is felülbírálod? Meg van hozzá a tudásod, hogy az orvos tanácsát minősítsed?

2012. febr. 1. 11:22

Sziasztok!

Először írok erre a fórumra, így elnézést ha vmi hülyeséget írok vagy kérdezek.

Mi a véleményetek az Aesthetica-ban végzett lézeres kezelésekről? Van valakinek esetleg jobb tippje, hol érdemes még körbekérdeznem. Szeretnék ár-érték arány tekintetében a legjobban dönteni.

Köszi

2012. jan. 17. 12:24
Nekem cypromixet írtak fel, ami egy igen erős hormonkészítmény, és a mellékhatása a fog.gátlás. De én nem szedem inkább. Ez csak a tünetek kezelésére jó (ha jó), de szeretném, ha kiderülne az ok; szóval,kerestem másik dokit, pár hét múlva megyek hozzá...
777. Fenevad
2012. jan. 17. 12:00
az ilyen jellegű vizsgáltoknál gyógyszerként mit írhatnak fel? esetleg fogamzásgátlót? köszi ha megírjátok! :)
776. Fenevad (válaszként erre: 775. - 8f8f3a827e)
2012. jan. 16. 09:33
köszi kolbi! :)
775. 8f8f3a827e (válaszként erre: 774. - Fenevad)
2012. jan. 15. 17:25

A hormonvizsgálatokat bármely orvos indikálhatja, de legtöbbször nőgyógyász, belgyógyász vagy endokrinológus. A menstruaciós ciklus 3. napján alap hormonvizsgálatok, a ciklus 20. és 24. napján progeszteron vizsgálat történik. Ezen alkalmakkor végezik el az általános laboratóriumi vizsgálatokat (vérkép, vizelet, luesz), HIV, Hepatitis C,B és a TORCH szűrést is. E vizsgálatokra a reggeli órákban kerül sor, éhgyomorra.


Ha beütöd a neten a”hormonvizsgálat menete” kifejezést, még árat is kapsz. Bárhová mehetsz, nem is nagyon kell sorba állnod. A hormon eredmények kiértékelése nem egy papírt jelent. A teljes embert kell a panaszaival, tüneteivel, stb. kiértékelni.

774. Fenevad (válaszként erre: 773. - Arrival)
2012. jan. 15. 12:50

Köszi arrival! :)


a bársonyban nőgyógyászt mondtak,de hiszek neked! és ilyet hol csinálnak? a helyi sztk-ban? vagy kihez forduljak? azt tudom,hogy vért vesznek tőlem..

Nemtudom milyen gyógyszert írnak fel rá ha kell gyógyszer,remélem nem valami hízlaló fogamzágátlót :D ha tudtok erről valamit megírhatnátok,ha van tapasztalatotok ilyen téren!?? köszi

773. arrival (válaszként erre: 771. - Fenevad)
2012. jan. 14. 21:00
A hormonvizsgalatot nem nogyogyasz csinalja, hanem endokrinologus- vervetelbol. Menj el nyugodtan.
772. Fenevad
2012. jan. 14. 15:54

Arrival!


Egyébként a lényemhez hozzátartozik,hogy szókimondó vagyok! ha esetleg sérteném a korlátaid ne olvassd a véleményeimet el! :):):)

771. Fenevad
2012. jan. 14. 15:48

Kedves picur!!

köszi a választ! nekem is el kellene mennem hormonvizsgálatra! de sajna ahol lakopm itt általában pasi nőgyógyászok vannak azt meg nem csipem! :( eléggé szégyelném előadni a problémámat,pedig a bársonyban mondták hogy csináltassak hormon vizsgáltatot. nekem amugy napi szinten kellett csipeszelnem olyan durvára fordultak a dolgok az arcomon. :(:( már kezdtem beleőrülni :(:( szóval örülnék neki ha ennyi pénzért ezt elfelejthetném! nem hiszem hogy ha kb.10 szer elmegyek nemfog elmúlni ha mindent betartok-- sok sikert neked is!

770. Fenevad (válaszként erre: 768. - Arrival)
2012. jan. 14. 15:35
Kedves arrival! kenyérre kenhető ember vagyok mások szerint! de szerintem nézz körül a világban és te is agresszív leszel! nem vagyok amúgy az! de más ha valaki olvas meg más ha beszélek! érted a különbséget? elegem van már abból hogy mindenhol átb...ák az embert! sokan mondták hogy vannak végleges szőrtelenítések! én hiszek benne! ha meg évenete kell 1 kezelés a teljesen jó nekem! az a baj hogy mindenhol a pézemet imádnák csak de tenni ne kelljen érte semmit! mindenki hazudik, lop, csal! jó ha tudod! ilyen világban élünk! szép napot nektek!
2012. jan. 14. 12:04

Szia Fenevad!


Sajnos nem tudok a kérdésre válaszolni. De ahhoz képest, hogy a csipeszelés heti szinten történik nálam, már az is nagy eredmény lenne, ha az elektrolízis 'csak' tartós eredményt hozna.

Egyébként állítólag abból a szőrtüszőből már nem nő szőr, amit elroncsolnak a tűs epilálással. De persze vannak hormonális dolgok.. nálam pl. ez a gond, és ebben az esetben szerintem senki nem ígérhet végleges eredményt. De mint mondtam, nekem a tartós is megfelel. Csak profi kozmetikust kell keresni, mert megégethetik a bőrt.

768. arrival (válaszként erre: 767. - Fenevad)
2012. jan. 13. 23:42

Nincs vegleges, mint azt mar irtuk.

Egyebkent miert vagy ilyen agressziv minden hozzaszolasodban?

767. Fenevad
2012. jan. 13. 16:26

Picur!!!

az elektrólízis az tartós vagy végeleges? már nincs időm,meg energiám sem ilyenek után kutakodni a neten,ha tudod írd meg! de szerintem igenis vannak végeleges dolgok!! szerintem én is kipróbálom majd az elektólizist hosszabb távon is,de nem ott ahol csináltattam már,mert az egy csaló banda :S:S :@ a lézert csak azért utálom,mert ki kell növeszteni a szőrt és nagyon rühellem hogy ollózgatni kell... :S:S dehát bérletet vettem a bársonyba méghozzá 4 alkalmasat ugyhogy végig kell csinálnom... :S

2012. jan. 13. 16:24

Sziasztok!

Hol érdemes lézeres szőrtelenítést végeztetni? Árak, elérhetőségek érdekelnének. Esetleg tapasztalatok. :)

IPL kizárva, csak végleges és hatásos módszer érdekel. Olvastam lejjebb, hogy nincs ilyen. DE VAN! Csak meg van az ára is. Nekem megérné. Köszönöm a segítséget!

Flóra

765. Fenevad
2012. jan. 11. 14:38
Ok!mindenképpen írok! És kitartás! :)
2012. jan. 11. 12:52

Igen, egyről beszélünk. :) csak azért gondoltam erre a módszerre, mivel a lézer és ipl előtt borotválkozni kell, és ha nekem valamiért nem jön be, félek, hogy a pihék is megerősödnek a borotválástól. Ezért lenne jobb a szálankénti nekem. De sajnos csak Bp-n találtam a neten...

Majd számolj be, neked beválik-e a lézer.

763. Fenevad
2012. jan. 11. 10:40
Ja!!! és nemtom hol lax ,de nagyon sok helyen foglalkoznak elektrolízissel,vagy szánj rá pár órát és nézelődj neten! :)
762. Fenevad (válaszként erre: 761. - Picur1979)
2012. jan. 11. 10:39

szia picur!


aham,belekezdtem a kezelésbe... csak már nagyon nincs türelmem hozzá... :(:( :S én is hallottam az elektrólizisről de nem vágom,most az ugyanaz mint a szálankénti epilálás ugye??? vagy nemtom már annyi ilyen szar van nem igazodok ki. én voltam szálankénti epiláláson egy alkalommal,de nem jött be,egy nagyon unszimpatikus nő csinálta és ugyérzem olyan szőrt is kiszedett amit nem is kellett vona,merthogy ugy kell fizetnem hogy egy szál 70 forint,és ugye én nem látom mennyit szed ki,de gondolom annyit kiszed hogy jóljáron a kozmetika pénzügyileg. szóval nagyon utálom ha hülyének néznek,nem is mentem oda többet... én meg ugye nem fogom megszámolni hogy hány szőrszál van az arcomon :( :) majd írd meg mire mentél ha belekezdesz valmibe! :)

761. picur1979 (válaszként erre: 750. - Fenevad)
2012. jan. 9. 13:58

Szia Fenevad!


És végül belekezdtél a kezelésbe? Nekem is az államon van pár szál, és én sem vagyok hajlandó leborotválni. ezért gondoltam az elektrolízisre, de nem találok a lakhelyemen egy helyet sem, pedig nem kis város...

760. niki172 (válaszként erre: 758. - Fenevad)
2012. jan. 6. 14:28
na most elgondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha a szőr szuperul visszanőne, a pasi meg időközben eltűnne. Lenne egy újabb pasi, aki meg szőrellenes lenne... Dzsungelt nem növesztenék, de egy kulturált ámde szőrös verziót megpróbálnék megszerettetni vele :) Ha meg ez nem menne, azt gondolom, menne a pasi is.
759. niki172 (válaszként erre: 758. - Fenevad)
2012. jan. 6. 13:44
Ha nagyon szőrellenes lennék, nem is variálnék egy pasi miatt sem :), de őszintén szólva, én is hiszek a természetes dolgokban. Csak valahogy akkor éppen a trendis módozatoknak sikerült bedőlnöm. Igazából örülök annak, haogy neki így tetszik, ill. sajnos csak tetszene :(
758. Fenevad (válaszként erre: 756. - Niki172)
2012. jan. 6. 13:19
Értem! hááát én egy pasi miatt nem nagyon hezitálnék! aztán meg ha másik pasid lesz aki gyűlöli a szőrt mi is lesz veled akkor? :D:D:D:D Na légy boldog szőrősen azt kivánom neked,ha már egyszer te is azt szeretnéd! vagy kívánd ezt az új évre! :D:D üdv.
757. niki172 (válaszként erre: 754. - Arrival)
2012. jan. 6. 13:00
az igazság szóljon belőled! :)
756. niki172 (válaszként erre: 753. - Fenevad)
2012. jan. 6. 12:59
Sokáig nem borotváltam, aztán partnerváltás után úgy gondoltam, mostanság ez a módi, és én is elkezdtem. Nem teljesen, de majdnem a teljes területet.Borzasztóan macera volt a mindennapos borotválás, így mikor elmentem a kozmetikushoz, hirtelen indulatomban a bikinivonal helyett a (majdnem) teljes intimet választottam. Erre kiderült, hogy az új delikvens, akivel igencsak bekomolyodtunk, a természeteset kedveli. Na, így jártam :) A hónaljon viszont én sem szeretem.
755. niki172 (válaszként erre: 752. - Arrival)
2012. jan. 6. 12:49
2 hónapot nem voltam, és nálam még nem sok visszanövés van... de remélem nemsokára olyan lesz, mint régen! Gondolom ezzel az óhajjal egyedül vagyok, sorry :) A hónaljra kíváncsi leszek, ott meg persze nem szeretném, ha visszanőne :)
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook